2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    295
En doğrusunu yapıyorsunuz. Değiştin diyenlere aldırmayın. Devam edin öyle. Son 5 yıldaki benim mottom canımı yakanın canını yakarim. Diger türlü aman nasılsa cevap vermiyo aman nasılsa karşılık vermiyo aman nasılsa hizmet ediyolar mecburen yapacak diyerek bizi bitiriyorlar. Ben bazı günler imkanım zamanım olsada yemek bile yapmıyorum. Yıllarca kosturdum her işe. Evlilik öncesinde koleden eşekten farksizdim. Bi ara delirdim. Sonra o zamanlar sizin gibi değiştin dediler geri durmadım daha da azittim. Bam başka bi moni oldum. Simdi aman moni duymasın aman moniye söyle edelim diyolar. En ufak şeyde geçmişte olan biteni atıyorum önlerine. Sizde kendinize odaklanın bebeğinize sonra oğlunuza.
Benimde son bi iki senelik hayat felsefem o beni üzmeye mi çalışıyor o zaman bende yaparım yapiyorumda daha modları düşüp moralleri bozuluyor banane 🤣

Ariticinin suyunu kaynatiyorum bittikçe. Hic hazir su kullanmadim. Söyle yapıyorum ben. Fazladan su kaynatiyprum. Cam kavanozlara dolduruyorum. Hergun imkanım olmuyo çünkü. Onun dışında ya bintane daha termos alın ufaklarindan ek gıda zamanı da lazım olur zaten yada küçük plastik su mataralarindan alın. Cam sağlıklı daha iyi ama çantaya ekstra ağırlık veriyo. Ağzı güzel kapanan koku yapmayan bi matara edinin soğuk suyu o şekilde yanınızda taşıyın derim.
Kızlar ben söyle yapıyorum kullanmadığım bi çaydanlığa hazir su koyup kaynatıyorum
O hep ocak üstünde mama yapacağım zaman ısıt hazırla 5 dk 🤣

Kızlar ben söyle yapıyorum kullanmadığım bi çaydanlığa hazir su koyup kaynatıyorum
O hep ocak üstünde mama yapacağım zaman ısıt hazırla 5 dk 🤣
Ama o durumda gene odadan cikmis oluyosunuz 🤣 benim yatak odamda küçük ısıtıcı var suyu kaynatıp biberonu içine atıyorum bebek uyuyunca bende hop yatiyorum 🤣

Dün yemek yıyorduk benımkı yalanıo duruyordu verdım agzına az bısı yoğurt ne yapçak dıye bır güzel yuttı sankı arkasını ister gubı hryecenlandı boş kasıgı agzına doğru götürünce agzını kuş gıbı acıyır zor tuttum kendımı yoksa vercektım kbır kase yoğurt😀😀😀
Ben kayısı sürdüm ağzına baya yalandı 😅

Dün yemek yıyorduk benımkı yalanıo duruyordu verdım agzına az bısı yoğurt ne yapçak dıye bır güzel yuttı sankı arkasını ister gubı hryecenlandı boş kasıgı agzına doğru götürünce agzını kuş gıbı acıyır zor tuttum kendımı yoksa vercektım kbır kase yoğurt😀😀😀
Ayy ben de az bişi yoğurt verdim bugün kaşık ucuyla tükürdü hemen sıpa. Sevmeyecek ablası gibi iştahsız olacak diye korkmaya başladım. 😅

Avmde kalabalik ışık ve sesten aşırı uyarılmış olabilir. Bence krizlenmez eskisi gibi. Anlik bir seydir
İnşallah canım ya bide benim çocuğum galiba sakinliği seviyor kuzenimi çağırdım nasıl bi cesaretse şehirdışından bana geldi kalmaya kaç gündür bende kalıyor onunda 2 çocuğu var ev curcuna gibi çocuğumun düzeni alt üst oldu canım çok sıkkın

Evet ya ben de en son çare iade olmazsa ilkimin sayfasında yorumlarda yazarim diye düşünmüştüm. Tabi bilgilendiririm. Siz şu an kullaniyor musunuz memnun musunuz 🌼🌼
Evet kullanıyorum ama emziriyorum da emzirdikten sonrada sağıyorum sanırım emzirdiğim için sağınca 40 yukarısını göremiyorum birde OMEGA 3 kullan derim sütü yağlandırıyor sağınca farkediyorum üst tabakadaki yağı ama kullanmadığımda yağ oranı düşüyor sütteki inşallah bedeni olurda uğraşmazsın veya flanş alırsın 3 lü satılıyor pompaya takarsın kimi faydası oldu diyor kimi olmadı diyor kimide silikon göğüs ucunu kesip takmış büyük gelenler

İnşallah canım ya bide benim çocuğum galiba sakinliği seviyor kuzenimi çağırdım nasıl bi cesaretse şehirdışından bana geldi kalmaya kaç gündür bende kalıyor onunda 2 çocuğu var ev curcuna gibi çocuğumun düzeni alt üst oldu canım çok sıkkın
Çocuklu insan çağırmak iyi cesaret hem de iki tane mahveder insanı 😓

Ay gerçekten iyi cesaret yatılı misafir çok yorucu oluyor

Kızlar çok bilmiş insanlara karsı cevap veriyor musunuz ? Örneğin sütünüz az ama yok memeni sık gelir , ev 28 derece yelek giydir yok üşüyecek dönüyor mübarek sanki 28 derece havada.Allahım herseyi bilen ama kendine gelince uygulamamış olan insanlara cevap veriyor musunuz ya da nasıl sabrediyorsunuz. annesi onu çok severmiş diye bebeğimle konuşuyorum ordan babası da çok severmiş diye yetiştiriyor

Kızlar çok bilmiş insanlara karsı cevap veriyor musunuz ? Örneğin sütünüz az ama yok memeni sık gelir , ev 28 derece yelek giydir yok üşüyecek dönüyor mübarek sanki 28 derece havada.Allahım herseyi bilen ama kendine gelince uygulamamış olan insanlara cevap veriyor musunuz ya da nasıl sabrediyorsunuz. annesi onu çok severmiş diye bebeğimle konuşuyorum ordan babası da çok severmiş diye yetiştiriyor
Sadece kv tarafından böyle söylemler aliyorum. Bebegimin ensesi isilik olmuş. Sicak oluyor galiba dedigimde yok yedigin bisey dokunmuştur diyor. Hayir uyudugnda ensesi terliyor ondan diyorum. Yani onada gerektigince cevap vermeye calisiyorum.

X