2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    221
A
Kızlar benim sütüm 3. Günü akşam çok güzel geldi agrısından duramadım emse bile boşalmadı yani o kadar çoktu ama şimdi yumuşacık 5 saat emzirmesem bile ne sızlıyor nede şişiyor neden böyle oldu anlamadım digerlerinde hiç olmamıştı o çok agrıdıgı gece uyuyamadım agrıdan sagamadımda acaba damarlarda tıkanıklık felan mı oldu çok canım sıkılıyor sürekli mama vermekten
Banyoda masaj yap canım iyi geliyormuş ve bol su içmek çok etkiliyor

Kızlar benim sütüm 3. Günü akşam çok güzel geldi agrısından duramadım emse bile boşalmadı yani o kadar çoktu ama şimdi yumuşacık 5 saat emzirmesem bile ne sızlıyor nede şişiyor neden böyle oldu anlamadım digerlerinde hiç olmamıştı o çok agrıdıgı gece uyuyamadım agrıdan sagamadımda acaba damarlarda tıkanıklık felan mı oldu çok canım sıkılıyor sürekli mama vermekten
Şimdi bi sağsana canım süt var mı kontrol et ya da elinle sıkınca gelmiyor mu hiçç

Doktor kontrol eder de verir canım . İnşallah hızlı olur açılman. Benim ilk hamileliğimde verdiler suni sancı , yaklaşık 5 saatte doğdu kızım ve doğum anı da çok kolaydı . Suni sancıda sadece sancıyı daha fazla hissediyorsun . Rahat olursan herşey daha kolay olur . Korkma hiç 🥰
İnşallah canım benimkide böyle kısa sürer

Kız ben bu ara deli gibi uyuyorum ya , geçen akşam sancım oldu uyuyamadım . Gündüzleride uykum geliyor . Bu zamana kadar uykum gelmiyordu . Sabah bi uyandım sanki karnımda bebek yok 😂 yorgun doğuma girmek istemiyordum , şimdi doğurabilirm 😂😂
Hahaha vücudun enerji depoluyor demek son günlerinde çok iyi 😂

cesursavasci cesursavasci şu an senin yaşadığını yaşıyorum. Çatı muayenesi yaptı doktor sonra bebeği uyarıcam biraz dedi daha da itti elini.. şu an karnım belim kasıklarım vajinam her yerim ağrıyo çok kötüyüm sende doğumu başlatmamıştı inşallah bende başlatır🙏🏻 1-2 güne doğum sancın başlayabilir tetiklemiş olabiliriz inşallah doğurursun dedi doktor.

cesursavasci cesursavasci şu an senin yaşadığını yaşıyorum. Çatı muayenesi yaptı doktor sonra bebeği uyarıcam biraz dedi daha da itti elini.. şu an karnım belim kasıklarım vajinam her yerim ağrıyo çok kötüyüm sende doğumu başlatmamıştı inşallah bende başlatır🙏🏻 1-2 güne doğum sancın başlayabilir tetiklemiş olabiliriz inşallah doğurursun dedi doktor.
Benim olan sancimida kesmişti Allah öyle bir şey yaşatmasın her şey doğalindan ilerlesin inşallah 🥰 bebeğin baş çevresini hissetmek nasıl bi duygu annelik duygusu biraz geliyo dimi🙈

Kızlar normalde evde göğsüm açık geziyorum nerdeyse sutyen giymiyorum çünkü göğüs pedi vs doluyo anlamıyorum sürekli ıslanıyor derken en iyisi kıyafet degistiririm modundayim ve öyle yapıyorum..Altımda da lohusa pijamalari ic gösterenler varya çok aşırı saçma onlardan giyiyorum altımda ped eşim ve annem olunca dert etmiyordum..
Bugün kapalı giyiniyim dedim emzirme sutyeni altıma iç göstermeyen bir pijama altı daraldım fenalık basıyor çok rahatsızım..
Yarın kv kocasıyla geliyo eşime kızıp duruyorum ne varda yalnız gelmiyorsa diye ağlayıp duruyorum.. eşimde bir şey demiyor bak 1 hafta anca dayanırım dedim.. kac gün kalacaklar bi fikrim yok..
Aileler yüzünden bebegede alışamıyorum çok sinirlerim bozuk..
İçimi dökmek istedim

Benim olan sancimida kesmişti Allah öyle bir şey yaşatmasın her şey doğalindan ilerlesin inşallah 🥰 bebeğin baş çevresini hissetmek nasıl bi duygu annelik duygusu biraz geliyo dimi🙈
Kız ben hissetmedim doktorun dokunduğu şeyi sen nasıl hissettin🙈 çok canım acıdı benim belki ondan fark edemedim

kızlar bebeği emziriyorum emzirirken altına yapıyor sonra gazını çıkarıp altını alıyorum bu sefer altına yaptığı için karnı boşalmış oluyor yeniden meme derken kısır döngüye girdim çıldırmamak için zor duruyorum aşırı yoruldum..
Altini temizlemesem uykusu açılmasa zaten 2 saate bir uyanıyor uyandığında temizlesem pişik olur mu acaba siz napiyorsunuz bu durumu yaşıyor musunuz ben 84 adet 1 numara bezi 6 günde bitirdim tekrardan 50 adet aldım bir günde de 15den fazla tükettim bugün off

Kızlar normalde evde göğsüm açık geziyorum nerdeyse sutyen giymiyorum çünkü göğüs pedi vs doluyo anlamıyorum sürekli ıslanıyor derken en iyisi kıyafet degistiririm modundayim ve öyle yapıyorum..Altımda da lohusa pijamalari ic gösterenler varya çok aşırı saçma onlardan giyiyorum altımda ped eşim ve annem olunca dert etmiyordum..
Bugün kapalı giyiniyim dedim emzirme sutyeni altıma iç göstermeyen bir pijama altı daraldım fenalık basıyor çok rahatsızım..
Yarın kv kocasıyla geliyo eşime kızıp duruyorum ne varda yalnız gelmiyorsa diye ağlayıp duruyorum.. eşimde bir şey demiyor bak 1 hafta anca dayanırım dedim.. kac gün kalacaklar bi fikrim yok..
Aileler yüzünden bebegede alışamıyorum çok sinirlerim bozuk..
İçimi dökmek istedim
Eşinde arada kaldı sanırım inşallah çok kalmazlar insan gerçekten birileri olunca bebeğe adapte olamıyor emzir ver gaz çıkarsınlar durumu sürekli böyle bi kargaşa.
Ben bugün annemi de gönderdim iki çocukla deneme aşamasındayım ilk gün için iyi gidiyoruz gece napcaz bakalım. Sende bir hafta sonra eşine artık çocukla başbaşa kalmanız gerektiğini filan söyle bence göndersin uygun bi dille. Yok kırk çıkana kadar yok yirmi gün bilmem ne olmuyor yani biyere kadar sonra iyice alışma süreci zora girecek. Sen iyiysen kendi işini halledebiliyosan en fazla bir hafta sonra postalamaya bak 🤦🏻‍♀️

X