2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    221
Ben de kalkanda biriken sütü veriyorum 30 cc ancak oluyor gerçi de hiç yoktan iyidir. Bir kez de mama veriyorum. Eşim de sütün kesilecek mama verme sağ diyor beni deli ediyor. Göğüs uçlarım çok fena zaten sağsam mahvolur iyice. Böyle mama takviyesi ile idare edicez artık napalım

Kız ne güzel geziyorsunuz ya valla eve tıkılmaktan bunaldım ama hava da soğuk burada kış günü gibi geceleri falan, gündüz de sweatshirt giyiyoruz.

Ayağımda sallıyorum ben de artık son çarem 🥲 asla uyumuyor ne gece ne gündüz

Ben vermedim canım 6 ay anne sütü ve mama dışında hiçbi şey vermedim ilkinde, bunda da vermem.
Sar sarmala çıkar bacım aynı havayı sürekli solumak ta iyi değil ki
Kızlar sleepy bez almıştık ya bi ara topic olarak tanesi kaça geliyordu şimdi kaça olursa uygun yani? Ben iki paket almıştım bitmek üzere de ona göre alayım dedim golden-snitch golden-snitch gulumsebebek gulumsebebek cesursavasci cesursavasci
9 mayısta trendyoldan 250 tane 1 numara bio naturali 592 tl ye almışım şuan güncel fiyat 977 tl ben şok. En uygun 2.35 adet fiyatı olarak gördüm trendyolda. E bebeğe de bakmak lazım. Migros’ta da sözde 1-2 Haziran tarihleri arası bir bebek bezi alana ikincisi bedava filan yazıyordu da fiyatı şişirirler

Kızlar ben de bugün itibariyle yalnızım annemi yolcu ettim evine gitti.
Kendi düzenimizi olusturucaz inşallah. Bebekten çok kızım zorluyor beni umarım biran önce alışır yeni duzenimize. Allahtan kızım kreşe gidiyor yoksa mümkün değil yalnız kalamazdim.
Bizde yalnızız kreş durumumuz da yok biliyorsun. Seni en iyi ben anlarım berbat durumdayız 🤦🏻‍♀️ Allah yardımcımız olsun bacım hayırlısıyla şu süreci atlatsaydık. Bebeği emzirirken habire bişeyler bi yandan emzirirken bi yandan onu doyuruyorum dün delirmek üzereydim. Aşırı bir inatlaşma da başladı iki yaş sendromu da vuruyor bi yandan inatlaşmak ta istemiyorum zorlamak ta. Bakıcı da hala bulamıyorum gazeteye ilan vereyim dedim de her gelene de güven olmaz ki🤦🏻‍♀️ nalcaz bakalım senle ben bu süreçte

Eklentiler

• IMG_5714.png
    IMG_5714.png
    161,3 KB · Görüntüleme: 41
Evet canım memnunum ben kızımda da kullandım bi arkadaşa verdim bebeği kısa bi dönem kuvezde kaldı oda kullandı sonra yine ben kullanıyorum şimdi. İyi yani daha pahalılarına gerek yok bence
Tamam canım aldırıyorum eşime şimdi. Çocuk emiyo emiyo hala aranıyo mama verdik hepsini içti bi sağım yapıp bakmam lazım sanırım artık

Bizde yalnızız kreş durumumuz da yok biliyorsun. Seni en iyi ben anlarım berbat durumdayız 🤦🏻‍♀️ Allah yardımcımız olsun bacım hayırlısıyla şu süreci atlatsaydık. Bebeği emzirirken habire bişeyler bi yandan emzirirken bi yandan onu doyuruyorum dün delirmek üzereydim. Aşırı bir inatlaşma da başladı iki yaş sendromu da vuruyor bi yandan inatlaşmak ta istemiyorum zorlamak ta. Bakıcı da hala bulamıyorum gazeteye ilan vereyim dedim de her gelene de güven olmaz ki🤦🏻‍♀️ nalcaz bakalım senle ben bu süreçte
Ben şunu anladım ikinci çocuk değil de ilk çocuk zormuş. Sadece akşamları ve hafta sonu birlikteyiz ama delirtiyor. Delirdiğini gördükçe seviye yükseltiyor. Allah yardımcımız olsun canım 🙏

Kızlar ben de bugün itibariyle yalnızım annemi yolcu ettim evine gitti.
Kendi düzenimizi olusturucaz inşallah. Bebekten çok kızım zorluyor beni umarım biran önce alışır yeni duzenimize. Allahtan kızım kreşe gidiyor yoksa mümkün değil yalnız kalamazdim.
Ben de bugün herkesi gönderdim inanılmaz huzur geldi bana. Evin düzeni herşeyi değişmişti.
Zaten eşim izinli o işbaşı yapınca annem geri gelecek

Dün bulunduğumuz yere 1bucuk saat mesafeye gezmeye gittik yolda full uyudu pusette full uyudu yürürken araba sallıyor ya taşlardan beşik gibi geliyor. Tüm gazını da çıkardı tabi. Eve dönüşte de full uyudu. Eve geldik uyandı epey uğraştık ama yine huzurlu uyudu gazsız. En azından 3 e kadar🤣 bebişi uyumayanlar kendinizi sokağa atın araba da veya bebek arabasında hiç farketmez güzel gaz çıkıyor
Bizde denedik arabada avmde eve geline kadar paso uyudu hiç uyanmadı 😂😂😂😂

X