Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Dikiş ağrısı daha kotu sabaha kadar uykusuz kaldım çocukla uğraştım ağladım da elimden bisi gelmiyo emziriyorum altına yapiyo temizliyorum yine emmek istiyor... kisacasi başkaları dediğinde gıcık olurdum ama hamilelik en güzel günlerin tadını çıkar.. rahatca yemek yemeyi bile özledim 8 günde
Anlaşıldı bize 40 gün daha rahat uyku yok 😔 olsun diyorum bazen ama insanın canı da tatlı.
Uykusuzluk özellikle sinir sistemini mahvediyor insanın.
İnşallah uzun sürmez kısa sürede düzene girer senin de 🙏

38 haftalık oluyorum canım ama zaten 2 hafta da önden gidiyor. Doktor çok beklemeyiz zaten dedi.
Kabul eder Hakan hoca canım 38 olmuşsun e zaten 2 haftada önden gidiyormuş. Benim sezaryen olacağı baştan kesin olduğundan bana 38+2 ye gün vermişti bi aksilik olmaması durumunda. Sonra biz kendisine danışarak 37+2 istedik kabul etti. Seninde sezaryen olacağı netleştiyse artık 38 e tamam der. Sezaryen yanlısı bi doktor değil kp aynı hastanede yatıyordu kaç gece gördüm kendisini denk geldik normal doğum için gelmişti hep. Ama hastasının isteklerini de göz önünde bulunduruyor sen istersen kabul eder

Kızlar bugün 3.günüm sezeryan sonrası o kesik ağrısı ne kadar sürdü sizlerde.
Benim bugün inanılmaz fena ağrım var. İlk 2 gün bile böyle değildi. Yarın doktora gidicem o yapışkanı çıkarıcak mı ne yapıyorlar birde ilk muayenede😞
Evet canım o yapıskanı alıyorlar normal donemıne gırıyorsun benım 15. Gunumde bi anda kesildi korse takmaya basladım farklı ondan mı yoksa gercekten kesıldı mı bılmıyorum cok sukur sımdı hıc agrım yok

Kızlar benim sütüm 3. Günü akşam çok güzel geldi agrısından duramadım emse bile boşalmadı yani o kadar çoktu ama şimdi yumuşacık 5 saat emzirmesem bile ne sızlıyor nede şişiyor neden böyle oldu anlamadım digerlerinde hiç olmamıştı o çok agrıdıgı gece uyuyamadım agrıdan sagamadımda acaba damarlarda tıkanıklık felan mı oldu çok canım sıkılıyor sürekli mama vermekten

Kızlar benim bebiş alttan da üstten de gazını çıkartıyor bir şekilde. Yağ falan aldım onunla masaj yapıyorum. Eşim yüzüstü falan koyuyor rahat şekilde çıkartıyor gazını ama hep bir ıkınma hali arka arkaya 3-4 kez gaz cikarta dahi hep bir acı cekiyormus gibi yüzü kıpkırmızı oluyor. Emzirirken de bu yüzden çok hirslaniyor memeden ayrılıyor tekrar ucunu bulmaya çalışıyor sonra daha da hirslaniyor. Gazını çıkartmasına ragmen neden böyle olur ki🥺

Evet canım o yapıskanı alıyorlar normal donemıne gırıyorsun benım 15. Gunumde bi anda kesildi korse takmaya basladım farklı ondan mı yoksa gercekten kesıldı mı bılmıyorum cok sukur sımdı hıc agrım yok
Teşekkür ederim canımm, çıkartılar yapışkanı.
Benim doktorum korseyi önermedi. Rahim bir kendini toparlasın kırkkına kadar istemiyorum dedi. İnşallah benimde kesilir ağrılarım🙏🏼

Kızlar benim sütüm 3. Günü akşam çok güzel geldi agrısından duramadım emse bile boşalmadı yani o kadar çoktu ama şimdi yumuşacık 5 saat emzirmesem bile ne sızlıyor nede şişiyor neden böyle oldu anlamadım digerlerinde hiç olmamıştı o çok agrıdıgı gece uyuyamadım agrıdan sagamadımda acaba damarlarda tıkanıklık felan mı oldu çok canım sıkılıyor sürekli mama vermekten
Şerbet tarzi şeyleri denedin mi

Kızlar benim bebiş alttan da üstten de gazını çıkartıyor bir şekilde. Yağ falan aldım onunla masaj yapıyorum. Eşim yüzüstü falan koyuyor rahat şekilde çıkartıyor gazını ama hep bir ıkınma hali arka arkaya 3-4 kez gaz cikarta dahi hep bir acı cekiyormus gibi yüzü kıpkırmızı oluyor. Emzirirken de bu yüzden çok hirslaniyor memeden ayrılıyor tekrar ucunu bulmaya çalışıyor sonra daha da hirslaniyor. Gazını çıkartmasına ragmen neden böyle olur ki🥺
Benimkini tarif etmissin gogsume saldiriyo geri cekiyo tekrar saldiriyo cildiriyo

X