2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    221
Çok mantıklı 🤣 aklıma sayende şey geldi pilav üstü tavuk yapiyim bari ne alaka bilmiyorum ama ayran diyince aklıma geldi

Evet birde anneligime laf edildi ya bir güç geldi öyle böyle değil işime geldi 🥰 evet ya o pusete çözüm yok mu acaba terletmemesi adina
Aynen sen bebek için hazır değilmişsin demek sen çocuk mocuk bakamazsın bu kafayla demek. Ozamanki o yazdığından bende bunu anlamıştım. Gör bak kaynana çocuk nasıl bakılıyor 🤣🤣
Valla minderi değiştircem ama araştırma içindeyim 🤦🏻‍♀️

Bizde hâlâ çıkamadık hastaneden . Sarılığı yüksek diye tutuyorlar. Kan sonuçları gelince doktor bakıp söyleyecek çıkıp çıkamayacağımı . Gittikçe ödemlerim artıyor anlamadım . İlk defa doğumdan sonra böyle oluyorum. Normalde üşürdüm , çoraplar hırkalar giyerdim. Şuan yanıyorum. Havalarda çok fazla sıcak değil.
İnşallah sizin yüksek çıkmaz sarılık 🥰
Ödem artıyor evet canım benim hamilelikte hiç ödemim olmamıştı doğumdan sonra oldu doktorum da olur demişti zaten. Ayaklarım balon gibi oldu bugün doktora gösterdim çok normal dedi.
Maalesef yüksek çıktı sarılık çok üzgünüm.

Aynen sen bebek için hazır değilmişsin demek sen çocuk mocuk bakamazsın bu kafayla demek. Ozamanki o yazdığından bende bunu anlamıştım. Gör bak kaynana çocuk nasıl bakılıyor 🤣🤣
Valla minderi değiştircem ama araştırma içindeyim 🤦🏻‍♀️
Allah allah minderi değişebiliyor muymuş onun aman benimki en az 12 yıllık zaten bulamam olsa bile 🤣🤣
Hee zaten öyle çekemiyor kadın beni hiç gitti eve huzur çöktü. Gittiginin sabahına yasin açtım dinledim huzur buldum yemin ediyorum şaka gibi kadın 🤣🤣🤣
Yıkıldım şuan bilmiyodum. Biz ne yicez taş mı yiyelim gaz yapmasın diye 🤣🤣
Ayy bilmiyorum doğurdum yiyesim var karpuz annem az koyardı çok yeme gaz yapar diyordu 🤣🤣 geçen doktor sayiyo işte mayonez yeme süt içme pasta yeme onu yeme şunu yeme anladım ben otcul ve etçil beslencem dedim 😅🤣🤣

Çok mantıklı 🤣 aklıma sayende şey geldi pilav üstü tavuk yapiyim bari ne alaka bilmiyorum ama ayran diyince aklıma geldi

Evet birde anneligime laf edildi ya bir güç geldi öyle böyle değil işime geldi 🥰 evet ya o pusete çözüm yok mu acaba terletmemesi adina
Cacıkda güzel olur yanına 🤭🤭

Kizlar yardim:KK43: cok sukur bebegimi emziriyorum bes gunluk yogun bakim surecimiz olmustu evdeyiz artik. Emmesi de iyi fakat gogus uclarim cok yara oldu dayanamiyorum artik emzirirken agliyorum resmen. Gumus kapak, lansinoh, tahin yagi herseyi denedim bana misin demiyor. Cozumu olan var mi

X