2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    221
Uff bu durum ara ara bende de oluyor ama ben ıkı sefer bebişi anneme emanet edip dışarı cıkrım sen kv edemezsın bebısle bırlıkte hoop kendını bı dısarı at çok iyi geliyor ben bır saat cıktım bıraz yurudum biraz oturdum esımle cok ıyı geldı
Anneme emanet ediyordum her akşam ignem vardı onun için çıkıyordum esimle ama kv asla emanet edemem çocuk kucağında ayaktayken çay iciyo.. bazen çocuk kafayı geriye atiyo aklım kalır daha çok strese girerim😔

Kız Allah korusun bu karı gidene kadar sütünü kesecek tövbe estafurullah. Nekadar kalacakları hala belli değil mi ? Sen takma Allah aşkına anlıyorum çok zor ama süt gidiyor çocuğundan kıymetlimi sal gitsin 🥺

Canım o bant zaten su geçirmez. Bende günde 2 bazen baş ağrısından 3 kez duş aldım hatta attı sonunda açıldı okadar çok suya.
Ne kadar kalcaksiniz diyede soramiyorum eşimde bilmiyor ama eşimde rahatsız çünkü benim psikoloji gidiyo gözünün önünde eriyorum.. hayır 2+1 evde kayinpederin işi ne sinir oluyorum kadina

Canım o bant zaten su gecırmez değil mi ben 2. Gün dus aldım 4. Gün doktor o bandı cıkardı normal duş almaya devam ettim dikişide duştan sonra kuru tuttum bu kadar
Doktor eczaneden su geçirmez bant al dedi canım demek ki su geçirmez değil pansuman bandajı oluyor ya öyle bir şey var şu an sadece beyaz
Doktorun izin verdi mi canım
Evet su geçirmez bant al onu tak onunla duş alabilirsin dedi ama korkumdan deneyemedim 🙈
Ay o bana iki yaşındaki bebem için bile geldi. Bi anda bu çocuk mu birden boy attı yoksa gözümüze mi büyümüş geliyor moduna girdik eşimle. Meğer cidden doğan büyüyormuş ta bizimkiler gözümüze küçük geliyormuş. Çok sevindim kardeşini seviyo olmasına az ele gelsin şöyle 1 sene geçsin en yakın arkadaşı olacak 😍 bizde nolsun herşey bombok 😂😂

seninkinin de ortası yok galiba al sana çiçek diyip ağaç getirmiş koca yürekli baba 🤣🤣🤣
Kız niye bombok güldürdün beni 😂
Kız Allah korusun bu karı gidene kadar sütünü kesecek tövbe estafurullah. Nekadar kalacakları hala belli değil mi ? Sen takma Allah aşkına anlıyorum çok zor ama süt gidiyor çocuğundan kıymetlimi sal gitsin 🥺

Canım o bant zaten su geçirmez. Bende günde 2 bazen baş ağrısından 3 kez duş aldım hatta attı sonunda açıldı okadar çok suya.
Benimki su geçirmez değil sanırım canım ya normal pansuman bandajı beyaz olanlar var ya onlardan. Doktor eczaneden al tak dedi. Ama işte korktum eczacı anlattı kullanımını gerçi de ya düzgün takamazsam su kaçarsa diye endişe ettim ama kontrolüm ta cuma günü o zamana bitlenirim 😄

Anneme emanet ediyordum her akşam ignem vardı onun için çıkıyordum esimle ama kv asla emanet edemem çocuk kucağında ayaktayken çay iciyo.. bazen çocuk kafayı geriye atiyo aklım kalır daha çok strese girerim😔
Bende kv emanet edemem kadın bi alt değişiyor bı uzerını ortuyor uykusu olan cocuğun uykusu kacıyor heryerı muazzam olmalıymıs cıldırmalık

Ne kadar kalcaksiniz diyede soramiyorum eşimde bilmiyor ama eşimde rahatsız çünkü benim psikoloji gidiyo gözünün önünde eriyorum.. hayır 2+1 evde kayinpederin işi ne sinir oluyorum kadina

Doktor eczaneden su geçirmez bant al dedi canım demek ki su geçirmez değil pansuman bandajı oluyor ya öyle bir şey var şu an sadece beyaz

Evet su geçirmez bant al onu tak onunla duş alabilirsin dedi ama korkumdan deneyemedim 🙈

Benimki su geçirmez değil sanırım canım ya normal pansuman bandajı beyaz olanlar var ya onlardan. Doktor eczaneden al tak dedi. Ama işte korktum eczacı anlattı kullanımını gerçi de ya düzgün takamazsam su kaçarsa diye endişe ettim ama kontrolüm ta cuma günü o zamana bitlenirim 😄
Canım o bantta xor değil biz kv deme alıp sargının uzerınden bantlamıstık onun ölçüleri var ama

Garmastanı aldım canım dün sürdüm bir kez, günde kaç kez sürmüştün?
Eşime yaptırayım mantıklı
@medusaa video için teşekkür ederim 😘
Doktorum her emzirme sonrası sür dedi cnm 1 günde uçları toparlandı. Evet zor oluyor yıka emzir sür ama sabret bana iyi geldi inşallah sana da iyi gelir

Senin bu kv kp sıkıntısı lohusa depresyonuyla birleşti önünü alamazsan cidden sıkıntı yaşıcan ya takmamaya umursamamaya çalışarak şu bir iki haftayı geçircen yada eşin bişeyler yapacak canım. Gerçi napsın adam da arada kalacak 🤦🏻‍♀️
Yaglayip cilalamissin kendini🤣🤣
Hemde nasıl 🤣🤣

kızım ben ve kardeşi olduğumuzda kucağına almak bez ıslak mendil getirmek filan istiyor ama birileri gelince yok yani çocuğu bıraktırıyor benle oynayın diye bi eziyet bi trip 🤦🏻‍♀️ gece uykuları berbat. Napcaz bilmiyom.

Bana direk su geçirmez bant takmışlardı ikinci gün bant atmış ben duştan çıkınca farkettim idarelik yapıştırdım doktora yazdım hiç bişey olmaz yarın gel yenilerim ben dedi. Hem bebeğin üçüncü gün kontrolüne hem kendime gidip yenilettim. Yani bant atsada sıkıntı olmuyor üstten kurula yeter vajina gibi sürekli nemli olmuyor

Alışcaz inşallah iki gündür dışardayız bi kargaşa hali içindeyiz görsen iki çocukla otur kalk bile olay arabaya in bin zaten 15dk sürüyor 🤣🤣🤣 el daha alışmadı pratikliğe alışınca daha rahat ederiz inşallah hepimiz 😂😂
Kendi kendime hep diyorum ki yabancılar minnacık çocukla ülke ülke geziyor o yüzden AVM de bir baslangic eskisi kadar konforlu bir şey beklememiz lazım😁 AVM'de asansör nerede bilmezdim şimdi bebek arabaları asansörde görüyorum hep dikkatimi çekmeye başladı böyle böyle yeni hayatımiza adapte olcaz😁

Şey diyormuş anneee içtin bi bardak işte yanıma gel Allahım bu kadının keyifçiliği de beni darlıyor filan 🤣🤣🤣 bizde istese de istemese de sese alışmak zorunda evde iki yaş bebesi daha var ve hiç susmuyor durmuyor 😂😂 ay maşallah ya çocuk ne güzel uyuman için sana müsade ediyor 🥹 hayır ağlamıyorum gözüme uykusuz gecelerim kaçtı 🤣🤣
Gerçekten öyle resmen yeter kadın abartma işte diyor 🤣🤣 ben şunu fark ettim ben uyuyup uykumu aldıysam gecelerimiz daha rahat geçiyor 😅 bence bizim uykusuzlugumuz ruh halimiz direkt bebisleri etkiliyor 😁

Sezaryen olan arkadaşlar nasıl duş aldınız? Ben korkuyorum bir şey olur diye ama koktum artık 🙈 cesursavasci cesursavasci gulumsebebek gulumsebebek golden-snitch golden-snitch sulti tutti sulti tutti
Su geçirmez bant aldık eczaneden onu normal bantın üstüne kapatıp duş bitince çıkaracağım o kadar mı?
Canım Dr zaten su geçirmez bant takmadı mi? Bana duş alabilirsin sorun yok dediler ben hastanede çok sıcak diye 2 defa duş aldım hatta. Eve geldiğimde de göğüslerim çok şişti sıcak duş aldım sonra da karnım kızardı. Dr sıcak duştan olur kan toplanmış dedi. Su geçirmez bant vardı zaten ben normal aldım çıkınca kurulandim. İç camasirimla bant arasına peçete koydum ıslaklık kalmasın çamaşırım islanmasin diye. İlk tuvalete gidişimde de attım peceteyi kuru kaldı orası. 3. Gün kontrolümde Dr duş alabilecegimi söyledi ben de bantsiz normal şekilde aldım dusumu

X