Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    93
Yorumlara anket ekleyemiyormuşuz.

Buraya yazayım. Kız ismi seçmek zor. Fikrinizi merak ediyorum.

Aklımızda 4 isim var: Demsal, Berfin, Dicle, Hazal.

Hangisi sizce?

Yurtdisinda yaşıyorum. Buradaki forumlara da üyeyim. Demin oraya da sordum. 30 a yakin anne adayı oyladi. Buradaki sonuçları da merak ediyorum çok :)

Fikir belirtirseniz çok sevinirim.
Hazal 😊

Bana neden gelmedi acbaa saadece mailime fatura göndermişler 🤷🏼‍♀️
Biliyormsn bana da mail ile gelecek demişlerdi işleme alininca bana da mail gelmemişti sms geldi belki numrada mi yanlışlık oldu genoks ara bnce bilgi mesajı almadim ne durumda bizim sonuclar diye hem numarayi bi sorgulatırsın tekrar ben ariyordm

Ben 12 haftalığım eşimle gezmeye gittik pazar günü pertim çıktı bidaha tövbe ettim ben bir yere gidemem dedim çok yoruldum nefesim kesiliyor bi anda normal de aşırı hareketli enerjik dinamik bir insandım şimdi hantal birisi oldum 😀arkadaşım diyor hamilelik hastalık değil diyor bende biliyorum olmadığını ama bebeğim yatalım anne diyor yorulduk gel uyuyalım diyor🤣🤣🤣çok yeme diyetisyene git diyor kilo alma ama baby yiyelim diyor acıktık diyor elimde olan şeyler değil ki 😀
Aynen bende öyle canmmm yaaa işten eve geliyorum yaa acayip yorgun oluyorum yada bir yere gidip geleyım çok yoruluyorum
Daha şimdiden böyle ne yapcaz bilmem

Biliyormsn bana da mail ile gelecek demişlerdi işleme alininca bana da mail gelmemişti sms geldi belki numrada mi yanlışlık oldu genoks ara bnce bilgi mesajı almadim ne durumda bizim sonuclar diye hem numarayi bi sorgulatırsın tekrar ben ariyordm
önümüzdeki hafta arıyım bir canım hem zaman geçsin belki sonuc çıkmış falan derler arayınca 😅

Herkese merhaba, çok güzel haberlerle geldim 🥳🥳🥳

Bugün doktor kontrolümüz vardı. Daha önce yazmıştım. 2 haftadır NIPT testi sonucu bekliyordum. Meğer gelmiş ama benim canım doktor nasılsa randevumuz var diye aramamış. 😅 Sonuçlarımız temiz.
Cinsiyeti söyleyeyim mi dedi. Ben önce ultrasonda bakalım kalbini duyalım, öyle söyleyin dedim.
Bebeğim gayet iyi durumda 13+2 deyiz. Progestani bırakabilirsin dedi.

Vee Cinsiyeti: Kızım oluyor 😍😍😍😍

Gözlerim doldu hareketlerini görünce...
1 ay beklemek çok zor geldi.
Bir dahaki randevumuz yine 1 ay sonra, ama ben çok rahatladım.

Umarım bekleyen herkes güzel haberler alır. 🙏🙏
Çook sevindim canm sağlıkla gelsin prenses

Bence Hazal. Hangi ülkede yasıyorsunuz bilmiyorum ama o ülkenin yerlilerinin de kolay söyleyebileceği bir isim olsa sanki daha iyi gelir gibi geliyor bana

Bu konuda çok haklısınız. Bazen yabancı dilde bizim hiç aklımıza gelmeyecek bir çağrışım olabiliyor isimlerin.

Yazımda ç, ş, ğ, ı harfleri sıkıntı oluyor. J yi Y diye V yi F diye, C yi K diye, R yi girtlaktan telaffuz ediyorlar (Almanya).

Bütün yerli yabancı kamuoyu araştırmalarım Hazal dedi. Ama tam bu noktada eşim bu isimden vazgeçti 😅

Biz galiba Demsal ya da Helin koyacağız. Tabi Kasıma çok var.

IMG_6643.jpeg

X