2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    221
İşte tam hastalık şeyi ya amaaan bu klimalar ne bicim ya hiç oda sıcaklığını kendi ayarlayan klima modu yok mu ben mi çok cahilim bu konuda.. Bende malesef şaşırıyorum bugün kısa kollu zibinla ayağında çorapla uyutmustum üstüne muslin bez örttüm sabah 5 civarı soğuk oldu bi ne yapacağımı şaşırdım.. dediğin şekilde de öğlene doğru da sıcak oluyo terliyor.. sürekli üstünü değiştirmekte hasta eder inan hiç bilmiyorum gıcık oluyorum ama kış annesi olsak klimayı sicaga aç 25e getir bitti gittiydi..
Canım bızde de soğuk sıkıntısı var bız oda termometresi aldık rahatladık sende termometreye göre hareket edebilirsin mesela biz 23 dereceye düşünce ısıtıcı acıyoruz oda sıcaklıgı 24 25 derece arasında kalıyor ama aynı zamanda bebeğim iki kat giyili battaniye ve yorganla yatıyor😂 ne değişik ülkeyiz

Canım bızde de soğuk sıkıntısı var bız oda termometresi aldık rahatladık sende termometreye göre hareket edebilirsin mesela biz 23 dereceye düşünce ısıtıcı acıyoruz oda sıcaklıgı 24 25 derece arasında kalıyor ama aynı zamanda bebeğim iki kat giyili battaniye ve yorganla yatıyor😂 ne değişik ülkeyiz
Klima soğuk üflüyor sıkıntı orda ve çok soğuk ben bilenusuyorum termometreye göre hareket etsem üzerime uzun kollu ve yelek giyerim ayy napcam bilmiyorum ya
Oha ya keşke burası da ya tam soğuk olsa en azından çözümü var ama soğuk ufleyince ben bile üşüyorum çocuk nasıl dursun😭😭zaten sabahtan beri toplam 2 saat uyudu çok bunaldim

Kızlar ben aşırı aşırı aşırı aşırı bunaldim kim demiş yeni doğan 18 saat uyur günde diye yemin ediyorum bunaldim uyumuyo sürekli huzursuz meme istiyor meme veriyorum çok emdiği için az kusuyo sonra gaz sonra alt degistirme aynı döngü 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Eklentiler

• 1000039846.jpg
    1000039846.jpg
    14,4 KB · Görüntüleme: 40
Kızlar ben aşırı aşırı aşırı aşırı bunaldim kim demiş yeni doğan 18 saat uyur günde diye yemin ediyorum bunaldim uyumuyo sürekli huzursuz meme istiyor meme veriyorum çok emdiği için az kusuyo sonra gaz sonra alt degistirme aynı döngü 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Aynı durumdayız bizimkide ne gece ne gündüz hiç uyumuyor sürekli memede kalmak istiyor emzik verdim almadı bende dinlenemiyorum sütüm azaldı

Kızlar bebeklerin günlük ne kadar süt icebileceklerini araştıriyordumda . Sizlede paylasmak istedim .

4-6 aylık bebeklere 1 litreyi geçkin süt üretiyormuşuz. Hepten kendimi, ismini anmayayım (mübarek bir canlıya ) benzettim. :))

Eklentiler

• Screenshot_20240524_203232_Chrome.jpg
    Screenshot_20240524_203232_Chrome.jpg
    123,6 KB · Görüntüleme: 45
  • Screenshot_20240524_203216_Chrome.jpg
    Screenshot_20240524_203216_Chrome.jpg
    114,5 KB · Görüntüleme: 53
12 buçuktan beri uyanıktı az önce uyudu 8 saat uyanık kalır mı bi bebek asla anlayamıyorum çok yoruldum oturmaktan kıçım düzleşti sırtım tutuldu

Canım benim bebiş emzik tutmak istemedi.
Diğer kızıma vermemistik zaten tutmak ta istemedi hiç.
Ama Çok fazla meme bagımlılıgı oldu.
bunda eğer tutarsa vermek istedik.
Buda tam tutmak istemiyor. Ama nadiren emdigi oluyor.
Mesela banyoda cok iyi duruyor ama sudan cikarinca aglamaya başlıyor.
Elbise giyene kadar agliyor.
Ben havluyla kurulama zamaninda veriyorum bi tek o zaman tutuyor.
Ne alaka anlamadim ama deneme yanılmayla bir yol bulmaya calışıyoruz.
Bir kez de gece uykuya gecinceye kadar tutmuştu.

Seninki nasıl tutar deneyerek görmen lazım.

Canım benim bebiş emzik tutmak istemedi.
Diğer kızıma vermemistik zaten tutmak ta istemedi hiç.
Ama Çok fazla meme bagımlılıgı oldu.
bunda eğer tutarsa vermek istedik.
Buda tam tutmak istemiyor. Ama nadiren emdigi oluyor.
Mesela banyoda cok iyi duruyor ama sudan cikarinca aglamaya başlıyor.
Elbise giyene kadar agliyor.
Ben havluyla kurulama zamaninda veriyorum bi tek o zaman tutuyor.
Ne alaka anlamadim ama deneme yanılmayla bir yol bulmaya calışıyoruz.
Bir kez de gece uykuya gecinceye kadar tutmuştu.

Seninki nasıl tutar deneyerek görmen lazım.
Emdikten sonra uykuya geçemediği ama sakin olduğu bir anında denicem galiba.. ağladığı an vermeyi içim kabul etmedi nedense

12 buçuktan beri uyanıktı az önce uyudu 8 saat uyanık kalır mı bi bebek asla anlayamıyorum çok yoruldum oturmaktan kıçım düzleşti sırtım tutuldu
Benimde sabah 3 4ten beri ayaktaydi bi öğlen 1 saat uyudu birde ikindi 1 saat uyudu tahammülüm kalmadı.... uyumuyor nedense ne yapsak etsek sürekli meme isteyip kusuyor fazlasını çok bunaldım niye uyumuyor bugün anlamıyorum çatladı çocuk

X