Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    218
Hiç deme ben bu kadar sona kalacağımı düşünmemiştim 😂😂
Kızlar erken doğurdu biz geç değil 😂😂ben kırkımı dolduracağımı biliyordum da , yalancı sancılarım erken başladı . Bugün doktor da erken gelecek diye diye beklerken şimdi de gelmiyor mu dedi 😵‍💫belki bir iki güne gelir , gelmese salı günü gel dedi 😅

Ay lohusalığın bitiyor kız

kaç dakika durabiliyor yeni doğan yüz üstü

Çıkmadım ben de tepiği koyacaktım da asil ruhum izin vermedi 🤣🤣🤣

Ben duş alınca şükrediyorum

Ben seni 9 ay boyunca korkutmadım işin bu tarafını söylememiştim ama yengem 3 günde bir saçlarını tarıyor biliyor musun 🤣🤣🤣 biri elinde biri kucağında birini ayağıyla sallıyor bir ara ayakla beşik sallıyor ha diğeri acıktı ona ek gıda hazırla onu emzir🤣🤣🤣 kolay gelsin bacım işin zor 😀
Evet valla haftaya 40imiz cikiyorr :))
Yüzüstü yatirdigimda kafasını yine sağa sola koyarak uyuyor o yüzden belli bir dksi yok canım. Kafasıni kaldırma egzersizi için yenidoğanda bir iki dk deniyor ama burada kafasını kaldırma durumu yok ya sanki göğsüne yatirmissin gibi yatağa yatıyor ama tehlikeli deniyor ani bebek ölümleri durumundan dolayi o yüzden gözümün önünde yatırdım bugün uyumadım o şekilde uyurken

39+5 olcaktın ben 6 oldum yarın 40 bitiyo ay söyleyince fenalıklar geldi bilerek dayanmadım valla bana 40’a kadar bekliceksin deseler kabul etmezdim ha geldi ha gelecek diye diye böyle oldu 😂😂😂
Şimdide bukadar beklemişim bari beklediğime değsin normal doğurayım moduna girer insan. Öyle diye diye 42 yi görmede 🤣🤣

39+5 olcaktın ben 6 oldum yarın 40 bitiyo ay söyleyince fenalıklar geldi bilerek dayanmadım valla bana 40’a kadar bekliceksin deseler kabul etmezdim ha geldi ha gelecek diye diye böyle oldu 😂😂😂
40'i bekleyen 41i de 42yi bekler ya falan dersin şimdi de 😂 karnında bakmak daha kolay ama ya az etli butlu uzun doğar 😁 biz 1 aylık olduk hem anamızı aglatti hem de yeni yeni kilonuz normale geldi 😂

Canım götürme yanında. Eşinle konuşamıyosan mesajla halledin sonra cesurun başına gelen gibi evden göndermek zorunda kalıcaksın daha kötü olucak baştan gelmesin yer yok sonuçta
Kendi evimiz de değil bir de ayıp olmasın diye ısrar ettim artık hafta sonuna da bilet alıcaz gidecek inşallah

En sinir olduğum şey şu ya. Bildiğin emrivaki yapıyor eşin sana. Tut boğ adamı resmen onu istiyorlar 🤦🏻‍♀️
Hamileyken bi ara akıntı geldi de acile gittim ya yanımda iki görümce eşim filan. Hastaneden çıkınca eşimde aynı şeyi yaptı parçalıcaktım adamı öbürleri de kabul etti geldi. Evi bok götürüyor sabahın köründe çıkmışım ta evden. Bakışımdan anladı ama iş işten geçti. Bide nolmuş yabancı mı onlar diyor. Kendi tarafın gelse bukadar sıkıntı yapmazsın ama adı eş ailesi sonuçta valla sinir ediyor bu adamlar insanı ya
Aynen öyle abimin affedersin gçtünden çıkardığı donu bile o odada ayıp yani tersledim bu kez de gelme demiş arada kötü olan ben oldum ısrar ettim artık gel diye hafta sonu da evine gidecek inşallah

Canımm keşke hiç kabul edip gitmeseydin yanlarına. Sen eşini düşündün gitmeyi kabul ettin bak ne oldu. Son zamanların biraz naz yap istemiyorum de kapat konuyu bence. Anlayışlı olunca bir bok olmuyor valla ben bu süreçte onu anladım. Kimseye de anlayışlı olamam herkes bana anlayışlı olsun şu dönemde bir zahmet. Bende annemde kalıyorum kendi kardeşim gelip çocuğu öptü kızdım öpme küçücük çocuğu diye düşün yani normalde oda benim çocuğum gibidir kıyamam ama şuan bebeğim herşeyden önemli. Herkes bilsin anlasın senin hassas süreçte olduğunu.
Sorma çok pişman oldum sırf gönlü olsun diye geceden beri çatı ağrısı çekiyorum ona rağmen geldim onu düşünüp o beni gram düşünmedi tek başına karar aldı ısrar ettim artık yine gönlü kırılmasın ayıp olacak diye annemlerin oraya gidicez dükkan üstü gibi bir yer orayı temizleyecek annem dediğin gibi anlayışlı olamayacaksın aslında ondan anlıyorşar öünkü

Çok ama çok zor... İnan bir kişi yetiyor ama insanlar zorlaştırmak için elinden geleni yapıyorlar..

Bizde haklıyken yani ben haklıyken haksız duruma düştüm durduk yere evimden kovar gibi oldu ama kp ile 2+1 evde hiç ama hiç olmuyor 😔
Şimdi en azından stres olmazsın canım boşver iyi olmuş bi açıdan.Onların da biz kp ile gelmeseydik düşünemedik demeleri gerekli normalde
O ozgeeeee1 sen benden önce doğurursun diyodum benimki şaşırttı 🥲

Hiç beklemediğim anda suyum geldi kızlar ama 2 gün önce akıntım artmıştı baya o belirtim vardı.
Hastaneye gittiğimde sancım hiç yok denecek kadar azdı 🥲 sabah 4tte gittik 9 a kadar sancımı bekledik ama gelmedi. Mecbur suni verildi 09.30 da verildi 12.57 de 3260 49 cm doğdu oğlum 🥰
Maşallah canım güle güle büyüt inşallah 🥰

X