4 kedi - Hintli arkadasim - Delirmek uzereyim

Kizlar selam
Bi tane arkadasim var, Hindistan’dan 4 tane kedisini Avrupa’ya yasadigimiz ulkeye getirdi. 1 gunluk bir tatile cikacakti ailesiyle, gelip kalir misin odamda bakabilir misin 1 geceligine dedi. Tabii seve seve dedim. Benim de 2 kedim var bu arada cok severim kedileri.
Geldim buraya sabahtan ve kendisi ebesinin nikahinda oturdugu icin ve toplu tasima buraya gelmedigi icin beni kendi alacakti arabayla. Sonra cikmasi gerekti anahtari birakti ve bana dedi ki taksiye bin evime gel ben oderim. Taksi 54 euro tuttu ve hala param gelmedi kendisi su an tatilde.

Kediler, inanamiyorum, bana kafayi yedirtmek uzereler. Kapiyi acmayi falan biliyorlar odadan her ciktigimda kacmaya calisiyorlar tuvalete bile zor cikiyorum. Odasinin carsafi pis, degistirmemis abi, allahtan yanimda carsaf getirmistim ama yataga kedi isemis carsafimi serip burada yatmak istemiyorum. Guya kedi ucakla geldigi icin strese girip isiyomus. Salonda yatayim desem evin diger odalarinda tanimadigim ev arkadaslari var ve salon ortak alan. Kizlar inanilmaz gerginim. Mamalarini verirken bile kedileri 2 ayri odaya 2ser kedi seklinde ayirip vermem falan gerekiyomus resmen seremoni seklinde mama hazirliyorum kuru mama uzerine su, ustune yas mama, ustune toz biseler, yarim saat bekle suyunu emsin bilmem ne. Ve kedilerden biri canavar gibi surekli bana tisliyo. Delirmek uzereyim!!

Telefon denen birşey var.
Para konusunda mesaj atarsın.

Aaaaa ne kadar akıllısınız ya nasıl dusunemedim
Lutfen bundan sonra ikinci beynim olun ve bana surekli akil verin❤️💕🌸🥂🌈

Yani düşünseydiniz konu yazacağınıza ona mesaj yazar paranızı alırdınız. Burdakilere ukala ukala cevap verirken maşallah sıkıntı yok ama arkadaşınızdan hakkınızı isterken pısırıksınız🤣🤣

Madem evde başka insanlar var sen neden ebesinin nikahından kalktın gittin. Bence o parayı unut

Bu Kediler geçmiş hayatlarında insan olabilir ya kilidi açmak nedir yuh 😂😂😂
Bazı kediler açabiliyor, yavruyken sokakta bulduğum bir kedi vardı arkadaşım sahiplendi, odada kapalı kaldıysa tuvaleti de geldiyse kapıyı açıp bahçede wc yapıp geri dönerdi, çocukları oldu aynı zekada olurlar dedik ama onlar şapşikti :)))

Bazı kediler açabiliyor, yavruyken sokakta bulduğum bir kedi vardı arkadaşım sahiplendi, odada kapalı kaldıysa tuvaleti de geldiyse kapıyı açıp bahçede wc yapıp geri dönerdi, çocukları oldu aynı zekada olurlar dedik ama onlar şapşikti :)))
Ya çok güzel 😍 amcamın köpekleri de açıyorlar

Ya ciddiyim once ziplayip kapi kolunu indiriyo. Acilmayinca kilitli oldugunu anlayip masaya cikip uzanarak anahtari ceviriyo patisiyle INANILMAZ. Su an odadan zor bela ciktim anahtar cebimde
Kedi beslemiyorum ama kedilere bayılırım kardeşim besler hep sorarım sağlığı nasıl diye. Siz anlatırken gözümde canlandı yaptıkları da(sürekli kedi videoları izliyorum) çok güldüm 😁 çok hoş şeyler bence ama bakmasi zor tabi. Kolay gelsin size.

Ya bence alinganliga hic gerek yok. Uzgunum ama yorum sahibi hakli 4 kedi zaten cok. Bi de bu kisinin odasi kucuk yetmezmis gibi. 4 kedi ust uste yasiyo yazik gunahtir ya
Benim de dört kedim var evim tertemiz hepsi bebek gibi akıllı uslular. Yapılan iyi bakım, gösterilen yeterli özenle gayet iyi yaşıyoruz. Tabi benim evim kocaman yani dar ve pis bir alana tıkılmış halde değiller. Sizin arkadaşınızın kedileri o pis ortamdan kaçabilmek için öğrenmişlerdir kapı açmayı..

Kizlar selam
Bi tane arkadasim var, Hindistan’dan 4 tane kedisini Avrupa’ya yasadigimiz ulkeye getirdi. 1 gunluk bir tatile cikacakti ailesiyle, gelip kalir misin odamda bakabilir misin 1 geceligine dedi. Tabii seve seve dedim. Benim de 2 kedim var bu arada cok severim kedileri.
Geldim buraya sabahtan ve kendisi ebesinin nikahinda oturdugu icin ve toplu tasima buraya gelmedigi icin beni kendi alacakti arabayla. Sonra cikmasi gerekti anahtari birakti ve bana dedi ki taksiye bin evime gel ben oderim. Taksi 54 euro tuttu ve hala param gelmedi kendisi su an tatilde.

Kediler, inanamiyorum, bana kafayi yedirtmek uzereler. Kapiyi acmayi falan biliyorlar odadan her ciktigimda kacmaya calisiyorlar tuvalete bile zor cikiyorum. Odasinin carsafi pis, degistirmemis abi, allahtan yanimda carsaf getirmistim ama yataga kedi isemis carsafimi serip burada yatmak istemiyorum. Guya kedi ucakla geldigi icin strese girip isiyomus. Salonda yatayim desem evin diger odalarinda tanimadigim ev arkadaslari var ve salon ortak alan. Kizlar inanilmaz gerginim. Mamalarini verirken bile kedileri 2 ayri odaya 2ser kedi seklinde ayirip vermem falan gerekiyomus resmen seremoni seklinde mama hazirliyorum kuru mama uzerine su, ustune yas mama, ustune toz biseler, yarim saat bekle suyunu emsin bilmem ne. Ve kedilerden biri canavar gibi surekli bana tisliyo. Delirmek uzereyim!!
Ev arkadaslarina niye baktirmiyor da size baktiriyor 😑 madem o kadar insan kalıyorlar niye sen bakiyon

Sizin meraklarinizla biz ilgilenmiyoruz siz de bizimkilerle ilgilenmeyin. Sizin uğraşılarınız için de biz ay işiniz gücünüz yok mu diyelim.
Siz bakıyorsunuz sorun yok. Konudaki Hintli bakamıyormuş belli. Senin neyine kedi almak demek normal değil mi… Neden bütün kedi sahipleri üzerine alınmış anlamadım. Bir de biz doğurmalıydık tabii falan muhabbeti yapılmış😂 bakamayana neden doğurdun deniyor zaten burda

Kedi ev ortamında zor oluyor..
Görümcem de kızı biraz oyalansin
Diye dışarda bi yerde bulmuş
Eve getirdi , geri kızı kediyle çok aşırı oynayınca bu defa kayinvalidemin evine getirdi bende korkarım kediden alışık değilim her yere gidiyo kaçıyor sıçrıyor
😀 benim yukarıya çıkacağım zaman ( kayınvalidemle aynı binadayız ama evler ayrı o besin katta ben birinci katta)
Kediyi bi odaya kapatyolar biz orda yemek çay faslını bitirene kadar kedi Orda duruyor . Tam macera ya 😃
Kedinin aşılarını yaptırmışlar mı? Yoksa işleri bitince sokağa mı yollayacaklar yine..

X