2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Benımde yavastan baslıyor herhalde agzıma gelecek gbı ama Kusma yok Mıgdem cok hssaslastı
benimde kusma yoktu 2 güne kadar gerçi o gün biraz yolculuk yaptık o tetikledi sanırım. İlaçsız duramıyorum bazen dr zararı yok kullan dedi.
Bebekler büyüdükçe kendilerini hissettiriyorlar 🥰

Kizlar doktora gorundum ama 5+4 dedi kesede bozulma var dedi budurum duzelirmi acaba dusede bilir dusmeyede bekliycezdedi cok uzgunum
canım iyi düşün iyi olsun canını sıkma Allah büyük. Sen dinlen bol bol inşallah bebeğin seninle kalır 🙏

Kızlar bugün kese kontrolümüz vardı şükür gördük keseyi inşallah iki hafta sonra da kalp atışını görmeye gideceğiz sizce nasıl kese doktor sıkıntı yok dedi 5+4 görünüyo

Eklentiler

• IMG_4732.jpeg
    IMG_4732.jpeg
    65,9 KB · Görüntüleme: 63
5+4 günlük gebelik progestann ölçüldü bugün 29 çıktı nasıl sizce kızlar düşük mü iyimi varmı bilgisi olan

Kızlar tansiyonum normal ama akşam üstünden beri nabzım 107-120 arası seyrediyo bu normal bişeymi bilginiz varmı ?

Kızlar ben progestan iğne vuruluyorum her gün ilaç listemde 15-16.00 arası vurdurmam gereken saat yazıyor fakat bugün geç vurulacağım bu iğnenin saati önemli mi yoksa gün içerisinde herhangi bir saatte vurulmamda sorun olur mu?
saat aralığı çok mu uzun olacak canım. Bende her gün aynı saatte dikkat ediyorum ama bezen 1 saat filan oynuyor arada.

Kızlar ikiz gebelik olanlara Bir sorum olacak iki kese de birbiriyle aynı mı yoksa arada fark var mı Ve kalp atışlarına aynı zamanda mı duydunuz? 6+0 da Doktorum birisinin kalp atışı başlamış gözüküyor ama diğerinde şimdilik yok devam eder mi etmez mi bilmiyorum dedi 10. haftada netleşir ikiz devam Edip etmeyeceği dedi kafama takıldı da bilginiz var mı?? Bu arada kalp atışı dinlemeye gitmedim rutin muayeneydi bu

kimyasal gebelik yaşayıp diğer transferi olan var mı aranızda ? Varsa transfer için ne kadar bekletiyorlar

X