2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    221
kizlar selam, hamilelik boyunca okuyabildigim kadar aksamlari bu sayfayi okuyordum, konusulanlar cok yardimci oldu surecte 😊 17 mayista sezaryen ile bebegime kavustum ben de. Eve geldigimizden beri kucagim disinda juno yatakta cok zor uyutabiliyorum, baya ugrasiyorum geceleri. kucagimda surekli uyudugunda da kendim bi is yapamiyorum, kolay uyuyamiyorum da bu sekilde, sinirlerim cok bozuldu bu nedenle😔 deneyimli anneler bu surec ne kadar devam ediyor bilen var mi, bir asamada ayri uyuyabilecek mi😕

Bugün 5 günlüğüz kaka çiş yapıyor çok şükür ama mama vermiyorum bol bol emziriyorum doktor mama ver demedi beslenmesi iyi böyle devam et dedi yarın sağlık ocağına gidicem onlar yönlendireceklermiş beni öyle söylediler
Beslenmesi iyiyse mamaya gerek yok zaten canım bende sadece emzirerek geçirdim sarılık sürecini

Bugün 5 günlüğüz kaka çiş yapıyor çok şükür ama mama vermiyorum bol bol emziriyorum doktor mama ver demedi beslenmesi iyi böyle devam et dedi yarın sağlık ocağına gidicem onlar yönlendireceklermiş beni öyle söylediler
Sütünle bebek doyuyorsa verme mama canım bol bol emzir geçer inşaAllah

Benim teyzem böyle yapın dedi sonra sünnet konuşulurken annem dr'a sordu hayır ellemeyin dedi dr😳
Başımıza çok tanıdık birinden geldi annesi kıyamadı yapmaya çocuğun pipisi yapıştı ama zaten 3 ay gibi erkek süreçte sünnet düşünüyorsan gerek yok ama 1 sene sonrası için ise gerek var çünkü açtığında o beyaz şeyler çıkıyor temizlenmesi gerekte :KK43:

sulti tutti sulti tutti

Kızlar bi reels daha gördüm orda “Anne sütü sindirimi kolaydır gaz yapmaz. Bebeğin emerken yuttuğu hava gaz yapar” yazıyordu. E şimdi yediklerimiz bebekte gaz yapıyor mu yapmıyor mu🤔

Bence yapmaz ya bizim doktor da herşeyi yiyebilirsin dedi.
En önemlisi annenin mutlu olması bence stres yapmaması ❤️

Bugün 2. Gün ama göğüslerimde ne şişme var ne de süt emziriyorum yara olmasına rağmen ama dolmuyor. Sıcak su masajı, hoşaf hiç etki etmiyor.
Farklı fikri olan var mı. Kantoran yağı denedim bugün de

Başımıza çok tanıdık birinden geldi annesi kıyamadı yapmaya çocuğun pipisi yapıştı ama zaten 3 ay gibi erkek süreçte sünnet düşünüyorsan gerek yok ama 1 sene sonrası için ise gerek var çünkü açtığında o beyaz şeyler çıkıyor temizlenmesi gerekte :KK43:
Aaa ben hiç fark etmedim öyle beyaz bir şey arada o et kendi sıyrılmış gibi oluyor o zaman bir şey göremedim

X