Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    213
Dimi ya biz hala hamile muhabbetinde kaldık 😄 gerçi benim oğluş hasta oldu baya o iyileşene kadar abisini beklesin doğmasın minnoşum
Ayy benim kızlarımda olmuştu şükür iyileştiler. Senin oğluşun da çabucak iyileşir inşaAllah 🤲🏻🤲🏻
İşler bitti herşey hazır şuan sadece doğması kaldı 🥹 yarın kontrol var bakalım pek ümitli değilim ama yinede bi ümit belki nst sancı çıkar mı acaba diyorum 🥹

Genel anestezi ve sezaryen sonrası bebek ayılınca ilk anneyemi gösteriliyor yoksa önceden ben ayılmadan hemen odayamı alınıyor bilen varmı kızlar

kizlar lutfen bana bi akil verin bebem mememi emmiyor 2 gunluguz bu arada sutum var mecbur elektronik pompayla sagip kasikla veriyorum bu durum duzelir mi duzelirse nasil duzelir aklim almiyor :KK43: daha cok yeni oldugu icin dikis agrilarim cok fazla diledigim gibi kucagima alamiyorum zamanla ben iyi olunca duzelecegini umuyorum ama bilemedim :KK43:

Bende gece doğurmak istemiyorum 😅 uykudan uyanıp , çocukları bırakacak kişiyi ayarlamadan zor olur 😅 isteğe bağlı olsa keşke , zamanını filan seçebilseydik 😂
Kimse yok mu canım yanında?
Gerçi pat diye doğrulmuyor mutlaka ayarlarsın kalacak birini şimdi başlasa sancın

kizlar lutfen bana bi akil verin bebem mememi emmiyor 2 gunluguz bu arada sutum var mecbur elektronik pompayla sagip kasikla veriyorum bu durum duzelir mi duzelirse nasil duzelir aklim almiyor :KK43: daha cok yeni oldugu icin dikis agrilarim cok fazla diledigim gibi kucagima alamiyorum zamanla ben iyi olunca duzelecegini umuyorum ama bilemedim :KK43:
Memeyi mi tutamıyor canım? Yoksa hiç ağzına almak mi istemiyor? Silikon uç denedin mi?

Kimse yok mu canım yanında?
Gerçi pat diye doğrulmuyor mutlaka ayarlarsın kalacak birini şimdi başlasa sancın
Kaynanamlar bir buçuk saat uzakta . Sancılar bazen gelip gidiyor . Net şimdi doğururum diyemiyorum 😅
Bundan öncekinde düzensiz sancılar ile uyumuştum. Bir uyandım saat 3 ve sancılar 3 dk da bir geliyor 🫣 öyle olsa yetişemem belki .

Ayy benim kızlarımda olmuştu şükür iyileştiler. Senin oğluşun da çabucak iyileşir inşaAllah 🤲🏻🤲🏻
İşler bitti herşey hazır şuan sadece doğması kaldı 🥹 yarın kontrol var bakalım pek ümitli değilim ama yinede bi ümit belki nst sancı çıkar mı acaba diyorum 🥹
Benimde yarın kontrolüm var acaba sezaryan için gün mü alsam diye düşünüyorum 🤔 😐

Kaynanamlar bir buçuk saat uzakta . Sancılar bazen gelip gidiyor . Net şimdi doğururum diyemiyorum 😅
Bundan öncekinde düzensiz sancılar ile uyumuştum. Bir uyandım saat 3 ve sancılar 3 dk da bir geliyor 🫣 öyle olsa yetişemem belki .
Ayyy ne diyosunnn 🫣😂😂 benimde var sancı ama çok seyrek. Kasılma oluyor daha çok.
Keşke uyansak 15 dk bir sancımız olsa Allahım hayırlısıyla amiinn 😂😂🤲🏻

X