Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    93
Kilom 59 boyum 1.65. Benim ilk trimesterde hiç kusma bulantı olmadı. Şu ana kadar da aşermem yok. Ben de biraz hareketsizim aslında çok dikilince ayakta kasık ağrım şiddetli geliyor. Ev işlerini halledip çoğunlukla uzanıyorum. İştahım falan aynı gibi benim ya. Hatta meyve hiç sevmezdim her gün 2 porsiyon zorla yiyorum vitamin olsun diye içim almasa da
Meyve akşam yemeyin diyorlar şeker direkt etkilemesin yersen sabahları ye canım meyveyi

Bazen kendimi fazla görüyordum ki neyse seni görünce rahatladım 🤣🤣12+6 benim de böyle 2 kilo aldım 73’le hamile kaldım 75 oldum boyda 170 böyle göbeğim benim de az göbeğim vardı ama şimdi baya var
Senin boyun varmış ama kuzum bende boy da yok minyonum birde dikkat ettiysen rahme doğru bir şişme var üst göbek tamamen kendi yağım maalesef.

Senin boyun varmış ama kuzum bende boy da yok minyonum birde dikkat ettiysen rahme doğru bir şişme var üst göbek tamamen kendi yağım maalesef.
Benim de öyle bak birazdan ben sana atayım resim üst göbeğim benim de üste çıktı kursak dedikleri kısım rahim şiş aynı senin de cinsiyet belli değil demi gören kız mı diye sorup duruyor bana 😀

kizlar benim 14. haftaya girince birden gobegim cikti. ciddi gobegim var su an :KK33: nasil oldugunu anlamadim cidden sihirli degnek degmis gibi oldu.
herkesin vucut tipi ve gebeligi farkli tabi cok da karsilastirmamak lazim.

Kızlar 15+1 deyim dün doktor kontrolümde bebeğin aşağı olduğunu ve rahim ağzı uzunluğunun 28 mm olduğunu söyledi doktor progestan verdi ve olabildiğince yatar pozisyonda kalmamı söyledi böyle bir şey yaşayan var mı

Kızlar 15+1 deyim dün doktor kontrolümde bebeğin aşağı olduğunu ve rahim ağzı uzunluğunun 28 mm olduğunu söyledi doktor progestan verdi ve olabildiğince yatar pozisyonda kalmamı söyledi böyle bir şey yaşayan var mı
Alttan mı baktı canım çok var dikiş falan atıyorlar tedavisi mümkün diye biliyorum

Selam kizlar, acaba hic dusuk tehlikesi veya kanama nedeniyle rapor alan oldu mu? Kac gune kadar rapor alabiliyoruz?

Kızlar iş yerinden 16:30 da çıkıyorum biraz yürüyüp metroya biniyorum ardından tekrar otobüs durağına yürüyorum otobüsle eve gidiyorum. Birde tam bu okulların çıkış saatine denk geliyorum heralde tıklım tıklım oluyor zaten asla oturamıyorum. Zor bir yolculuk oluyor çok geriliyorum ve yoruluyorum. Daha şimdiden böyleyse 32. haftama kadar nasıl devam edeceğim bilmiyorum. Sizde nasıl durumlar, benim gibi işten eve giderken toplu taşıma kullanan var mı böyle zorlanan. Kimse anlamıyor da haliyle hamile olduğumuzu, çocuklar çantaları ile çat çat yanımdan geçiyor zaten birazdan çıkacağım işten eve gitmek strese dönüştü bende ya.

Kızlar iş yerinden 16:30 da çıkıyorum biraz yürüyüp metroya biniyorum ardından tekrar otobüs durağına yürüyorum otobüsle eve gidiyorum. Birde tam bu okulların çıkış saatine denk geliyorum heralde tıklım tıklım oluyor zaten asla oturamıyorum. Zor bir yolculuk oluyor çok geriliyorum ve yoruluyorum. Daha şimdiden böyleyse 32. haftama kadar nasıl devam edeceğim bilmiyorum. Sizde nasıl durumlar, benim gibi işten eve giderken toplu taşıma kullanan var mı böyle zorlanan. Kimse anlamıyor da haliyle hamile olduğumuzu, çocuklar çantaları ile çat çat yanımdan geçiyor zaten birazdan çıkacağım işten eve gitmek strese dönüştü bende ya.
Arabanız yok mu canım çok mu uzak haklısın ben raporluydum düşük tehlikesi vardı pazartesi başlayacam fakat 1 saat dışarı çıksam baş ağrısı ve de inanılmaz yorgunluk oluyor Allah yardımcımz olsun biraz rapor alın kötü olursanız

Ben eşim almazsa -saatler uymadığında-kullanıyorum cnm başlarda belli değil ya kimse yer vermez.Ayakta belim ağrıyarak gidiyorum valla

Arabanız yok mu canım çok mu uzak haklısın ben raporluydum düşük tehlikesi vardı pazartesi başlayacam fakat 1 saat dışarı çıksam baş ağrısı ve de inanılmaz yorgunluk oluyor Allah yardımcımz olsun biraz rapor alın kötü olursanız
Araba var eşim sabah bırakıyor ama akşam 6 da çıkıyor. Alamıyor beni. Tek araba var. Vallahi bilmiyorum nasıl dayanıcam. Eve bi gidiyorum resmen enerjim kalmıyor. 16:30 da çıkıp 18:00 da falan evde oluyorum. Şaka gibi
Bugün biraz kasıklarımda ağrı da var, bi şekilde idare ediyorum ama. Karnım büyüdükçe nasıl olcak düşünemiyorum :KK43:

Selam canım benim 14+5 valla karnım dümdüz ya ne zaman çıkacak diye bekliyorum akşam yemekten sonra biraz çıkıyor ama sabah resetleniyor. Kilo da şu ana kadar hiç almadım. Karbonhidrattan olabildiğince uzak dur. Ben bol sebze yemeği et balık salata yiyorum, eskisinin iki katı kadar hem de ama ekmek kızartma şeker hiç yok sanırım o yüzden kilo da almadım
Sana hayran oldum maşallah canm
Bende karbonhidrat aşeriyorum resmenn çok yiyiorum dayanamıyorum
Ve 15+5 imm göbeğim şimdiden var😢

Ben eşim almazsa -saatler uymadığında-kullanıyorum cnm başlarda belli değil ya kimse yer vermez.Ayakta belim ağrıyarak gidiyorum valla
Her gün kullanmak zorundayım ben maalesef. Önceden fıtı fıtı gidiyordum, hiç böyle olmuyordu ama cidden çok yorucu oluyor. Umarım izin süreme kadar idare edebilirim daha baya bi zamanımız da var. Bir an önce izne ayrılmak istiyorummmm

X