30 yaşında bakire olmak?

Ha, o zaman ben evlenmeden de yapmak istiyorum diyorsunuz. Yapın o zaman yapmayan kalmadı yeni nesilde. Güzel bir duygu ama sonu gelmiyor, insaniz robot degiliz ve canimiz istiyor. Ama her hayatiniza girenlede yapmayin:)
Neden, ne oluyor yapınca?

Teşekkür ederim fikriniz için. Umarim neyden korktuğumu anlayacak akıllı kadınlar bana fikir verir.
İnsanlar ciddiye alıp size yardımcı olmaya çalışmışlar üsluba bak…Bize ne sizin hymeninizden de olmayan seks hayatınızdan da. İnsan gibi yazmayacaksanız açmayın konu

Ciddiye almasin o zaman? Herkes fikrini yazmak zorunda değil
Ciddiye alınmayacak biri olduğunu söylemen iyi oldu
Konu açıyorsan cevap verilir. Sana cevap verilmesini istemiyorsan konu açmayacaksın.
Biz de senin seks hayatını bilmek zorunda değildik ama gördük ne yapalım? Sen de konu açmasaydın o zaman. Herkes konu açmak zorunda değil

İnsanlar ciddiye alıp size yardımcı olmaya çalışmışlar üsluba bak…Bize ne sizin hymeninizden de olmayan seks hayatınızdan da. İnsan gibi yazmayacaksanız açmayın konu
Bize ne demissiniz de burası insanların herhangi bir konuda fikir aldığı bir forum sitesi yani bize ne
Olmayan seks hayatim sizi ilgilendirmiyorsa burda ne isiniz var çıkın o zaman ahaha ilgilendiriyor demek ki

Tamam hatce teyze

Bize ne demissiniz de burası insanların herhangi bir konuda fikir aldığı bir forum sitesi yani bize ne

Olmayan seks hayatim sizi ilgilendirmiyorsa burda ne isiniz var çıkın o zaman ahaha ilgilendiriyor demek ki
Heh işte fikir alınan bir forum sitesinde insanlar gayet de fikrini belirtebilir yani :)

Heh işte fikir alınan bir forum sitesinde insanlar gayet de fikrini belirtebilir yani :)

Tamam iste bende fikrini begenmedim ve fikrinden dolayı onun azicik aklını kullanmadigini belirttim bi sakınca görmüyorum bunda

Tamam iste bende fikrini begenmedim ve fikrinden dolayı onun azicik aklını kullanmadigini belirttim bi sakınca görmüyorum bunda

İki mesaja da bakınca kimin aklını yeterince kullanmadığı aşikar sanki. Söylenecek çok şey var da anlamazsınız

İki mesaja da bakınca kimin aklını yeterince kullanmadığı aşikar sanki. Söylenecek çok şey var da anlamazsınız
Soyleyecek çok sey var evet özellikle sizin soyleyecek çok şeyiniz olmalı şöyle bi baktım da her konuda fikir belirtmişsiniz vaktiniz bol olmali

Ne alâka yahu? Tabii ki isteyecek, tabii ki yapacak, bundan doğal ne var? Bir kere yaşayan önüne gelenle yatar kalkar demek istemişsiniz amiyane tabirle de, öyle bir şey yok. Kan gören vampir durumu olmuyor, herkesle yaşanacak bir şey zaten değil.

Özgüveniniz mi yok? Ya rezil olursam ya beceremezsem komik gözükürsem ya da karşımdaki insan beni yargılarsa gibi kaygılarınız mı var?

Çok düşünmryin akışına bırakın bence evliliği bekleyin. İnşallah karşınıza iyi bir erkek çıkarda onla yaşarsınız

Yoo yapmadan önce de gayet istek oluyordu bende.zor dayanıyordum.mastürbashon falan yapıyordum.yaşamasanız da isteniyor.bu arada tuhaf birisiniz.hem seksi sevip hem de bu şekilde tavsiye vermek tutarsız geldi bana.

Bakire olduğunu söyleme.yoksa 50 yaşına kadar bakire kalırsın.erkekler daha çok korkuyor birinin ilk ilişkisi olmaktan

Ha, o zaman ben evlenmeden de yapmak istiyorum diyorsunuz. Yapın o zaman yapmayan kalmadı yeni nesilde. Güzel bir duygu ama sonu gelmiyor, insaniz robot degiliz ve canimiz istiyor. Ama her hayatiniza girenlede yapmayin:)
Herkesle güzel bir duygu değil ki.ben de seksi çok seven bir kadınım, hergün yaparım ama 30 kişiyle tanişsam seks yapmak isteyeceğim 1,2 kişi anca çıkar.seksi seven her kişi herkesle seks yapabiliyor diye birşey yok.ten uyumu, zihin uyumu, sevgi, saygı, hoşlantı, rahatlık, alışma o kadar çok etken var ki.gerçekten çok çelişkili birisiniz hem robot değiliz diyorsunuz hem de seksi seven herkesin herkesle yatabileceğini düşünüyorsunuz.seksi çok sevmeme rağmen yeterince hoşlanmadığım birine çorak araziler gibiyim.o işler de hiç kolay değil.

Gülü seviyorsan dikenlere göz yumacaksın.hepimiz aşk acisı çektik.ben de çok hassasım ama yapacak birşey yok.hiçbirşey yaşamadan da olmuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…