Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    6
Canım 8. Günün bugün tutmuş bence 🌸 bende 29 nisanda transfer olmuştum bana olmadı ama grupta pozitif gören arkadaşların çoğu senin gibi yerleşme kanaması yaşadı. Hiç endişelenme yani ☺️
Günaydın canım ağzın bal yesin hemşireye de şimdi yazdım gayet normal bu sürede diyor kan testi verene kadar mecbur pır pır 😊senin de bebisin hayırlı olsun sağlıkla büyüsün 🧿 🙏 💕 😘

Günaydın canım ağzın bal yesin hemşireye de şimdi yazdım gayet normal bu sürede diyor kan testi verene kadar mecbur pır pır 😊senin de bebisin hayırlı olsun sağlıkla büyüsün 🧿 🙏 💕 😘
Ben 5. Gün görmüştüm çift çizgiyi ve aynı gün gidip kan testi verdim sonrakileri de 8. Gün ve 10. Günde verdim 😂 doktorlara kalsa daha yarın vermem gerekiyordu 😂😂😂
Sen ne zaman vereceksin kanı ?

Selam kızlar dün test yaptım silik 2. çizgiyi gördüm tam seviniyordum bir kaç saat önce lekelenme oldu hemen durdu yerleşme kanaması olabilir mi 2 mayısta 2 adet 5.gun embriyosu transfer oldum 14 mayısta ve 16 mayısta kan vermeyi düşünüyorum işler yolunda gidiyorsa ben de aranızda olurum 💕 hepinize sağlıklı gebelikler dilerim 🙏Eki Görüntüle 3425350
Hayırlı olsun inşallah tutunmustur bende çizgi gördüm ☺️🤲

İnşallah bakalım salicam biraz çok stres yapıyorum sanki yapacak bir şey varmış gibi 😊
İnşallah bebeklerimiz bizimledir. Benim de ilk gebeliğim hiçbir şikayetim ve kanamam yokken doktor kese komşuluğunda 22×10 mm kanama alanı gördü. Kanama alanı yeniymiş. Bebeğin kesesi sadece 5 mm yolk sac var. 5+1 de iken embriyo yoktu ama. Sanki tüm belirtilerim azaldı ki benim çok belirtim de yoktu. Şu an 5+4'teyim bebeğimin kalp atışını duyamayacağım ya da düşük yapacağım diye çok korkuyorum. Stres iyi bir şey değil. Ama nasıl yüksek düşük riskin var demelerine rağmen sakin kalabilirim ki? İnşallah sağlıkla doğarlar. Çok doluyum sizi de gerdi isem özür dilerim.

İnşallah bebeklerimiz bizimledir. Benim de ilk gebeliğim hiçbir şikayetim ve kanamam yokken doktor kese komşuluğunda 22×10 mm kanama alanı gördü. Kanama alanı yeniymiş. Bebeğin kesesi sadece 5 mm yolk sac var. 5+1 de iken embriyo yoktu ama. Sanki tüm belirtilerim azaldı ki benim çok belirtim de yoktu. Şu an 5+4'teyim bebeğimin kalp atışını duyamayacağım ya da düşük yapacağım diye çok korkuyorum. Stres iyi bir şey değil. Ama nasıl yüksek düşük riskin var demelerine rağmen sakin kalabilirim ki? İnşallah sağlıkla doğarlar. Çok doluyum sizi de gerdi isem özür dilerim.
Allah kucağınıza almayı nasip etsin 🙏 🧿 💕 kanama alanı kendi kendine yok olan bir şey hiç canını sıkma ne güzel yolk sac da görülmüş 1-2 haftaya kalp atışlarını da duyarsınız 🙏 kucağımıza alsak bile endişeler bitmeyecek ki bol su için dinlenin 🤗 doktorunuz verdiyse progestan dex ihmal etmeyin her şey olacağına varıyor iyi düşünelim iyi olsun 😘

Allah kucağınıza almayı nasip etsin 🙏 🧿 💕 kanama alanı kendi kendine yok olan bir şey hiç canını sıkma ne güzel yolk sac da görülmüş 1-2 haftaya kalp atışlarını da duyarsınız 🙏 kucağımıza alsak bile endişeler bitmeyecek ki bol su için dinlenin 🤗 doktorunuz verdiyse progestan dex ihmal etmeyin her şey olacağına varıyor iyi düşünelim iyi olsun 😘
Çok teşekkür ederim inşallah birbirimize güzel haberler veririz. 🥺❤️😘

X