2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    221
(Sleepy Bio Natural)' se 1 numarası büyük yapılmış. Rahat 1 - 1 bucuk ayliga kadar kullanılir.

Ama (sleepy Natural)se 1 numara küçük geliyor. Bilgin olsun.
Naturaller'in kalıp daha dar.
Bunu söyledigin iyi oldu canım benimki bio naturel şuan iyi bitince natural alırsam 2 numara alim

Oha kesin 2yi tak.. birde bel ve kasik arasındaki bölgeden de ben anlıyorum 2 numara biraz küçük gelmeye başladı ama daha 1 haftası var 3 numara için
2 Numara zaten 4 kilo 3 numara 5 kilo diye hatırlıyorum yalan olmasın dene mutlaka birde bebek rahat ediyo
Havada sıcak yazık yavrum teni de çok hassas 2yi bir deneyeyim o zaman canım teşekkürler 🌸

Kızlar dün memeyi islatayim diye sıktırdım sütüm karşıya uçtu şaşırdım. Bugün de bebem memeden ağzını çektiğinde sütüm öyle karşıya fışkırıyordu azar azar bı bastırdım iyice damla damla fışkırdı. Tazyik bu mu? Normal mi bu durum?
Tazyik ve berbat bir durum benim hep öyle çocuk boğulur gibi olursa korkma memeni çek bi nefes alsın birde gözüne kaçıyor bazen şu tazyik yüzünden bizimkinin gözü o yüzden çapak onada dikkat et ben elimde kapatsam bile durdursmiyorum her yerimiz süt oluyo

Tazyik ve berbat bir durum benim hep öyle çocuk boğulur gibi olursa korkma memeni çek bi nefes alsın birde gözüne kaçıyor bazen şu tazyik yüzünden bizimkinin gözü o yüzden çapak onada dikkat et ben elimde kapatsam bile durdursmiyorum her yerimiz süt oluyo
Seninde öyle kendi mi fışkırıyor? Benim o kadar değil memeden çekince minik minik bı sızıntı var gibi ama ben bastırınca epeyi uzağa gitti. Evet dediğin gibi bazen boğulacak gibi oluyor yutarken, bı kaç kere genzine gitti mudehale ettim. Ağzından taşıyor meme çok doluysa

Çok iyi canım ne güzel geliyor sütün maşallah benimki bi
Fışkırıyor devamı yok çabuk azalıyor
Bu normal mi peki? Tazyik bu olmuyor dimi? Tazyikli olması iyi bir şey değilmiş o yüzden korktum ben de. Sanki eskisi kadar çok emmiyor eskiden silikonla daha çok emerdi. Şimdi az ama sık emiyor gibi geldi. Gece uykusu eskisi gibi ama gündüz sık sık emiyor gibi

Bu normal mi peki? Tazyik bu olmuyor dimi? Tazyikli olması iyi bir şey değilmiş o yüzden korktum ben de. Sanki eskisi kadar çok emmiyor eskiden silikonla daha çok emerdi. Şimdi az ama sık emiyor gibi geldi. Gece uykusu eskisi gibi ama gündüz sık sık emiyor gibi
Kızlar benimki slikona çok alıştı slikon iyi mi kötü deniyorum slikonsuz ememiyır agzında bişey yok gibi aranıyor

Seninde öyle kendi mi fışkırıyor? Benim o kadar değil memeden çekince minik minik bı sızıntı var gibi ama ben bastırınca epeyi uzağa gitti. Evet dediğin gibi bazen boğulacak gibi oluyor yutarken, bı kaç kere genzine gitti mudehale ettim. Ağzından taşıyor meme çok doluysa
Benim bayadir öyle bi kvler varken sütüm yoktu o zaman yoktu onun dışında malesef bu durumu yaşıyorum ve bebek emdiği an çocuk kafasını çekse bile fışkırıyor.. iyi yapmışsın canım olabildigince sakin kal kendileri oksuruyor😔

(Sleepy Bio Natural)' se 1 numarası büyük yapılmış. Rahat 1 - 1 bucuk ayliga kadar kullanılir.

Ay sayende bio naturelle naturelin farkını öğrendim bide maxi mini filan onlar ne aydınlatsan 😍

Aslında aciyor göğsüm ama silikonlayken de ilk çekişte acıyordu sonra acimiyordu süt kanallariyla ilgili diye düşünüp önce sıkıp süt getiriyorum sonra veriyorum o zaman daha az aciyor ama direkt memeyi verirsem elektrikler çarpıyor resmen. İsirmis gibi bir his oluyor. Emdikten sonra da bazen sızlama oluyor krem kullanıyorum
O elektrik çarpma hissi oluyor ilk başta normalde de ama sonrasında emerken yanlış tutunca benim direkt kanıyor mesela, yanlış tutsa anlardın bence
Bugün iki çocukla alışverişe gitme gibi bi hataya düştüm bi ara oturup ağlayacaktım eve kendimizi zor attık 🤦🏻‍♀️ benim baya baya hayatım bitmiş ölmüşüm ağlayanım yokmuş eve gelince oturdum kendim kendime ağladım artık napim😂 iki yaş bebesi asla durmuyor bayılajam. Öbürü desen puset minderi hoşafa çevirdi çocuğu sıcakta terletiyor. Puset minderi almam lazım
Kız ben daha evden balkona çıkmadım 😄
Cuk cuk çekerken geliyor bir de lıkır lıkır yutuyor hangisi olmamalı canım? Nasıl tutturcam bilemedim artık ya 😔
Cuk cuk ses olmaması lazım sanki
Aay inanmiyorm bı bastirayim dedim kaynanasının suratına süt fışkırtan gelin gibi fışkırdı karşıya 😂
😂😂😂

Kızlar mesela az önce emzirdim baya aktif emdi sonra dura dura emdi gazını çıkarıp yatırdım üstüne süt sağdım iki memeden bi 30cc kadar çıktı onuda kızıma verdim. 20 dk geçmedi yine aranıyor emziğe saldırıyor. Annem dahil çevremdeki herkes doymuyor mu acaba filan diyor süt var emzirdim üstüne sağdım yani. E emiyorda yutkunma sesini duyuyorum. Niye bu çocuk böyle anlamadım morelim bozuluyor doymuyomu filan dediklerinde. Haftaya 30.gün kontrolü var eğer kilo alımı yeterli değilse dayıcam mamayı bezdim şu sözlerden ya

Evet onu karşılaştırdım fark ettim canım. Bionatural bulamazsa normalinin 2 numarasını alırım artık

Evet birde sende de oluyor mu bilmiyorum biri banyoma tuvaletime girince tiksiniyorum ben :KK43:
Benim için de aynı durum geçerli. Şu an kayinvalidemler burada. Her yer dağınık, özellikle mutfakta her şeyin yeri değişmiş gibi. İlk gün çok gerildim bu duruma ama şu an gün sayıyorum ve geçici diye kendimi rahatlatiyorum. Sanırım bir sürü kişi için aynı şeyler geçerli, bu süreç çok yıpratıcı ve insan resmen eskisinden daha takıntılı oluyor

X