Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    7
Merhaba.. bugün adetim iki gün gecikince gebelik testi yaptım. Sürpriz bir şekilde gebe olduğumu öğrendim.. korku ve kaygı içerisindeyim uyku bile tutmuyor 🙈🙈 tahmini doğum 10 Ocak gösteriyor…
Hayırlı olsun bebişiniz. bnde yeni öğrendim tahminen 18 ocak inşallah🤲🏻🌸 kasıklarınızda ağrı olur mu sizdede

Ayy maşallah canımm inşallah sağlıkla kavuşuruz bebeklerimize 🥰 ben de mide bulantısı yok şu an ama Progestan diye bi ilaç verdi doktorum sabah akşam içiyorum onu içince çok fena baş dönmesi yapıyo o zaman da mide bulantım oluyo 🤢
Çok teşekkür ederim amin amin canım inşallahh😍ben de progestan kabul ediyorum gece yatmadan önce vajinadan🥰 vajinadan çok rahat oluyor, çok rahatsız ediyorsa doktorunla konuş vajinadan kabul etmek olur mu diye sor , eğer olursa senin için çok rahat olucaktır😊❤️

bende de cok yorulunca ve acikinca bulanti hissi oluyo.onun disinda cok iyiyim sukur.akintim var o biraz beni rahatsiz ediyir.surekli ic camasiri degistirme hissiyati oluyo
ins bu gebeligim Allahin izniyle cok kolay gececek. oyle umut ediyorumki oyle olsun.😁😁😁

Kızlar benim ilk gebeliğim. Bayağı bulantı ile geçti ama bunda hiç bulantı yok, acaba anormal bir durum mu var, yada erken mi bulantı için. Yarın 5+1 olacağız

Kızlar progestanı ne için kullanıyorsunuz, hamilelikte mutlaka alınması mi gerekiyor benim doktorum vermedi de ondan bı size sorayım dedim

Kızlar bugün 5+1 olduk biz ama henüz doktora gitmedim gelecek hafta gidecem,hem keseyi de görürüz diye biraz geç gitmek istedim. Sanki hepiniz doktora gitmişsiniz acaba geç mi kalıyorum

Kızlar benim ilk gebeliğim. Bayağı bulantı ile geçti ama bunda hiç bulantı yok, acaba anormal bir durum mu var, yada erken mi bulantı için. Yarın 5+1 olacağız
Öncelikle hepimize hayırlı olsun kızlaar inşallah sorunsuz bi şekilde sağlıkla da kucağımıza alırız yavrularımızı 🥰🥰 benim de ilk gebeliğim canım bugün 5+5 olduk çok şükür bende de mide bulantısı yok şu an ama herkese yeni başlicak diyo bünyeden bünyeye de fark ediyo tabiki bakalım neler yaşicaz 🙄🥰

Çok teşekkür ederim amin amin canım inşallahh😍ben de progestan kabul ediyorum gece yatmadan önce vajinadan🥰 vajinadan çok rahat oluyor, çok rahatsız ediyorsa doktorunla konuş vajinadan kabul etmek olur mu diye sor , eğer olursa senin için çok rahat olucaktır😊❤️
Bugün gidince soracağım canım çok teşekkür ederim 🥰🥰

Kızlar progestanı ne için kullanıyorsunuz, hamilelikte mutlaka alınması mi gerekiyor benim doktorum vermedi de ondan bı size sorayım dedim
Bana da vermedi canım. Sadece muayene etti, kese henüz belirli belirsiz gözüküyor 15-20 gün sonra gel kalp atışlarına bakalım dedi. Folik asit başlattı, yeme içmede harekette vs dikkat etmem gerekenleri anlattı. Bu kadar 🤔

Kızlar sol kalçama ağrı giriyor hamilelikle mi alakalıdır acaba
Benim bir iki defa oldu. Ama daha çok kasık ve karında batma hissi hamilelik belirtisi. Regl gününe kadar çok hafif iğne batar gibi en fazla 3 saniyelik ve her gün de olmayan kasık hatta daha çok karın batmalarım oldu. Regl günümün geciktiği gün şiddetlendi. Ama sonraki günlerde yine azaldı. Arada bir yine batmalarım oluyor. Bugün itibariyle kan ve idrar testine göre 5 haftalik hamileyim. Ben de çok belirti aradım ama en doğru belirti regl gecikmesi.

Kızlar merhaba,
Yarın kadın doğum doktoruna muayeneye gideceğim. Ancak daha önce hiç kadın doğum muayenesine gitmedim. Vajinal muayene yapıyorlar mı? Yoksa kasık kısmından ultrasonla mı bakıyorlar? Canınız acıyor mu? Hiçbir şey bilmiyorum ve korkuyorum. Bilginiz varsa benimle paylaşır mısınız?

X