2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Sağlıkla artsın değerin kuzum maşallah çok sevindim. Çift emnriyo muydıu? Kaçıncı gün embriyosuydu?
Sağol canım Allah razı olsun evet 5. Gün iki embriyo transfer edilmişti doktorum çok umutluydu zaten rahim embriyolar herşey çok iyi tutmaması için hiçbir sebep yok demişti çok şükür

Sağol canım Allah razı olsun evet 5. Gün iki embriyo transfer edilmişti doktorum çok umutluydu zaten rahim embriyolar herşey çok iyi tutmaması için hiçbir sebep yok demişti çok şükür
Maşallah maşallah, ikiz o zaman inşallah 😍 benimki 3. gün 2 embriyo 🙏 yarın test günüm. İnşallah bebeklerim benimledir. Ben de böyle yüksek bir değerle öğrenebilirimm 😍

Merhabalar. Öncelikle Rabb'im isteyen herkese sağlıkla, hayırlısıyla evlat nasip etsin. İlk tüp bebek denemem negatifti. 30 Mart'ta ikinci deneme ile ayın 7 sinde kanda pozitif değeri gördüm çok şükür. En son kanda 1538 gözükünce Dr bu Perşembe kese için çağırdı. Şöyle ki benim ne akıntım, ne mide bulantısı vs gebelik belirtisine dair herhangi bir şeyim yok. Arada yumurtalıklarım ve rahim ağzında ağrı oluyor. İlk zaman yemek yerken rahatsızlık oluyordu. Şuan o da yok gibi. Bir problem olsa kanama vs olur muydu. Bir türlü hamile olduğumu hissedemiyorum. Bu normal mi. Tedirginim bu konuda. Daha önce kimyasal dusuklerim de oldu. Bu kadar yukselmedi değer. Benim gibi olanlariniz var mı acaba?

Merhabalar. Öncelikle Rabb'im isteyen herkese sağlıkla, hayırlısıyla evlat nasip etsin. İlk tüp bebek denemem negatifti. 30 Mart'ta ikinci deneme ile ayın 7 sinde kanda pozitif değeri gördüm çok şükür. En son kanda 1538 gözükünce Dr bu Perşembe kese için çağırdı. Şöyle ki benim ne akıntım, ne mide bulantısı vs gebelik belirtisine dair herhangi bir şeyim yok. Arada yumurtalıklarım ve rahim ağzında ağrı oluyor. İlk zaman yemek yerken rahatsızlık oluyordu. Şuan o da yok gibi. Bir problem olsa kanama vs olur muydu. Bir türlü hamile olduğumu hissedemiyorum. Bu normal mi. Tedirginim bu konuda. Daha önce kimyasal dusuklerim de oldu. Bu kadar yukselmedi değer. Benim gibi olanlariniz var mı acaba?
Bend aynı durumdaym oğlumda transferin 3. Günü ağrılar falan başlamıştı ama bunda hiçbirşey hissetmiyorum sanki bi boşluk gibi. Arada midem bulanıyo ama estrofem içtiğim için çünkü öncesinde de bulanıyodu. Bugün biraz vajinamda rahim ağzında ağrı acı gibi birşey hissediyorum

Kadınlar Kulübü - Kadın Sitesi

N

İkiz tüp bebek gebeliği​

Takip Et
•••
N Nazmuz

N Nazmuz

Yeni Üye​

Kayıtlı Üye
merhaba kızlar 21 martta 3 tane 5. Gün dondurulmuş embiriyolarım vardı 3ünüde transferini sağladık o gün bugün çok şükür 6 haftalık hamileyim ilk öğrendiğimde kan değerim 232 çıktı daha sonra hafif kanamalarım oldu doktorum tekrar kan istedi 2000 küsür çıktı daha sonra bayramın 2. Günü tekrar yoğun bir kanamayla karşılaşınca başka bir hastaneye gittim orda da değerim 8778 çıktı yani 2 gün önce şimdi benim sormak istediğim benim 6 haftalık 2 kesem var iki bebeğiminde kalbi çok şükür pozitif ama bir tanesi arka tarafa kalıyor küçük görünüyor ama doktorum oda 6 haftalık dedi siz böyle bişey yaşadınızmı korkuyorum öndeki bebeğim kocaman arka kısımda kalan bebeğim küçücük görünüyor cunku

Bend aynı durumdaym oğlumda transferin 3. Günü ağrılar falan başlamıştı ama bunda hiçbirşey hissetmiyorum sanki bi boşluk gibi. Arada midem bulanıyo ama estrofem içtiğim için çünkü öncesinde de bulanıyodu. Bugün biraz vajinamda rahim ağzında ağrı acı gibi birşey hissediyorum

Arada karnım geriliyor ama işte ilaçlardan mı neden ayırt edemiyorum birde ilk doğumum olucak Allah'ın izniyle. Acemiyim ondan mı bilmiyorum. Belirsizlik çok zor. Allah cümlemizin yardımcısı olsun. Sağlıkla kucağımıza alalım.

X