2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    221
40 ta çıktı senin ne zaman gidecek bu kadın 🤔

seninkinin marka ne canım? Bana da lazım. Birileri gelsin de dışarı çıkarsın bizi diye bekliyorum. En azından bi kanguru alırsam bebeği ona kızımı bisikletine koyarım yakın mesafeleri gezerim park filan diye düşündüm
Yarın gidelim diyo, bakalım bı kaç güne giderler herhalde🤔
Solomombaby canım yenidoğan aparatı var, sipariş edeceksen ekstra kemeri var onu istemeyi unutma eşlere bazen olmayabiliyormus eşim söylememis onu, ucu ucuna oldu ona

Kızlar ya sleepy sızdırma yapıyor bizde bide cırtları çok çabuk açılıyor bazen sizdede oluyor mu? Acaba molfix mi denesem diyorum varmı kullanan molfix?

Benim bebeğimin yatağında diken var sanırım çocuğu ne zaman yatirsam uyaniyo :KK61:
Kucağımda uyuyor özellikle iyice dalsın diye bekliyorum o kadar derin uyuyorki çorabını eldivenini değiştiriyorum gıkı çıkmıyor, yatağa koyduğum an gözünü açıyor.Artık şaşırdım.
İnanılmaz gerçekten🙄

Benim bebeğimin yatağında diken var sanırım çocuğu ne zaman yatirsam uyaniyo :KK61:

Kucağımda uyuyor özellikle iyice dalsın diye bekliyorum o kadar derin uyuyorki çorabını eldivenini değiştiriyorum gıkı çıkmıyor, yatağa koyduğum an gözünü açıyor.Artık şaşırdım.
İnanılmaz gerçekten🙄
Bence rahatlık arıyolar. Oturma odamda küçük beşik var içine yorgan koydum yattığı yer yumşak orada deliksiz güzel uyuyor. Ama yatak odasında baby neste yatırıyodum sert geliyor heralde sürekli kıpır kıpırdı geceleri, yorgan koydum yatağına şimdi daha iyi uyuyor 😅 yumuşak seviyor çocuk sizde deneyin

Kızlar benim göğüslerim bugün çok yumuşaktı sadece sabah sertti emdiği için anlayamıyorum süt varmı yok mu diye göğüs yumuşakken süt olur mu yoksa sertken mi vardır
Yumşakkende vardır canım süt hiç bitmez bebek emdikçe kanalları açıyor ilerideki sütleri getiriyor. Uzunca boş çeker belki ama sonra birden getirir sütü

Bence rahatlık arıyolar. Oturma odamda küçük beşik var içine yorgan koydum yattığı yer yumşak orada deliksiz güzel uyuyor. Ama yatak odasında baby neste yatırıyodum sert geliyor heralde sürekli kıpır kıpırdı geceleri, yorgan koydum yatağına şimdi daha iyi uyuyor 😅 yumuşak seviyor çocuk sizde deneyin
Ya bu seferde vücut gelişimi için iyi değil yumuşak diyorlar da diyorlar valla cocuk sussun da her yolu denerim denicem sağol canım 💜

İnanılmaz gerçekten🙄
Benimkide benim kucağımda durmuyor sert mi geliyor kemiğim mi batıyor anlamadım babasında duruyo şaka gibi ya napiyim ben simdi😭😭😭

Ya bu seferde vücut gelişimi için iyi değil yumuşak diyorlar da diyorlar valla cocuk sussun da her yolu denerim denicem sağol canım 💜
Diğer kızımdada koydum valla hiçte bişe olmadı sert yeri sevmiyolar napim. Yastıkta hemen kullanılmıyor. Rahat değil çocuk yani nasıl uyusun

Kızlar benim göğüslerim bugün çok yumuşaktı sadece sabah sertti emdiği için anlayamıyorum süt varmı yok mu diye göğüs yumuşakken süt olur mu yoksa sertken mi vardır
Benim sertken oluyor sağım yapiyorum
Hastanede bezle tartiyorlar bizim. Sağlıkocaginda kıyafetle tartiyorlar cikartmiyorlar
Bizim doktor hastahanede bezsiz tartti.
Sağlık ocağında da bezsiz olsun dedik.
Doktor hanım telefon etti sordu hatta bezli mi bezsiz mi tarttiniz diye sordu.Bezsiz dedik.Demekki her yer farklı tartiyor

X