2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    274
Çok ACİL kızlar. 😞 bebeğim ateşlendi. 38günlük. Burnu hırıltılıydı bi kaç gündür. Ben geçen hafta ağır grip geçirdim. Çok dikkat ettiğim halde bulaştı sanırım 😞 burnunu sürekli açtık ama daha içten sanırım ciğere iniyor. Çekmek yetmiyor nefesi açmaya. Saat 5te uyandık 38 ateşle. Üstünü açtım düştü baya. Ama ememiyor. Gücü de yok. Burnu tıkalı diye belki. Bir de bu saatlerde sütüm dolardı. Dolmadı bu sefer. Acırdı göğsüm emmediği için. Çok şaşkınım. Şu an emmeye çalışıyor çekiyor biraz ama dolmuyor memem. Diken diken olurdu yok yani asla olmuyor. Gece eşim üzdü beni ağlayarak uyudum ondan mı etkilendi acaba yaa 😞😞😞 yardım edin bildiğiniz bişey varsa tavsiyeniz önemli 🙏
Doktora gitmenızde fayda var cunku ayınız kucuk tehlikeli dönem ilk 3ay bızde 45 gunlukken grıp olmuştu 3 gunu yatış verıldı cıgerlere inmemesi için

Merhaba hanımlar bende 2024 Mart annesiyim aranıza yeni katıldım 1 Mart'ta oğlum dünyaya geldi sünnet için doktorumuz bu yaz yaptırın dedi sizin fikirleriniz neler siz ne zaman yaptirdiniz
Yazın yaptırmanıZı tavsıye etmem sonuçta cerrahi işlem, gazlı vs bır cocuksa kucakta durmak istiyorsa devamlı zor olur, yazın pişik olur yara kolay iyileşmez 1 yasına kadar yolu var

Kızlar günaydın, bebekleriniz ne sıklıkla kaka yapıyor?
(Anne sütü ile sadece beslenen)

Bebeğinde göbek fıtığı olan vardı sanki burda bizdede vardı sardım geçti kimdiyse sora bilir nasıl sardım diye

Bebeğinde göbek fıtığı olan vardı sanki burda bizdede vardı sardım geçti kimdiyse sora bilir nasıl sardım diye
Bize de doktor göbeği biraz dışında dedi zamanla düzelir dedi göbek fıtığı dediğiniz bu mu eğer öyleyse nasıl yapılır bana anlatır mısın

Kızlar rota aşısı yaptırdınız mi veya yaptırmayı düşünüyor musunuz
ben yaptıracağım 3 aylık olunca. tamamlayıcı sigortası varsa sigorta karşılıyor buarada dipnot

Bizim günde 2 ye düstü(2 ay 1 haftalik)

ya benim bebeğim yapmıyor bu kadar sık. Ben 10 güne kadar normal biliyorum ama dr inatla hayır hergün yapmalı dedi.
yanlış mıyım?

Aile hekimi önerdi ama bunun kararını takipli olduğunuz çocuk doktoru verebilir yapılıp yapılamayacağını ya da ne zaman yapilacagini çocuk doktorunuza sorun dedi 3. Ay kontrolü için bekliyorum gidince sorcam

Benim ilk ve en önemli tavsiyem, belirlediğiniz alternatifleri kesinlikle gidip mağazada görüp denemeniz. Çünkü almaya karar verdiğimiz ürünün gerçekte ciddi anlamda kötü olduğunu gördük ve satışta görevli kişiler yardımcı oldular. Orada deneyerek son kararımızı verme şansımız oldu. Bizim kriterimiz de hafif olması tek elle kapanması ve çift taraflı olmasıydı. Bu sebeple şu ürünü seçtik
( mağazada ayrıca indirim yaptılar, internetteki en ucuz fiyattan daha ucuza aldık)
Electadan memnun musunux
Ben minyon biriyim evimin önü merdivenli sürekli aç kapa yapmam gerekiyor
Easy twistle arasında kaldım

X