2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    221
Canım ben alarm filan kurmuyorum bebek ne zaman uyanırsa ozaman emziriyorum. Oda 2-2bucuk saatte bir uyanıyor sağolsun 🤦🏻‍♀️

kız okadar uyuyo mu maşallah 🧿🧿
Zorla uyandırıyorum, 😀bemimki mama ve meme aldığı için mamada daha uzun süre tok kalıyor o yüzden uyanmıyor doktor 11 den 6 ya kadar elleme dedi de ben o kadar yapmıyorum

Kızlar ya bizim doğduğunda göbek şiş ve kırmızıydı dr krem vermişti bu düşmesini geciktirir dedi 12 günlük olduk daha düşmedi banyoda hiç yaptırmadım ama yaptırmak istiyorum birşey olur mu?

Evet ama el kol sallamaktan mırıltıdan uyumuyo ki😂
Ozaman sen kundaklasan bi dert kundaklamasan bi dert. Deneme yanılma yöntemi ile devam etcen demekki bi tek kolu kundak yap diğer kol açıkta kalsın dene, bi kolları komple değil de elleri dışarda bırak önünde açıkta kalsın öyle dene, bi yarım kundak yap öyle dene. Deneye deneye çözcez bebeleri 🤭
Zorla uyandırıyorum, 😀bemimki mama ve meme aldığı için mamada daha uzun süre tok kalıyor o yüzden uyanmıyor doktor 11 den 6 ya kadar elleme dedi de ben o kadar yapmıyorum
senin bebe kaç günlük bacım imzadaki gibi 5 günlükse doktorun okadar süre elleme demesi garip değil mi sarılık durumu var

Kızlar ya bizim doğduğunda göbek şiş ve kırmızıydı dr krem vermişti bu düşmesini geciktirir dedi 12 günlük olduk daha düşmedi banyoda hiç yaptırmadım ama yaptırmak istiyorum birşey olur mu?
Canım ben düşene kadar yaptırmadım valla bide nemlenip iyice düşmesi gecikmesin diye bekledim. 14.gün anca düştü bizimki

Cnm benimde öyleydi doktor K vitamini yaptirdi “iğne . Tam iki hafta sonra düştü . İki üç günde akinti vardi . Düşmeyene kadar doktor banyo yaptirmayin dedi orasi her türlü ıslaniyor ve şampuan filan acik yara sonuçta .

Olur su degdirmeden yaptırmaya çalış

Canım ben düşene kadar yaptırmadım valla bide nemlenip iyice düşmesi gecikmesin diye bekledim. 14.gün anca düştü bizimki

Cnm benimde öyleydi doktor K vitamini yaptirdi “iğne . Tam iki hafta sonra düştü . İki üç günde akinti vardi . Düşmeyene kadar doktor banyo yaptirmayin dedi orasi her türlü ıslaniyor ve şampuan filan acik yara sonuçta .
Ayy yaptırdım valla ya burnu tıkalı oda açılsın diye yaptırdım. İnşaAllah bişe olmaz hemen kuruladım.

X