2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    221
sulti tutti sulti tutti

Kızlar bi reels daha gördüm orda “Anne sütü sindirimi kolaydır gaz yapmaz. Bebeğin emerken yuttuğu hava gaz yapar” yazıyordu. E şimdi yediklerimiz bebekte gaz yapıyor mu yapmıyor mu🤔

Kesinlikle çok haklısın en azından beni de emiyor doğru söylüyorsun canım, lohusa olunca işte insanın psikolojisi izin vermiyor sanırım mamaya

O yöntemi istediğimizde yapar mı doktorlar canım biz de daha yaptırmadık

Evet ben çok zorlandım mama olmadan bayağı bir sarı kaldı aklıma da geliyordu acaba mama mı denesek diye ama beynimde mama kötü diye kodlamışım sanırım:KK43: bebekler iyi olsun da hiç önemli değil önemli olan onların sağlığı 🙏🏻
O Yöntemi yapan doktoru bulmak gerek cnm.

Benimki ıslak mendili sevmiyor , uyandırmak istediğimde ıslak mendil sürüyorum vücuduna . Sen de böyle bir şey bulabilirsin canım grupta birisi yüzüne su değdiriyordu sanırım hafifçe. Birisi altını açınca uyanmış bebeği. Dene bakalım kombinasyonları
Başlarda altını açınca uyanıyordu bizimki de ama artık onu da umursamıyor😅

Ayy biz sünnet doktoru ile görüştük. 28. Gün sonrası yapılabilir demiş ama muayene edip öyle karar verecek. Hem hemen olsun istiyorum hem olmasın kıyamıyorum da 😔
Ben de çok ikilemdeydim hemen olsun bitsin diye ama Dr 3. Ay diyince kafamda o konuyu kapattım direkt 😅 çünkü erken mi acır mı geç mi olur derken çok soru işareti oluyor🤯

Kaç günlüksünüz canım? Bolca beslenmesi kaka çiş yapması lazım. Mama veriyor musun? Eğer vermiyosan emzirme sonrası 1 veya 2 şırınga verebilirsin ben öyle yaptım
Bugün 5 günlüğüz kaka çiş yapıyor çok şükür ama mama vermiyorum bol bol emziriyorum doktor mama ver demedi beslenmesi iyi böyle devam et dedi yarın sağlık ocağına gidicem onlar yönlendireceklermiş beni öyle söylediler

Ben de çok ikilemdeydim hemen olsun bitsin diye ama Dr 3. Ay diyince kafamda o konuyu kapattım direkt 😅 çünkü erken mi acır mı geç mi olur derken çok soru işareti oluyor🤯
Geçen muge anlı da çıktı bu konu... çocuğun penisi erken yaptırıldığı için içe doğru büyümüş Allah esirgesin güzel yerde de yaptırmak lazım
Ama sünnet derisini elimizle açmamız gerekiyor ben açmaya çalışıyorum yavaş yavaş beyaz bir şey var o da enfeksiyon yada yapışma yapıyor erkek analari dikkat edin soyunuz için 🤣🤣🤣

Kızlar iki saatte bir besleme olayını nasıl yapıyorsunuz 7de emzirmeye başladıysanız bi sonraki 9da mı oluyor yoksa 7.30da bitti diyelim bittiği saatten itibaren sayıp 9.30da mı tekrar emziriyorsunuz

Geçen muge anlı da çıktı bu konu... çocuğun penisi erken yaptırıldığı için içe doğru büyümüş Allah esirgesin güzel yerde de yaptırmak lazım
Ama sünnet derisini elimizle açmamız gerekiyor ben açmaya çalışıyorum yavaş yavaş beyaz bir şey var o da enfeksiyon yada yapışma yapıyor erkek analari dikkat edin soyunuz için 🤣🤣🤣
Benim teyzem böyle yapın dedi sonra sünnet konuşulurken annem dr'a sordu hayır ellemeyin dedi dr😳

Ne yiyip içiyorsun canim😘
Valla annem bebekken benim de öyle çok sakin bir bebek olduğumu söylüyor hep uyurmuşum 😅genetik olabilir😬 annemin elinin değdiği her bebek böyle oluyor ben ablamlar yeğenlerim hepimiz böyleymişiz ☺️yeme içmemde bir değişiklik yok her zaman yediğim yemekler . Sudan başka bir şey de içmiyorum 😬 bebişe de probiyotik damla ve d vitamini haricinde bir şey vermedi doktor onları veriyoruz sadece

sulti tutti sulti tutti

Kızlar bi reels daha gördüm orda “Anne sütü sindirimi kolaydır gaz yapmaz. Bebeğin emerken yuttuğu hava gaz yapar” yazıyordu. E şimdi yediklerimiz bebekte gaz yapıyor mu yapmıyor mu🤔

Yapmıyor canım ne kadar dikkat edersen et ahlaksız çocuk ahlaksızdır 😂😂😂 gazı varsa yapacak bişe yok kimi bebekler çok gazlı oluyor

Bu arada ben arada fark ediyorum o deri kendi açılmış gibi oluyor

X