4 Yaşında Çocuk Bunları Kendi Düşünerek Yapar Mı? Nasıl Davranmalıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ben inanmadığım için yazmadım bile konularına.
ilk konusunda işkadınıydı yönetici pozisyonunda sonra birden avukat oluverdi.
göbeğinin fotosunu koydu şaka gibi görgüsüzlükte zirve yaptı alkışladılar.
donunun fotosunu koyan da o muydu emin olamadım.
has oldu bence:)
kadını yerin dibine soktu o zaman yazmıştım yorum.
kabak gibi bellilydi fake olduğu bir oldular onunla kadını linçlediler.
@mistralgagnent üyeliğinde de fake dedim diye beni linçlediler, böyle hayatlar olabilirmiş. Kadın dizi setinin içinde yaşıyor konularında, bizimkiler de peşine takılıyor hayallerindeki hayatı yaşadığı için. Hayranlık duymaya başlıyorlar, sonra da ne derse doğru kabul edip destekliyorlar.

Bir de bizim milletin hafızası çok zayıf yav.

@mistralgagnent üyeliğinde de fake dedim diye beni linçlediler, böyle hayatlar olabilirmiş. Kadın dizi setinin içinde yaşıyor konularında, bizimkiler de peşine takılıyor hayallerindeki hayatı yaşadığı için. Hayranlık duymaya başlıyorlar, sonra da ne derse doğru kabul edip destekliyorlar.

Bir de bizim milletin hafızası çok zayıf yav.
Portakal sulu ilk konusu dün gibi aklımda ben sahteyim diye bağırıyordu.

Cocuk annesinin baskisi altinda yazik ama size o soruyu bilerek sormamistir. O yasta bilmezlerki tesaduftur bence.
Sevilmeyen akrabaya corona muamelesi yapiyorum ben. Maske mesafe temizlik.
dediklerini takmiyorum gulen maskem yuzumde.
Genellikle mesafeli duruyorum muhatap almiyorum.
Eger canimi sikiyorlarsa o dakika cevaplarini veriyorum , icim de kalmiyor. Oturup dusunmuyorum oyle mi demistir boyle mi olmustur diye. E bu da temizlik oluyo... tavsiye ederim sizede 😅

Bana portakal suyu sıkmayıp, uyuyunca yatağıma taşımayan kocam bey utansın 😂
Senin uykun ağır olmadığı için taşıyınca uyanırsın diye taşımıyordur. Kadın bahçede uyuyakalıp gözünü yatakta portakal suyuyla açıyordu. Senin benim gibi kadınlar anlayamaz bunu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X