2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    221
Kızlar selam herkes doğurdu mu ya ben hala bekliyorum doğumu pazartesi günü 39. Haftaya giriyoruz bugün biraz sıkıntılıyım üst tarafım sıkıştırıyor ve sırtıma ağrı giriyor var mı benimle aynı durumda olan acaba

Kızlar biz serum fizyolojik uyguladık bebise izlediğimiz videodaki bebek çok ağladı korka korka yaptık biz de. Siringanin birazı dışına falan taştı ama burnunun içine de yapabildik. Ağladı önce sonra ters çevirdik burnundan sümük aktı. Sustu sonra kendine geldi yavrum kucağıma alınca gülücükler saçmaya başladı. Meğer nasıl rahatsizmis. Akşam da uyuttuk şimdi mışıl mışıl uyuyor 🧿 nefes alamadığı içinmiş tüm sıkıntı

Sütü gelmeyen anne sehpası : pompa incir still tea ; anneler bizde kalırken kızılcık şerbeti izliyorlardı ben de alıştım şerbeti izleye izleye süt sağıyorum. 🤣
IMG_1379.jpeg

Kızlar ben aşırı aşırı aşırı aşırı bunaldim kim demiş yeni doğan 18 saat uyur günde diye yemin ediyorum bunaldim uyumuyo sürekli huzursuz meme istiyor meme veriyorum çok emdiği için az kusuyo sonra gaz sonra alt degistirme aynı döngü 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Aynı durumdayız bizimkide ne gece ne gündüz hiç uyumuyor sürekli memede kalmak istiyor emzik verdim almadı bende dinlenemiyorum sütüm azaldı

12 buçuktan beri uyanıktı az önce uyudu 8 saat uyanık kalır mı bi bebek asla anlayamıyorum çok yoruldum oturmaktan kıçım düzleşti sırtım tutuldu
Kızlar bir şekilde hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz😞
Kimle konuşsam uyuyordur zaten bebek diyor ama inandıramıyorum insanları uyumuyor yani, uyumadığı içinde iyice huysuzlaşıyor.
Bugün altını değiştirirken öyle bir ağlama krizine girdi ki komşular gelicek sandım çocuk kıpkırmızı oldu ağlamaktan.
Artık bütün gün kucakta ayakta sallanma modundayım. Az önce göğsümde uyuyakaldı ağlaya ağlaya bende beşiğe koymadım 1 saat uyusun en azından dinlensin dedim. En son kolumu hissetmiyordum bacaklarıma indirdim bebeği.
Yani hepimiz aynı durumdayız uyumuyor bebekler😭😭

X