Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Ayy benim kızlarımda olmuştu şükür iyileştiler. Senin oğluşun da çabucak iyileşir inşaAllah 🤲🏻🤲🏻
İşler bitti herşey hazır şuan sadece doğması kaldı 🥹 yarın kontrol var bakalım pek ümitli değilim ama yinede bi ümit belki nst sancı çıkar mı acaba diyorum 🥹
Sağol kuzum inşallah iyileşir ya tam gün sayarken hasta olunca üzüldüm ama salgın varmış yine diyorlar, bize bulaştırmasınlar inşallah.
Sen hazırsın baya hadi bakalım gelsin bir an önce oğluşun 🤲🏻

Ayyy ne diyosunnn 🫣😂😂 benimde var sancı ama çok seyrek. Kasılma oluyor daha çok.
Keşke uyansak 15 dk bir sancımız olsa Allahım hayırlısıyla amiinn 😂😂🤲🏻
Amin inşallah 😅 bakalım nasıl başlayacak doğumlar 😇 benim kasılmalarda azaldı , bugün karnım biraz daha aşağıya düşmüş , göğüslerim karnımın üstünde duruyordu ama şimdi değmiyor 😅

Sağol kuzum inşallah iyileşir ya tam gün sayarken hasta olunca üzüldüm ama salgın varmış yine diyorlar, bize bulaştırmasınlar inşallah.
Sen hazırsın baya hadi bakalım gelsin bir an önce oğluşun 🤲🏻
İnşaAllah canım dikkat et bulaşmaz size inşaAllah 🤲🏻
Ayy amin amin inşaAllah ya bekliyorum oğluşumu 🥹
Amin inşallah 😅 bakalım nasıl başlayacak doğumlar 😇 benim kasılmalarda azaldı , bugün karnım biraz daha aşağıya düşmüş , göğüslerim karnımın üstünde duruyordu ama şimdi değmiyor 😅
Benimde baya belirtiler var artık belirti kovalayıp dururuz 😅😅

Dimi ya biz hala hamile muhabbetinde kaldık 😄 gerçi benim oğluş hasta oldu baya o iyileşene kadar abisini beklesin doğmasın minnoşum

Bence ideal bu şekil canım büyüdükçe o yuvarlaklık azalıyor zaten
Bana da normal geliyor ama korktum da yanlıs bişey yapmak istemem, düz kafa da olsun istemem

İnşaAllah canım dikkat et bulaşmaz size inşaAllah 🤲🏻
Ayy amin amin inşaAllah ya bekliyorum oğluşumu 🥹

Benimde baya belirtiler var artık belirti kovalayıp dururuz 😅😅
Hayırlısıyla doğsunlar artık , gerçekten hamilelik belirtisi gibi devamlı acaba şimdi doğurur muyum diye beklemek çok zor 😂

Bi aklımızda tutamadık üç tane malzemeyi ay çok gülüyorum bize hahahaha😂😂😂
Nasıl olsa ss aldık ya yapacağımız zaman kafamızı veririz mantığındayız bence oyüzden unutup duruyoruz 🤣🤣
Ben hastanede düz yatirmistim eve gelince de düz yatırdım kendisi kafasını çeviriyordu. 5. Gün topuk kanı için sağlık ocağına gittiğimizde ebe bir sağa bir sola yatırın dedi. Son gittimizde yine öyle uyardı hatta bir tarafa çok mu yatirdiniz falan dedi kafa yapısından dolayı. Dümdüz desteksiz duramazlar sanırım zaten. Kafasının yanlarına bir şey koymak gerek öyle yatabilmesi için. Eskiden annem koymuş dün kv de aynı şeyi söyleyince ben mi yanlış yapıyorum dedim
Anladığım kadarıyla daha yenidoğan dönemi olduğu için yan yatmasın kolu ağrımasın filan gibisinden söylüyorlar 1 aylık olunca bende yan yatırırım hep sırt üstü olmaz ki zaten sağa sola yatması lazım. Dümdüz durabilmesi için de ya bişeylerle desteklicen dediğin gibi yada düz kafa yastığı alcan ona da çok gerek varmı bilmiyorum tabi. Şu yenidoğan dönemi geçseydi bi tık daha rahat etcez gerçi senin bitmek üzere 😍😍

X