2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    274
Bize de doktor göbeği biraz dışında dedi zamanla düzelir dedi göbek fıtığı dediğiniz bu mu eğer öyleyse nasıl yapılır bana anlatır mısın
Aynen dışa çıkmış oluyor ama bize kesin fıtık demiştiler zamanla düzelir diye bekleyemedim ya düzelmese diye korktum..demir parayı yıkadım güzelce enfeksiyon oluşmasın diye sonra parayı ince bez parçasına sardım koynum göbeyin üstüne ve sağlık bantıyla yapıştırdım çıkararken bant zor çıkıyor suyla islat öyle çıkart her gün yeni bez koyuyordum 1 ay durdu bizde

Aynen dışa çıkmış oluyor ama bize kesin fıtık demiştiler zamanla düzelir diye bekleyemedim ya düzelmese diye korktum..demir parayı yıkadım güzelce enfeksiyon oluşmasın diye sonra parayı ince bez parçasına sardım koynum göbeyin üstüne ve sağlık bantıyla yapıştırdım çıkararken bant zor çıkıyor suyla islat öyle çıkart her gün yeni bez koyuyordum 1 ay durdu bizde
Bizimkindede oldu aile hekimi 1 lirayı gazlı bezle sar bantla demişti yaptım hastane kontlnde doktor gereksiz kendiliğinden geçiyor diye çıkartmıştı 40. Da şimdi 2.bçk aylık olduk düzeldi gibi

Hmm güzel yöntemmiş. 25 kuruş yeterli oluyor mu

Bizimkindede oldu aile hekimi 1 lirayı gazlı bezle sar bantla demişti yaptım hastane kontlnde doktor gereksiz kendiliğinden geçiyor diye çıkartmıştı 40. Da şimdi 2.bçk aylık olduk düzeldi gibi
Bizede bazı doktorlar dediler gereksiz bazısı dedi yap ben riske girib bekleyemedim bazen gecmiyormuş ondan sardım

ben yaptıracağım 3 aylık olunca. tamamlayıcı sigortası varsa sigorta karşılıyor buarada dipnot

ya benim bebeğim yapmıyor bu kadar sık. Ben 10 güne kadar normal biliyorum ama dr inatla hayır hergün yapmalı dedi.
yanlış mıyım?
Drbir hafta on güne kadar notmal dedi anne sütü alanlar için yeni muayne oldu

X