Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    93
Iste ben simdiden 40 gunu gecirdim :/
Canım heyet alabilirsin. Benim bulantılarım çok şiddetli olduğu için ve aralık ayında bir kayıp yaşadığımız için doktorumuz şuan maksimum önlem alıyor 45 dk maks ayakta kalma sürem var. Hamileliğimi öğrendiğimden beri raporluyum. Bu aydan sonra başlayabilir miyim bilmiyorum doktorumla konuşup başlamak istiyorum ama maalesef benim işim sabahtan akşama kadar ayakta olduğu için de cesaret edemiyorum ne yapacağımı şaşırdım

Evet bende videolarını izledim canım cidden güzel bakalım bi düşünüp taşınıp karar vericem nerelerde varmış ben istanbuldayım🥲
İstanbul’da var🥹 İstanbul’da olsam direk giderdim. Git kız mağazadan bak direk üşenmez isen😍 Desene nelere üşenmedik buna mı üşenicem🤭😍🥹

Oyyy maşa
Kızlar bugün kontorlumuz vardı 17. Haftamızdayız. Kıpır kıpır, cinsiyetini zar zor gösteren nazlı bir kızımız olacakmış 🥹🩷 doktor muayene ederken her yerine baktık tam bacak arasına gelince kapatıyordu, 3 defa tekrar ettik en sonunda açtı bacaklarını ve gördük 😀 eşimin de benimde hatta tüm çevremin içine de hep kız doğuyordu, doğruymuş 🩷😍 rabbim sağlıkla güzellikle kolaylıkla kucağımıza almayı nasip etsin yavrularımızı
maşallah maşallah canm benim çok sevindim sağlıkla gelsin prensesler, içinize doğan olmuş ne mutlu 🥰🌸
Sen 17 desin demek ben 15 teyim :) sanrm senden başka 17 lerde olan yok canm sen hepimizden öncemisn acaba🤩🤩🧿

Helal olsun valla bizim mırın kırın ettikleri için zar zor 3 gün alabildim şimdi şehirdışına çıkmam gerek 2 gün nasıl rapor alsam diye düşünüyorum psikolojik baskı hissediyorum 😁
Bende öyleyim cnm yerime bakacak biri de yok izin konusu cok zor.
Doktor randevularımı bile hep cumartesi alıyorum izin günüm de
İşimi seviyorum patronlar arkadaslarm da iyi ama izin konusu sıkıntı

Oyyy maşa
maşallah maşallah canm benim çok sevindim sağlıkla gelsin prensesler, içinize doğan olmuş ne mutlu 🥰🌸
Sen 17 desin demek ben 15 teyim :) sanrm senden başka 17 lerde olan yok canm sen hepimizden öncemisn acaba🤩🤩🧿
Çok teşekkür ederiz canım, evet 17. Haftamızdayız, ilk kasımın ilk haftası dediler ama doğumum ekimin sonuna denk geliyor 😇💕

Çok teşekkür ederiz canım, evet 17. Haftamızdayız, ilk kasımın ilk haftası dediler ama doğumum ekimin sonuna denk geliyor 😇💕
Bana Doktor'um hiç doğum şu zmaana denk gelir fln demedi he🤣 gerci bende sormadm daa:)
Maşallah maşallah canm sağlıkla gelsinlerde inşallah 🌸

Bana Doktor'um hiç doğum şu zmaana denk gelir fln demedi he🤣 gerci bende sormadm daa:)
Maşallah maşallah canm sağlıkla gelsinlerde inşallah 🌸
Valla kızlar doğum tarihi hiç belli olmaz arkadaşımla aramda 3 hafta vardı kızımda o benden önce doğurdu 40+3 suni sancıyla zorla getirdik hanımefendiyi 😁

Elelenin park yatağını aldm ben çok güzel canm
Nenek arabaları da güzel görünüyor ama işte birebir gidip bakamıyorsun bende bursadaym
Ben gidebilrisem bir yorum yapaarım sizlere canım ama bende baya bir sonra giderim kesin şu ara imkansız

X