2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    221
aBuralara hiç bakamıyorum yapışık ikiz gibiyiz ya memede asla ayrılmıyor doyduğunu nasıl anlarım ya bir tktiği yok mu memeden ayrılınca basıyor çığlığı

Ben 21. Gündeyım hergun mutlaka günlük pedin yarısı kadar kan akıntısı oluyor acıkcası ama ben de normal karslıyorjm doktora 40. Gün kontrolünde gittiğimde sorarım. Sizde de bu sekılde bi kan akıntısı mıydı?
Evet evet ben gunluk pedi 10 gün önceye kadar falan kullanıyordum hala. 40 gün kanama da olabilir diye biliyorum. Yaşadığımız süreçler normal bence

Benimde 2 numara stoklamam lazım sağol canım 💕

aynen aynen muhteşem uyuyolar 🤣🤣 eşim pusetten çıkarmadığımız sürece eve gelince de uyumaya devam ediyor acaba pusette daha dikey durduğu için midesinden yana filan daha mı rahat ediyor da uyuyor diyo. Bilemedim reflü yatağının altını destekledim bi tık daha dik yatırıyorum bu gece. Bakalım eşimin tezi çürüyecek mi başarılı mı olacak 🤣🤣
Hadi bakim inşallah işe yarar bende bugün gece uyumak istiyorum artık 😩😩😩😩😩

aBuralara hiç bakamıyorum yapışık ikiz gibiyiz ya memede asla ayrılmıyor doyduğunu nasıl anlarım ya bir tktiği yok mu memeden ayrılınca basıyor çığlığı
Aktif emiyor mu memede mi duruyor sadece canım? Benimki memede uyuyakaliyor kafası düşüyor arkaya doğru ya da emmeyi bırakıyor durtsem de ağzı kıpırdamıyor çekiyorum memeden. Emzik veriyorum

bende bunu merak ediyorum canım doymamış olabilir diye hatta yarın sağlık ocağına götürüp tarttırmayı düşünüyorum sütümün yetip yetmediğini anlamak için

Bebişleri nasıl giydiriyosunuz ya ev 27 derece zıbın ve üstüne kısa kollu tulum giydirsem çok oluyo gibi ama sadece zıbınlada üşür gibi geliyo. Emzirirken de kucağımda vücudu sıcak oluyo ateşlencek diye korkuyorum 😒

Merhaba kizlar,bebeğim küvozde,bugün sezaryen in 4.günü 1950 Gr doğan bebeğimi az önce tartılar 1760 çıktı.neden böyle oluyor anlamadım, sağım yaptım sütün yeterli dediler mamayı bile kestiler sütüm yettiği için..neden kilo veriyor anlamıyorum ve çok üzülüyorum...sizde de böyle oldu mu ilk hafta kilo verdi mi cocuklariniz

Merhaba kizlar,bebeğim küvozde,bugün sezaryen in 4.günü 1950 Gr doğan bebeğimi az önce tartılar 1760 çıktı.neden böyle oluyor anlamadım, sağım yaptım sütün yeterli dediler mamayı bile kestiler sütüm yettiği için..neden kilo veriyor üzülmeanlamıyorum ve çok üzülüyorum...sizde de böyle oldu mu ilk hafta kilo verdi mi cocuklariniz
Üzülme hepimizin bebekleri kilo verdi ilk hafta. Ödemleri gidiyor canım bu günden sonra iyice alacak kilo inşallah

Merhaba kizlar,bebeğim küvozde,bugün sezaryen in 4.günü 1950 Gr doğan bebeğimi az önce tartılar 1760 çıktı.neden böyle oluyor anlamadım, sağım yaptım sütün yeterli dediler mamayı bile kestiler sütüm yettiği için..neden kilo veriyor anlamıyorum ve çok üzülüyorum...sizde de böyle oldu mu ilk hafta kilo verdi mi cocuklariniz
Çok geçmiş olsun umarım çabucak kavuşursunuz miniğinle 🤲🏻
Benim kızımda 3. Gün tarttıklarında -200 gr çıkmıştı 4. Günden sonra kilo almaya başladı. İlk günler ödem oluyor o iniyor canım. Korkma hızlıca almaya başlar inşaAllah 🤲🏻
Kaç haftalık doğum yaptın erkenmi oldu?

Bebişleri nasıl giydiriyosunuz ya ev 27 derece zıbın ve üstüne kısa kollu tulum giydirsem çok oluyo gibi ama sadece zıbınlada üşür gibi geliyo. Emzirirken de kucağımda vücudu sıcak oluyo ateşlencek diye korkuyorum 😒
27 derece mi ince bir zibin yeter yoksa isilik olur. Ben 24 derecede tek kısa kollu zibin giydiriyorum.

Emzik vermedin mi canım? Emzik cankurtaran 🫣
Valla 12 günlük oldu benimki ben daha 3 4 gündür doyduğunu anlamaya başladım öncesinde anlamak pek mümkün değil

27 derece mi ince bir zibin yeter yoksa isilik olur. Ben 24 derecede tek kısa kollu zibin giydiriyorum.
Ayy ankara kış gibi oluyor akşamları.
Şuanda uzun kollu zubun altında tayt üstünde tulumu üstünde penye yelek sonra kundak sonra battaniyesi örtülü 🫣 hala üşüyor mu acaba tereddütündeyim banyo yaptırdım bu gün

Eklentiler

• IMG_5748.png
    IMG_5748.png
    322,7 KB · Görüntüleme: 26
X