Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Benim de meme uçlarım çok kırmızı canım ilkinde de çok yara olmuştu zaten, garmastan alsam yanımda bulunsa mı o zaman? İlkinde de kullanmıştım ama geç kaldığım için baya bir süre geçmemişti. Bir de emzirme öncesi silmek daha çok acıtıyordu. Senin acıtmadı mı?

Yaaa dimi 🥹🥹🥹 sen de o gün doğur beraber son 39 umuz olsun 🫶🏻

Bir haftaya kadar olabiliyormuş canım doktor öyle demişti
Canım ben valla gazlı beze soguk su döküp tampon şeklinde siliyordum ilk zamanlar da silikon uc kullandığım için aşırı silmiyordum öyle
Ama senin de kızardıysa al beni hafifletti bayaa

Onun için yazmadım canım bende doğurup bebem için uyanık kalmak daha iyi demek için yazdım 😂
İnşallah hayırlı zamanda sen de oğlunu al canım uykusuz geceler başlıyor begonya vallaha 🤣😀😀
Masallah ya sen çok sık yürümüşsün. Ben mümkün degil. Sag tarafima bicak saplaniyor oyle bir yanma yok. Millet yurudukce iyi oluyor ama ben yuruyemiuorum ya delirmek uzereyim
Bugün kaçıncı günün canım
Kızlar her emzirmede birisi bebeği kucağımıza veriyor ya o sırada o kişi yardımcı oluyor mu yoksa kendimiz mi emziriyoruz? Yani her seferinde refakatçinin tepemizde dikilmesine gerek oluyor mu karın dikişleri acıyor mu emzirme esnasında? Bir de bebeğin altını hemşireler mi değiştiriyor yoksa biz mi? gulumsebebek gulumsebebek cesursavasci cesursavasci @golden-snitch sulti tutti sulti tutti
Canım o bebeği sana veren kişiye bağlı, benim kv bebeği elime verdiğinde bebek doyana kadar izledi, diğer verenler hiç bakmadı bebeği verip çekildi, dikişlerin için de hastanede yastıklar vardı onları kullandık kolumun altına koydular yatağımı da her emzirdiğimde hafif yatık pozisyonda koydular. Bebeğin altını annem açtı canım hemşire hiç ellemedi
Ay dimi madem sezaryen olacak kilo alabildiği kadar alsın ele avuca gelsin 😄 Boyunu da söylemiyor son 2-3 haftadır sürprizli gelecek bakalım 😅
Yarasın kızına 😍😍😍🧿🧿

Benim de meme uçlarım çok kırmızı canım ilkinde de çok yara olmuştu zaten, garmastan alsam yanımda bulunsa mı o zaman? İlkinde de kullanmıştım ama geç kaldığım için baya bir süre geçmemişti. Bir de emzirme öncesi silmek daha çok acıtıyordu. Senin acıtmadı mı?

Yaaa dimi 🥹🥹🥹 sen de o gün doğur beraber son 39 umuz olsun 🫶🏻

Bir haftaya kadar olabiliyormuş canım doktor öyle demişti
Ayy inşallah canım benim ne güzel olur 😍😍🥹🥹

Kızlar her emzirmede birisi bebeği kucağımıza veriyor ya o sırada o kişi yardımcı oluyor mu yoksa kendimiz mi emziriyoruz? Yani her seferinde refakatçinin tepemizde dikilmesine gerek oluyor mu karın dikişleri acıyor mu emzirme esnasında? Bir de bebeğin altını hemşireler mi değiştiriyor yoksa biz mi? gulumsebebek gulumsebebek cesursavasci cesursavasci @golden-snitch sulti tutti sulti tutti
Yok canım hemşire memeni sık dedi ucunda süt göründü sonra benim kucağıma verdiler hemşire bi baktı işte burnu kapanmasın filan dedi kavrattı bebeğe memeyi gitti. Kimse başımı beklemedi ayaklarımı uzatıp oturur pozisyonda gayet rahat kendim emzirdim dikişlerim acımadı oturup kalkınca yatıp oturunca filan açıyor sabit durunca acı pek hissedilmiyor. yastıkla destekleyip durmak sıkıcı oldu bi işte emzirme yastığını alsaydım daha konforlu olabilirdim.
Altını da hep annemler görümcemler filan değiştirdi hemşireler gelip değiştirmedi hiç

Bende şöyle oldu annem veya eşim kucağıma verdi bebeği aslında kucağıma vermedi ben bi sola bi sağ kolumun altına yastık koyup öyle emzirdim oraya koydular ve rahat ettim tutmalarına gerek kalmadan emzirdim.. refakatçi tepemizde durmasına gerek yok ama aynı odada olsun çünkü bi anda ağlıyo dikislerden dolayı bir şey yapamıyorsun.. Ben yapamadım.. karin dikisleri benim şöyle oldu bebek emdikce oram böyle kasildi ve acıdı acımadı derken zaten agri kesicilerle rahatliyorsun.. Ben şey demiştim dayanamıyorum ağrı kesici versinler bana nolur annemle eşim çok ağrı kesici verdiler vermezler dedi olsun söyleyin dedim aradan 5 dk geçti veya geçmedi hemşire 2 farklı ağrı kesiciyle odaya geldi 🤣🤣 o kadar çok ağrı kesici yapılıyor ki rahatliyorsun..
Bebeğin altını refakatçi veya sen temizlersin

Bebeklerinizi bagirarak seven oluyor mu oluyorsa ne yapiyorsunuz kızlar benim bebegim rahatsız olduğu için dert edindim...
Niye bağırarak seviyorlar el kadar bebeyi ev tipi işitme testi mi yapıyolar 😂 heralde hani böyle içine sokmak istersin ya severken öyle bi hisse kapılıp yapıyolar ama bebek rahatsız oluyorsa uyar sıçrıyor sonra filan gibisinden

Kızlar 15 dk da üç kez kasığımdan bacağıma doğru dayanılmaz sancılar girdi sebep be olabilir sağ bacağıma vuruyor bebek oynadıkçaa

Niye bağırarak seviyorlar el kadar bebeyi ev tipi işitme testi mi yapıyolar 😂 heralde hani böyle içine sokmak istersin ya severken öyle bi hisse kapılıp yapıyolar ama bebek rahatsız oluyorsa uyar sıçrıyor sonra filan gibisinden
Ben bastan beri uyansın diye seviyorum 😅 arkadaş sese karşı çok duyarsız

X