Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• ikiz erkek

OY: 0 0,0%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    9
İnşallah🙏🏻Benim ilki düşük oldu öğrenir öğrenmez gitmiştim kadın doğuma sürekli vajinal ultrasona girmiştim beklerken çok stres olmuştum kese geç görünmüştü kalp atışı duyulmamıştı bu sefer daha ağırdan alıcam beta sağlıklı artıyor mu diye kan vereceğim Allah korusun farklı bir gebelik olmasın.Yoksa bana kalsa 7.haftaya kadar bekler öyle giderim.Olumlu düşünmeye çalışalım 🌺🌺
Benim ilk gebeliğim çok tecrübesizim🥹 1 hafta beta takibi yapıp öyle gitmeyi düşünüyodum o zamnda 4+3 oluyor sağlıklı ilerlerse. Erken mi olur keseyi görmek için bilemedim şimdi

Benim ilk gebeliğim çok tecrübesizim🥹 1 hafta beta takibi yapıp öyle gitmeyi düşünüyodum o zamnda 4+3 oluyor sağlıklı ilerlerse. Erken mi olur keseyi görmek için bilemedim şimdi
Beta 1500 lere geldiğinde görülür diyorlar benim ilki geç döllenmeydi 5.haftada gittiğimde görememiştim 6.haftada gittiğimde görülmüştü arkadaşım da hamile şimdi 5.haftada gitmiş kese görülmüş embriyo yokmuş 6.haftada gitmiş kalp atışı da görülmüş ama yeni olduğu için duyulmamış öyle söyledi

Beta 1500 lere geldiğinde görülür diyorlar benim ilki geç döllenmeydi 5.haftada gittiğimde görememiştim 6.haftada gittiğimde görülmüştü arkadaşım da hamile şimdi 5.haftada gitmiş kese görülmüş embriyo yokmuş 6.haftada gitmiş kalp atışı da görülmüş ama yeni olduğu için duyulmamış öyle söyledi
Teşekkür ederim cewap için. Betanın artışına göre beklicem o halde🌸

Teşekkür ederim cewap için. Betanın artışına göre beklicem o halde🌸
Benim de bugün adet tarihine göre 4 hafta 4 günlük görülüyor betamı da merak ediyorum sadece testlerde gördüm pozitifi bugün adet öncesi yaptıklarıma göre baya koyulaşmıştı .Yarın sağlık ocağında test vereyim artık duruma göre kadın doğuma randevu alacağım .İnşallah hepimiz güzel haberler alırız

Kese ve kalp atışı için çok erken değil mi daha 😍
Arkadaşım 5. Haftada keseyi gördü embriyo görünmemiş 6.haftada gittiğinde doktor kalp atışını da görmüş duyulmuyormuş ama oluşmuş demiş ultrasonda kalp atışını hareketle görüyorlar galiba bazılarında daha da geç oluşuyor tabi sağlıcakla gelsin de önemli olan o🌺🌺🌺

Merhaba sat 5 Nisan dı 3 Mayıs Cuma regl günümdü yaşadığım kramplardan şüphelenerek cuma günü tesadüf bir şekilde test yaptım silik çizgi gördüm ama bugün aile hekimliğine kan verdim sonucum çıkmadı henüz merakla bekliyorum ama testlerin yanlış olma ihtimali varmıdır sizce prodoctor marka erken gebelik testi 4 defa yaptım sonuç aynı

Eklentiler

• IMG_6497.jpeg
    IMG_6497.jpeg
    41,4 KB · Görüntüleme: 46
Merhaba sat 5 Nisan dı 3 Mayıs Cuma regl günümdü yaşadığım kramplardan şüphelenerek cuma günü tesadüf bir şekilde test yaptım silik çizgi gördüm ama bugün aile hekimliğine kan verdim sonucum çıkmadı henüz merakla bekliyorum ama testlerin yanlış olma ihtimali varmıdır sizce prodoctor marka erken gebelik testi 4 defa yaptım sonuç aynı
hayirli olsun kesin hamilesin canim.hayirla saglikla gelsin bebisler

Canım hayırlı olsun , bu çizgi silik değil ki gayet net 🤩🤩🤩🤩

Maşallah canımm kesin var baya koyu çıkmış benim adetime 4 gün varken yaptım bu kadar bile çıkmamıştı seninki net gözünüz aydın 🥰🥰🥰

Hayırlı olsun canım tebrik ederim🌸 Benimde sat 11 nisandı bugün kan verdim aramız çok yakınmış💓

X