Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    218
Ay lohusalığın bitiyor kız

kaç dakika durabiliyor yeni doğan yüz üstü

Çıkmadım ben de tepiği koyacaktım da asil ruhum izin vermedi 🤣🤣🤣

Ben duş alınca şükrediyorum

Ben seni 9 ay boyunca korkutmadım işin bu tarafını söylememiştim ama yengem 3 günde bir saçlarını tarıyor biliyor musun 🤣🤣🤣 biri elinde biri kucağında birini ayağıyla sallıyor bir ara ayakla beşik sallıyor ha diğeri acıktı ona ek gıda hazırla onu emzir🤣🤣🤣 kolay gelsin bacım işin zor 😀
İnsan az çıtlatır da ne yaşıcağımızı az çok bilirdik dimi yani böyle sudan çıkmış balık gibi dönüyom ortalıkta 🤣🤣🤣

Kızlar evde tekken nasıl duş alıyorsunuz? Ben banyo kapısını açık bırakıyorum bebeğin sesi gelirse diye ama yine de suyun sesinden duyamam diye korkuyorum:KK43: telsiz alcaktık fırsat olmadı ya
Alamıyorum. Birini yatırsam biri kalkıyor Yanyana yatırıp seslere kulak kabartsam biri ağlayınca öbürü uyanıyor. Evde biri olmadan duşa girmek zulüm. Ama duşa girebiliyor olmak lüks 🤣🤣🤣

Kızlar geçen demiştim eşimin annesi Konyada yatılı çağırıyor biz Antalyadayız doğum için felan diye. Eşimin gönlü olsun diye bugün dedim kalk gidelim ama kalmam. Biz eşimle abimin bekar evinde kalıyoruz. Biz gelicez diye temizletmiş ama her gğn de temizlesen ev pislik içinde daha dünden önce süpürdüm ama ev yine berbattı bugün sabahtan çıktık eve felan bakamadım abimin havlusu bir yerde şortu pantolonu çorabı her yer her yerde biz de sadece yatmaya geliyoruz yatak odasını kullanıyoruz. Ailemin de dükkanı var orda kalıyorlar yatacak yer orda yok. Şimdi eşim gelmiş Antalyaya gelcen mi diye annesine soruyor bana sorup danışmak fikir almak yok. Evi bok götürüyor bunu da biliyor o da bekar evinde kaldığı için pisliğe alışık doğru düzgün yatak yok yorgan yok. Yatak örtüsünün yastıklarına yatıyoruz biz bile o derece düşünün. Şimdi de gelmiş annesini çağırıyor annesi de götürürseniz gelirim diyor kafayı yicem eşimi şuan öldürmek istiyorum. Bir kez sordu eşim baktım gelecek gibi ardından anlasın diye burdan memlekete mi geçeceksin diye sordum. Öyle yaparım felan dedi bu kez gelmiş 2.yi soruyor eşim gelecek misin diye salak mı aptal mı anlamadım. Evlendiğinin farkında mı değil. Anasıyla göbeğinin bağını koparamadı herhalde. Burda bırakıp gitmemek için kendimi zor tutuyorum şimdi oturup ağlıycam

Ya off hamilelik öncesi prolaktin tavan yapardı göğüslerim kocamandı süt gelirdi hatta.
Düşürmek için dünya ilaç aldım.
Şimdi hamileyim minicik kaldılar sıkıyorum süt de gelmiyor.
Dut yemeye başladım masaj yapıyorum. İnşallah süt dolar

Kızlar geçen demiştim eşimin annesi Konyada yatılı çağırıyor biz Antalyadayız doğum için felan diye. Eşimin gönlü olsun diye bugün dedim kalk gidelim ama kalmam. Biz eşimle abimin bekar evinde kalıyoruz. Biz gelicez diye temizletmiş ama her gğn de temizlesen ev pislik içinde daha dünden önce süpürdüm ama ev yine berbattı bugün sabahtan çıktık eve felan bakamadım abimin havlusu bir yerde şortu pantolonu çorabı her yer her yerde biz de sadece yatmaya geliyoruz yatak odasını kullanıyoruz. Ailemin de dükkanı var orda kalıyorlar yatacak yer orda yok. Şimdi eşim gelmiş Antalyaya gelcen mi diye annesine soruyor bana sorup danışmak fikir almak yok. Evi bok götürüyor bunu da biliyor o da bekar evinde kaldığı için pisliğe alışık doğru düzgün yatak yok yorgan yok. Yatak örtüsünün yastıklarına yatıyoruz biz bile o derece düşünün. Şimdi de gelmiş annesini çağırıyor annesi de götürürseniz gelirim diyor kafayı yicem eşimi şuan öldürmek istiyorum. Bir kez sordu eşim baktım gelecek gibi ardından anlasın diye burdan memlekete mi geçeceksin diye sordum. Öyle yaparım felan dedi bu kez gelmiş 2.yi soruyor eşim gelecek misin diye salak mı aptal mı anlamadım. Evlendiğinin farkında mı değil. Anasıyla göbeğinin bağını koparamadı herhalde. Burda bırakıp gitmemek için kendimi zor tutuyorum şimdi oturup ağlıycam
Bitmiyor bu adamların saçmalığı gerçekten büyümüyorlar. Sen de deseydin neden bana sormadan kafana göre karar alıyorsun.
Herkesin burnundan geliyor şu doğum sonrası. Bakayım benimki nasıl delirtecek beni.

Ya off hamilelik öncesi prolaktin tavan yapardı göğüslerim kocamandı süt gelirdi hatta.
Düşürmek için dünya ilaç aldım.
Şimdi hamileyim minicik kaldılar sıkıyorum süt de gelmiyor.
Dut yemeye başladım masaj yapıyorum. İnşallah süt dolar
Ben de bugün duşta baya sıktım gelmedi süt biraz üzülüyorum ama doğurduktan sonra sütü gelen çok var emzirince gelir diye telkin ediyorum kendimi

Ben de bugün duşta baya sıktım gelmedi süt biraz üzülüyorum ama doğurduktan sonra sütü gelen çok var emzirince gelir diye telkin ediyorum kendimi
Ben eşime yanaştım biraz mıncırsın belki gelir diye düşündüm. O da korkuyor dokunmadı 😔 doğumdan sonra bebek emmeye çalıştıkça gelir inşallah.

Ya ne alaka sana fikir sormadan böyle bi teklifte bulunması annesine.. Canim esinle konus bana sormadan niye fikir alip birde bunu teklif ediyorsun diye..Ben şunu öğrendim canım annen peşinde 4 dönerken kv sadece g.tunu yayiyo haberin olsun..
Gerçekten kv aklıma geldikçe sinir oluyorum ayak bağları ama benimki gibiyse abine uyum sağlar evim sayesinde b.k götürüyor da

X