2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    221
kızlar bebeği emziriyorum emzirirken altına yapıyor sonra gazını çıkarıp altını alıyorum bu sefer altına yaptığı için karnı boşalmış oluyor yeniden meme derken kısır döngüye girdim çıldırmamak için zor duruyorum aşırı yoruldum..
Altini temizlemesem uykusu açılmasa zaten 2 saate bir uyanıyor uyandığında temizlesem pişik olur mu acaba siz napiyorsunuz bu durumu yaşıyor musunuz ben 84 adet 1 numara bezi 6 günde bitirdim tekrardan 50 adet aldım bir günde de 15den fazla tükettim bugün off
Tam olarak aynı durumdayız birebir aynı. Hatta böyle çok kaka yaptığı için kv bana sütün mü yaramıyor acaba bazılarının sütü ishal yapar dedi 😂😂 bezler bitti bidaha sipariş verdim 1 numara. Yetmiyor emzir gaz çıkar kaka yapsın altını alırken uyansın ağlasın sonra aransın tekrar meme ver tekrar kaka yapsın filan böyle dönüyor. Artık çareyi iki kez arka arkaya bez değiştiriyosam üçüncü aranışında emzik vermekte buldum emzik veriyorum uyuyor uyanınca emziriyorum tekrar.

Eşinde arada kaldı sanırım inşallah çok kalmazlar insan gerçekten birileri olunca bebeğe adapte olamıyor emzir ver gaz çıkarsınlar durumu sürekli böyle bi kargaşa.
Ben bugün annemi de gönderdim iki çocukla deneme aşamasındayım ilk gün için iyi gidiyoruz gece napcaz bakalım. Sende bir hafta sonra eşine artık çocukla başbaşa kalmanız gerektiğini filan söyle bence göndersin uygun bi dille. Yok kırk çıkana kadar yok yirmi gün bilmem ne olmuyor yani biyere kadar sonra iyice alışma süreci zora girecek. Sen iyiysen kendi işini halledebiliyosan en fazla bir hafta sonra postalamaya bak 🤦🏻‍♀️
Aynen canım Eşim şuan yüzüme bile bakmıyor Allah belasını versin kayinvalidemin..
Oyle canım gerçekten baş başa kalsak bebisle çok daha iyi olacak en basiti beni öğrenecek tamamen ben başka tutuyorum başkası başka tutacak sürekli bi dengesizlik hani örnek vermeye çalıştım.. gerçekten bu işin ben iyileştikten sonra 20si 40i olmuyor ama lohusa evine de erkekle kalmaya gitmek ne diyim ki..

Tam olarak aynı durumdayız birebir aynı. Hatta böyle çok kaka yaptığı için kv bana sütün mü yaramıyor acaba bazılarının sütü ishal yapar dedi 😂😂 bezler bitti bidaha sipariş verdim 1 numara. Yetmiyor emzir gaz çıkar kaka yapsın altını alırken uyansın ağlasın sonra aransın tekrar meme ver tekrar kaka yapsın filan böyle dönüyor. Artık çareyi iki kez arka arkaya bez değiştiriyosam üçüncü aranışında emzik vermekte buldum emzik veriyorum uyuyor uyanınca emziriyorum tekrar.
Sütün yarıyor ki çocuk bol bol yapıyor kaka ben doktora sordum bu arada sütün yarıyor dedi çok bilmiş kadın gerçekten..
Ben birde internetten araştırdım anne kokusunu hissetmek içinde meme arayisinda hareketi yapiyormus da bunu benim bebeğime anlat anlatabilirsen🤣
Ama çok zor canım senin diğer çocukların böyle yapıyor muydu dün gece bu olay yüzüne eşimle 2.cocuk planını rafa kaldirdik😅🤣

Aynen canım Eşim şuan yüzüme bile bakmıyor Allah belasını versin kayinvalidemin..
Oyle canım gerçekten baş başa kalsak bebisle çok daha iyi olacak en basiti beni öğrenecek tamamen ben başka tutuyorum başkası başka tutacak sürekli bi dengesizlik hani örnek vermeye çalıştım.. gerçekten bu işin ben iyileştikten sonra 20si 40i olmuyor ama lohusa evine de erkekle kalmaya gitmek ne diyim ki..
Aynen doğru söylüyorsun canım ben doğurduğumdan beri bi dün geldi eve erkek misafir ozaman anladım günlerdir bi annem bi eşimle nekadar rahatmışım. Bide kalmalı olduğunu düşünemiyorum. Yok yere eşinle de aran bozuluyor insanın burnundan getiriyorlar düşüncesizlikten başka bişey değil

Sütün yarıyor ki çocuk bol bol yapıyor kaka ben doktora sordum bu arada sütün yarıyor dedi çok bilmiş kadın gerçekten..
Ben birde internetten araştırdım anne kokusunu hissetmek içinde meme arayisinda hareketi yapiyormus da bunu benim bebeğime anlat anlatabilirsen🤣
Ama çok zor canım senin diğer çocukların böyle yapıyor muydu dün gece bu olay yüzüne eşimle 2.cocuk planını rafa kaldirdik😅🤣
Ay bi çok bilmişki yani hani şey dicem e madem sütüm yaramıyor çocuk ishal oluyor mantıken kilo almasını etkiler bu durum madem öyle emzirmeyim ben niye uğraşıyorum ki vereyim mamayı gitsin 🤣🤣
Benim kızım kucağıma geldiğinde 3 ay geçmişti ilk döneminde durumu farklıydı malum o yüzden bunun ilk dönemlerini yenidoğum yapmış gibi yaşıyorum 🤭 ama bana da sorsan üçüncüyü yok yok yok anam yok tövbeler olsun moduna girerim 🤣🤣🤣

Kızlar normalde evde göğsüm açık geziyorum nerdeyse sutyen giymiyorum çünkü göğüs pedi vs doluyo anlamıyorum sürekli ıslanıyor derken en iyisi kıyafet degistiririm modundayim ve öyle yapıyorum..Altımda da lohusa pijamalari ic gösterenler varya çok aşırı saçma onlardan giyiyorum altımda ped eşim ve annem olunca dert etmiyordum..
Bugün kapalı giyiniyim dedim emzirme sutyeni altıma iç göstermeyen bir pijama altı daraldım fenalık basıyor çok rahatsızım..
Yarın kv kocasıyla geliyo eşime kızıp duruyorum ne varda yalnız gelmiyorsa diye ağlayıp duruyorum.. eşimde bir şey demiyor bak 1 hafta anca dayanırım dedim.. kac gün kalacaklar bi fikrim yok..
Aileler yüzünden bebegede alışamıyorum çok sinirlerim bozuk..
İçimi dökmek istedim
Eşin o halini görüp nasıl anlayışsız duruyor anlamıyorum erkekler niye böyle ya

Kızlar memlekete geldim biliyorsunuz kvyi Konyaya bırakmıştık kızına o gün kal dediler rahat edemem diye zorla eşimi getirttim bugün de aramış daha doğası yoksa gelin buraya bir gün de burda kalın diyor şaka gibi sanki ben Allah la anlaşma yaptım doğmayacağını garantiledim tövbe ya Antalyadan Konyaya gidicem kalmaya neyin kafasını yaşıyorlar bilmiyorum eşim de onlara uyuyor gidelim mi diye soruyor sen gideceksen git bir şey olursa abim beni götürür beni dedim ters ters 5 karış surat geziyor yanımda durup durup gel kal demenin anlamı ne bilmiyorum yarım saat dışarı çıktı ebebeğe gittik fenalık geçiriyordum sıcaktan kendisi de gördü bir de kv sürekli üşüyor cam pencere kapatıyor ben oramı buramı kapatıp sıcakta bunalıcam beni düşünen yok sinirlerim bozuldu iyice

Kızlar normalde evde göğsüm açık geziyorum nerdeyse sutyen giymiyorum çünkü göğüs pedi vs doluyo anlamıyorum sürekli ıslanıyor derken en iyisi kıyafet degistiririm modundayim ve öyle yapıyorum..Altımda da lohusa pijamalari ic gösterenler varya çok aşırı saçma onlardan giyiyorum altımda ped eşim ve annem olunca dert etmiyordum..
Bugün kapalı giyiniyim dedim emzirme sutyeni altıma iç göstermeyen bir pijama altı daraldım fenalık basıyor çok rahatsızım..
Yarın kv kocasıyla geliyo eşime kızıp duruyorum ne varda yalnız gelmiyorsa diye ağlayıp duruyorum.. eşimde bir şey demiyor bak 1 hafta anca dayanırım dedim.. kac gün kalacaklar bi fikrim yok..
İçimi dökmek istedim
Canım o kadar anlıyorum ki şuan seni.
Evde sürekli memeler fora ve pijama altı modundayım.
Şimdi eşimin arkadaşları aradı 1 saate gelelim mi diye. Yaa cidden bu erkekler tam mallar niye geliyorsunuz evde lohusa kadın var. Yatak odam üst katta ve benim şuanda aşağıda pijama haricinde bişeyim yok. E merdivenden çıkmaya cesaretim de yok. Üzerime giyicem kalın bir sabahlığımı oturucam yanlarında ne yapayım.

cesursavasci cesursavasci şu an senin yaşadığını yaşıyorum. Çatı muayenesi yaptı doktor sonra bebeği uyarıcam biraz dedi daha da itti elini.. şu an karnım belim kasıklarım vajinam her yerim ağrıyo çok kötüyüm sende doğumu başlatmamıştı inşallah bende başlatır🙏🏻 1-2 güne doğum sancın başlayabilir tetiklemiş olabiliriz inşallah doğurursun dedi doktor.
Bende ona rağmen başlamadı kuzum bana da demişti bazen bu muayeneden sonra iki gün içinde geliyo bebek diye ama gelesi olmayınca gelmiyo kahverengi kanama bende de oldu iki gün sonra geçti son bir umut çarşambaya kadar bekleyecem ben de keşke normal yolla gelse ama günümde alındı artık suyum falan gelse belki suni sancı verir ama gelecek gibi durmuyor benim.benle yaşamayı seviyo sanırım kızım yapışık olarak 😂😂 Senin gelir umarım 🙏🏻 hepimiz için en hayırlısı olsun

İçimi dökmek istedim
Daha doğurmadan girdim bunun tribine bende bebek görmeye gelme olayı çok saçma geliyo bana neyini görmeye geliyolar anlamıyorum kimsenin kucağına vermeyi de düşünmüyorum minicik bebeği . Kendini sevdirecek bir yaşta olsa neyse diyecem de çoluk çocukla niye geliyolar mesela annem bana bakmaya mı geldi millete hizmet etmeye mi sinir oluyorum hiç istemiyorum kimseyi tek başıma bebeğimi alıp gitmek istiyorum kimsenin bilmediği bir yere

Kızlar memlekete geldim biliyorsunuz kvyi Konyaya bırakmıştık kızına o gün kal dediler rahat edemem diye zorla eşimi getirttim bugün de aramış daha doğası yoksa gelin buraya bir gün de burda kalın diyor şaka gibi sanki ben Allah la anlaşma yaptım doğmayacağını garantiledim tövbe ya Antalyadan Konyaya gidicem kalmaya neyin kafasını yaşıyorlar bilmiyorum eşim de onlara uyuyor gidelim mi diye soruyor sen gideceksen git bir şey olursa abim beni götürür beni dedim ters ters 5 karış surat geziyor yanımda durup durup gel kal demenin anlamı ne bilmiyorum yarım saat dışarı çıktı ebebeğe gittik fenalık geçiriyordum sıcaktan kendisi de gördü bir de kv sürekli üşüyor cam pencere kapatıyor ben oramı buramı kapatıp sıcakta bunalıcam beni düşünen yok sinirlerim bozuldu iyice
Kız sen anlattıkça ben burda deliriyorum. Ne demek daha doğası yoksa. Ay kafayı yedirtir bunlar insana. Sen sanki Antalya’ya gezmeye gittin bilmiyorlar sanki. Karnı burnunda günü yaklaşmış kadını ordan oraya sürücez diye uğraşıyorlar ya hakikaten delirmelik

Merhaba güzel anneler kızlarım dün dünyaya geldi çok şükür iyiler yanımdalar benim biraz fazla kanamam olmuş ameliyatta o sebepten balon takıldı ama şimdi iyiyim sezeryan çok zormuş arkadaşlar kızlarımın biri 49 cm 2800 diğeri 50 cm 3020 doğdu çok şükür
Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin canım sağlıkla inşallah 😍🙏

Kizlar geçen gün yazmıştım bu ay beklentim yüksek diye adetim 6 gün var bugün hafif lekelenmem oldu.cok sancim var yerlesme kanamasi mi yoksa adet mi bekliyorum çaresizce.lutfen dua edin bana. Bebeğim yaşasaydı normal doğuma göre dün doğum tarihiydi. Çok üzüldüm dun üzüntüden erken mi adet oldum acaba diye düşünmeden edemiyorum.ama daha döngüye göre 6 gün var.bana dua edin ne olur.

X