Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Evet canım ama tempolu yürüyüş zor ya bebekle :KK43: benim evimde eliptik aleti var doktora sorayım izin verirse onu yapacağım inşallah
AdChoices
ADVERTISING
AdChoices
ADVERTISING
AdChoices
ADVERTISING
AdChoices
ADVERTISING
AdChoices
ADVERTISING
AdChoices
ADVERTISING
AdChoices
ADVERTISING
AdChoices
ADVERTISING
AdChoices
ADVERTISING
AdChoices
ADVERTISING
AdChoices
ADVERTISING​

Yok kız ben sezaryenden hemen sonra 4-5 kere kalkıp yürüdüm gece kendim tek başıma yataktan kalktım yürüdüm ha ağrıdı mı evet ağrıdı ama ben bir iğnede bile feryat figan etmeme rağmen gayet de çekilecek bir acıydı canım ben psikolojik olarak bunun üstünden geleceğim dedim aslında sen de öyle psikolojik olarak kendini güçlü hissedersen sen de hemen ayaklanırsın inşallah 🙏🏻 😍🥰 sen normal doğumu gördün sezaryenden korkman çok normal canım biz ikisini de görmedik direk sezaryen olunca kıyaslayamıyoruz ❤️

Çok şükür canım maşallah gruptaki sezaryen olanlar hemen toparlandı gerçekten nazar değmesin maşallah 🧿 😍🥰

canım dikiş bölgesine hiç karışma Allah korusun ne olur ne olmaz ani bir hareket olur o an ağrır elin kayar vs dikişin zarar görmesin Allah korusun hiç karışma bence ❤️

begonyanın meşhur tarifi 🤣

aynen ultrasonun aynısı benimkinin burnu ödem felan değilmiş 🤣🤣

Ben ayılmadan odaya götürdüler bizde

Canım sanmıyorum sahtesini yapacaklarını tuz ucuz zaten bence alabilirsin biz de kullanıyoruz çok güzel ama aydınlatması o kadar iyi değil kendi tarafına koyarsan kendi yakının ışık görüyor o konuda bir tık zayıf gece lambası gibi tüm heryer aydınlanmıyor:KK43:

Hayırlı olsun canım benim 😍❤️😀

İstediğin sorudan başlayabilirsin canım 🤣🤣
Bebiş valla ben ameliyattan çıkınca doktor sadece sıvı tüketeceksin dedi o gün, içtiğim suyun içine hemen damlattım ben damlat dediler ameliyattan sonra, bence işe yaradı sütüm geldi çok şükür 🙏🏻

🤣🤣🤣🤣

Yok yok kalmazsın hemen yarına çok daha dinç kalkarsın inşallah korkma sonuçta basit bir şey değil içini açtılar tamamen normal ağrın olması daha yeni ameliyatlısın hiç korkma canım geçiyor😍🙏🏻

uyutmuyor bu sıpa
Allah seni napmasin jvhvgvgv

Aynen canım daha bebek doğmadan tuzlucaz deyip duruyor 😂 Bi de diyor ki abini de tuzladık ama o terliyor bak tutmamış işte dedim ben de 🤣 Tuz hem hassas cildi için tehlikeli hem de bebeğin sıvısının azalmasına sebep olup beyin kanaması bile yapabilirmiş Allah korusun doktorlar öyle diyor.
Ya tabiki canım zaten tuz yakan bir şey eskiler sanırım tuzu kanaması durmayan yaraya basarlarmis yani ne kadar kuruttugunu hayal edemiyorum🙄 sen çok müdahale yapmalarına izin verme yoksa her şeyi deneyip çocuğu hasta ederler bak en basiti dün annem çay içeyim onu yiyiyim bunu yapayim vs vs diye kucağımdan aldı bebeği 3 4 kere tam bebek memeyi birakiyo aldı neyse çocuk kök sokturdu benimde veresim yoktu neyse vermiştim.. sonra iste şey dedim bak alıp alıp durdun çocuk çok huzursuz vermicem bebeği dedim bugün almiyo kucagimdan bebek o kadar huzurlu ki anlatamam.. uzun lafın kısası bebek sadece anneyi istiyor birde annesi olarak en iyisini sen bilirsin.. tuzlama işi gerçekten ama gerçekten yaptırma izin verme benim burda içim parçalanır 🥲

İlk 3 gün bile sütün gelmeyebilir canım benim sıkma canını ama ucunu yumuşat biraz ben lansinoh sürüyordum emzirme ebesi o sende yaramaz senin meme ucların çok kırmızı garmastan kullan demişti. Emzirirken ıslak bi bezle de sil dedi. Bir de gögüs pedi kullanma dedi. O krem çok iyi geldi bana
Benim de meme uçlarım çok kırmızı canım ilkinde de çok yara olmuştu zaten, garmastan alsam yanımda bulunsa mı o zaman? İlkinde de kullanmıştım ama geç kaldığım için baya bir süre geçmemişti. Bir de emzirme öncesi silmek daha çok acıtıyordu. Senin acıtmadı mı?
Bu cuma son kez mi birlikte haftalık güncellememizi yapcaz yaniii🥹🥹🥹
Yaaa dimi 🥹🥹🥹 sen de o gün doğur beraber son 39 umuz olsun 🫶🏻
Kızlar nişan gelirse ne kadar zaman sonra doğum oluyo kan geldi
Bir haftaya kadar olabiliyormuş canım doktor öyle demişti

Kızlar her emzirmede birisi bebeği kucağımıza veriyor ya o sırada o kişi yardımcı oluyor mu yoksa kendimiz mi emziriyoruz? Yani her seferinde refakatçinin tepemizde dikilmesine gerek oluyor mu karın dikişleri acıyor mu emzirme esnasında? Bir de bebeğin altını hemşireler mi değiştiriyor yoksa biz mi? gulumsebebek gulumsebebek cesursavasci cesursavasci golden-snitch golden-snitch sulti tutti sulti tutti

X