Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    213
Kesinlikle canim burası olmasa kafayı yerdim🤣🤣 ya deli oluyorum tamam çok seviyorlar çok ilgililer ama ben eşimle kalmak istiyorum çocukla birlikte gerçekten rahat değilim en basiti öpücük atmak istiyorum eşimi öpmeyi özledim.yok yani eşimle bile uyuyamiyorum kac gündür 🙄
Çok iyi anlıyorum insan en çok eşine ihtiyaç duyuyor bende öyle olmuştu. İlgi sevgi onunla vakit geçirmek bebekle ilgilenirken onunla olmak vs

Öfff buraya giremiyorum düzgün, diğer zamanlarda kv sinir ediyor en basiti kontrolden geldik aradi çocuk gaz çıkarmaya calisiyo 2 kere emzirdim oğlumun karnı mi aç yoksaaaa diyo dedim karnı aç değil sonra doktor kötü bir şey dedi miii diyo gerçekten sinir oluyorum birde annen diyo bazen b.k senin çocuğun diyesim geliyo😑😭😭😭😭😭
Amanda üzmüşler mi seni takma canım çokta tınn de bu benim oglum seninki doymuyorsa emzir de 🤭🤭🤭hepsi oglum kızım diye seviyor canım naparsın sonuçta bizim ana adı belli baba adı belli
Kendini hiç üzme 10 gün olsun yolla herkesi evine ben annem oldugu halde yeter anne iyileştim dedim dün gitti annem yakınız zaten aramızda çok yok misfiriim geldi mi gelecek kayınvalidemde yukarda allah var annem varken hiç rahatsız etmedi bizi geldi ara ara yarım saat durdu çıktı sen bebegine odaklan kuzum

Doğuran annişler bebekleri kontrollere hangi günler götüreceğimizi doktorunuz mu söylüyor nerden biliyorsunuz mesela çoğunuz 3.gün mutlaka götürmüş bi de sağlık ocağına götürmesi de var internetten mi araştırcaz
Doktor kendisi çagırdı canım bizi hastaneden çıkmadan 4. Gün gelin kontrole dedi gittik sonrada 15 gün sonra çagırdı kilo alıp almadıgına bakalım dedi

Normalde tuzlamak öyle bir cimdik tuz ile değil işte , bizimkiler adeti terketmemek için öyle yapmışlar . Annemde büyük kızımda yapmıştı mesela 😅 birşey dememiştim . Ama bir arkadaş anlattı , tuz ile ovuyorlarmış . İlk kızımda kaynanası yapmış , bebek morarmış bayılmış . Daha da götürmedim çocuklarımı yanına demişti
Çocukları peynir gibi tuza basıyorlar resmen çok tehlikeli benim ananem dayımın bebegine yapmıştı kafasından aşagıda tuzlu su dökmüştü çocuk morardı ölecekti nerdeyse dayım çocuk öldi diye dışarı çıkmıştı ben yaptırmadım şahsen allah korusun

3 Hafta uzunmuş harbiden ya iyi yapmışsın canım bende 3.gunum bugün anneme dedim altını vs ben almaya basliyim iyice ogreniyim artık
Bu arada canım senin sütler çok geliyo mu yani fazla
Benimde çok degil canım ilk günler aşırı geldi şişti
Hatta bir gece uyuyamadım agrısından sonra ne olduysa birden azaldı doktorda kilo almamış mamada ver dedi veriyorum 4 saate bir

Eklentiler

• 852FEC20-39C4-4449-85BF-CE8F7B95ABDC.jpeg
    852FEC20-39C4-4449-85BF-CE8F7B95ABDC.jpeg
    99 KB · Görüntüleme: 56
Öfff buraya giremiyorum düzgün, diğer zamanlarda kv sinir ediyor en basiti kontrolden geldik aradi çocuk gaz çıkarmaya calisiyo 2 kere emzirdim oğlumun karnı mi aç yoksaaaa diyo dedim karnı aç değil sonra doktor kötü bir şey dedi miii diyo gerçekten sinir oluyorum birde annen diyo bazen b.k senin çocuğun diyesim geliyo😑😭😭😭😭😭
Ayy ayy ınadına yapmıyorlarsa bende biley bilmiyorum ben kayınvalıdemden yırttım hastalıgını bahane etti kendisi arada gelıyor onda da cok fazla yuz vermiyorum bana da sureklı sütün kesildi mi diye soruyor kıskanıyor herhalde sütümü

Dogum yaptığımız hastanede çıkışta söylediler bir kağıda yazmışlar sonra her gittiğinde doktor söylüyor unutsa sen soruyorsun mesela benim doktorum 40.gun kontrolunu bugün dikiş için gittiğimde söyledi

Doktor kendisi çagırdı canım bizi hastaneden çıkmadan 4. Gün gelin kontrole dedi gittik sonrada 15 gün sonra çagırdı kilo alıp almadıgına bakalım dedi
Sağolun canlarım♥️♥️

Amanda üzmüşler mi seni takma canım çokta tınn de bu benim oglum seninki doymuyorsa emzir de 🤭🤭🤭hepsi oglum kızım diye seviyor canım naparsın sonuçta bizim ana adı belli baba adı belli
Kendini hiç üzme 10 gün olsun yolla herkesi evine ben annem oldugu halde yeter anne iyileştim dedim dün gitti annem yakınız zaten aramızda çok yok misfiriim geldi mi gelecek kayınvalidemde yukarda allah var annem varken hiç rahatsız etmedi bizi geldi ara ara yarım saat durdu çıktı sen bebegine odaklan kuzum
Elinden gelse eşim izin verse yapar 🤣🤣🤣ayy senin o işin iyiymiş aynı şehirde olmak benim arada saatler var
Oha şu iyi kvler için ne sevabi işlediniz acaba🤣

Ayy ayy ınadına yapmıyorlarsa bende biley bilmiyorum ben kayınvalıdemden yırttım hastalıgını bahane etti kendisi arada gelıyor onda da cok fazla yuz vermiyorum bana da sureklı sütün kesildi mi diye soruyor kıskanıyor herhalde sütümü
Bunlar deli mi ne tövbe tövbe.. hayır öyle olmasını istiyor gibi soruyorlar ya böyle suratlarina yapıştırasim geliyo bi tane 🙄hayirdir emzirilmek mi istiyon dicen saygisiz olcaz saka givj ya 🙄 bu arada lohusa depresyonuna gireniniz var mı kızlar

Çocukları peynir gibi tuza basıyorlar resmen çok tehlikeli benim ananem dayımın bebegine yapmıştı kafasından aşagıda tuzlu su dökmüştü çocuk morardı ölecekti nerdeyse dayım çocuk öldi diye dışarı çıkmıştı ben yaptırmadım şahsen allah korusun
İşte malesef böyle yanlış inanışlar var . Bizimkiler 40 ı çıkarken bir kovaya bir tutam tuz atar , ama ben o çocuğu duyunca araştırmıştım , dayının çocuğuna yaptıkları gibi bayağı tuzla ovuyorlarmış . Allah koruyor gerçekten, onlara göre biz bayağı bilinçliyiz 😅sorsan bir sürü çocuk büyüttüm hepside sağlıklı derler .

X