2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    295
İnşallah olur bende şimdi baktım iade koşullarında dediğiniz gibi diyor ben aldığımda iade koşullarına tıkladığımda kolay iade nasıl yapılır yönlendirmesi vardı kapıdan iadeyi anlatıyordu şartlarını değiştirdiler sanırım umarım iade olur siz bi satıcıya sorun isterseniz ama iade almazlarsa ilkimin sayfasında pompa değişim postu var küçük büyük gelenler birbiriyle değişim sağlıyordu ben umarım o duruma maruz kalmam demiştim şansıma iade almışlardı umarım sizinde alırlar sütünüz artarsa bilgilendirirseniz sevinirim🙂rica ederim ne demek bol bol sütlerimiz olsun🌼
Evet ya ben de en son çare iade olmazsa ilkimin sayfasında yorumlarda yazarim diye düşünmüştüm. Tabi bilgilendiririm. Siz şu an kullaniyor musunuz memnun musunuz 🌼🌼

Ben çok uzun zamandır 9 gibi yatırıyorum ve 7 8 kadar değişmiyorum bi aksilik farketmezsem. Ve bende hala bir sağa bir sola yatırıyorum gündüz zaten sırt üstü yatıyor yeterince. Kafamız baya şekil aldı bizim, bıngıldağı kapanana kadar yolu var daha da toparlanacak inşallah🤲🤲
Merhabbaaaa benii hatırladın mıı bayadır yoktunm bırden aklıma geldin buldum seni bebişii oldumu naptı acaba diye gelmiş bir minik mucize daha😍

Benimkinde de kafasını yan tutma sorunu vardı. Onu sorarken kafa yapısını da inceledi. Bizimki hep yan duruyo düz yatır dedi çok da sorun yokmuş. Gecen hafta mevlutte bana da dediler bilmemezlikten geldim aaa oyle mi felan diye. Oysa 4 5 gün önce kontrole getirmiştim yani. Herkes bi sey diyo ona çözüm yok. Susmuyolar
Bizi ki de yan turuyor kafasını ne önerdi acaba doktorunuz

Ben de sma kullanıyorum dışarda özellikle yolculuklarda aptamil sıvı mama alıyorum biraz gaz yapıyo bizde ama kolay geçiyo kendi sitesinde 90 ml satışı da var bize hastanede yatarken vermişlerdi sanırım lansinoh biberon emziğini direkt takabiliyosun şişesine büyük kolaylık
Dışarda o zaman ılık yapmadan mı veriyorsunuz. Ben termos mama öyle dolaşıyorum

Bizi ki de yan turuyor kafasını ne önerdi acaba doktorunuz
Doktora değilde ebeye gösterdim. Yattığı yerde dikkatli baktığı bi sey varmi dedi. Yani eğik olduğu tarafla ilgili. Var dedik. Baş ucunda perde vardi onu çok seviyo. Ona baktığı için biraz eğim olmuş bide boyun kaslarindandi galiba artık dik duruyo. Onun dışında eğik durdugu tarafın aksi yönünde yatır dedi yüz üstü yatır yatmiyosa kucağında yüz üstü tutup dikkatini çevir dedi. 10 gün önce gitmiştim dediklerini yaptım. Olay boyun kaslarini calistirmakta bide zaman. Eğik olduğu tarafta oyuncak vs varsa dikkatini çeken ona göre bi aksiyon almanız gerekli.

Doktora değilde ebeye gösterdim. Yattığı yerde dikkatli baktığı bi sey varmi dedi. Yani eğik olduğu tarafla ilgili. Var dedik. Baş ucunda perde vardi onu çok seviyo. Ona baktığı için biraz eğim olmuş bide boyun kaslarindandi galiba artık dik duruyo. Onun dışında eğik durdugu tarafın aksi yönünde yatır dedi yüz üstü yatır yatmiyosa kucağında yüz üstü tutup dikkatini çevir dedi. 10 gün önce gitmiştim dediklerini yaptım. Olay boyun kaslarini calistirmakta bide zaman. Eğik olduğu tarafta oyuncak vs varsa dikkatini çeken ona göre bi aksiyon almanız gerekli.
Anladım bizim ki de genelde sağa doğru eğik duruyor aslında geceleri sırt üstü yatıyor ama çok yeterli olmuyor demek ki bende çabalayım teşekkürler

İnanılmaz zor bir gün geçirdim. Normalde bebeğimi kışın hastane dışında hiç çıkarmadım dışarıya. Üşür felan diye tedirgin oldum. 2 aylıktan sonra yavaş yavaş çıkardım o da market felan ancak. İlk defa bugün Avm ye götürdük. Aslında AVM de pek sorun çıkarmadı ama sonra eve gelince ağlama krizi tuttu susmadı bi türlü. Bizim ağlama krizleri geçti diyordum bi kaç gündür geri geldi uyku düzeni bozuldu diye. Unutmuştu krizli ağlamayı gene öğrendi sanırım. Aşırı moralim bozuk neden böyle yapıyor anlamıyorum. Birde sanırım dişleri kaşınıyor parmaklarını çiğniyor sürekli. Diş kaşıntısı da böyle ağlama huzursuzluk yapar mı ki?
Yapar hemde ne yapar inş kolay çıkarırken bızımkınkn de agzında elı hep tükürük salya her yerı ıslaj

Anladım bizim ki de genelde sağa doğru eğik duruyor aslında geceleri sırt üstü yatıyor ama çok yeterli olmuyor demek ki bende çabalayım teşekkürler
Rica ederim. Aslinda olay yatarkenden ziyade kucakta vs tutarken basini aksi yone teşvik etmekte. Boy aynası varsa onun karşısında da yapabilirsiniz. Ayna ile daha uzun süre vakit geçiriyorlar. Siz gene deneyin ama kontrole kadar duzelmezse doktor da bi görüp değerlendirsin.

Dün yemek yıyorduk benımkı yalanıo duruyordu verdım agzına az bısı yoğurt ne yapçak dıye bır güzel yuttı sankı arkasını ister gubı hryecenlandı boş kasıgı agzına doğru götürünce agzını kuş gıbı acıyır zor tuttum kendımı yoksa vercektım kbır kase yoğurt😀😀😀
Ay benimde bazen deneyesim var ama korkuyorum 😂

Ya gerçekten ağlamayı geri öğrendi. 10 15 gün ağlama krizleri azalmıştı oh kurtulduk diyordum bi kaç gün önce tekrar başladı hala da devam ediyor. Resmen tekrardan öğrendi

Muhtemelen öyle dedi ben kaçırdım. Peki zamanı önemli mi sabah akşam ya da aç tok
Zamanını hakkında bir şey demedi ama aç kullanılması gerekiyor 1 saat.
Ben öğlen vermeyi planlıyorum açıkçası çünkü sabah d vitamini veriyorum üst üste olmasın

X