4 Yaşında Çocuk Bunları Kendi Düşünerek Yapar Mı? Nasıl Davranmalıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim kızımda 4yaşındayken çok garip sorular sorardı. Dayısını cok severdi onunla ilgili daha cok sorardı hatta dayısının cocugu olursa cocugun dayısına baba diyecegini duyunca şok olmustu😂😂
Evet bu bahsettiğim ufaklık da dayıya düşkün.

Sadece kendi dayısıyken baba olması fln garip geliyor o zaman
Haklısınız büyük ihtimalle öyle. Ama bir yandan hoşuna da gidiyor gibi. İlk kez kuzeni olacak çünkü. Sık sık "Güneş şimdi napıyor, ona da çikolata verelim mi?" gibi sorular soruyor. Yavrum çok tatlı da işte annesinden etkileniyor.

Yok yahu onu eleştirip ondan daha beter olmamalıyım bence. Mesafemi korumaya devam ederim sadece. Hır gür çıksa onun daha çok işine gelmez mi?
İşte cnm ne şekilde olursa olsun, sen sakin ol onun seviyesizliğine düşme, onun içini kin ve nefretle doldur ki hataya meyli olsun. Osmanlı bile böyle yıkıldı. Hürrem mahidevranın devranını böyle bitirdi. Selametle cnm

4 yaş için çok normal sorular. Görümceniz ilginç bir karakter, eşiniz de görüyormuş zaten, en iyisi mesafeli olmak, görmezden gelmek. Küçük kız çok tatlı😊 2 çocuk annesi olarak tavsiyem ilginizi normal sınırlarda tutmanız. Bebeğiniz doğunca bir anda ilgi azaldığı için size cephe alabilir.

4 yaş için çok normal sorular. Görümceniz ilginç bir karakter, eşiniz de görüyormuş zaten, en iyisi mesafeli olmak, görmezden gelmek. Küçük kız çok tatlı😊 2 çocuk annesi olarak tavsiyem ilginizi normal sınırlarda tutmanız. Bebeğiniz doğunca bir anda ilgi azaldığı için size cephe alabilir.
Teşekkür ederim bu neden ilgimi sınırlı tutmam gerektiğiyle ilgili aldığım en iyi ve en tatmin edici cevaptı🙏🏻

Görümce olmak bunu gerektirir. Benim gorumcemde bir gun onlara gittigimde 2.bebegini severken maşallah cok tatlı iyiki yapmışsın dedim. O 2.cocugun zorlugundan bahsediyordu ona istinade demistim. Niye sen sevesin mi diye demişti. Beynim yanmıştı orda.

Görümce olmak bunu gerektirir. Benim gorumcemde bir gun onlara gittigimde 2.bebegini severken maşallah cok tatlı iyiki yapmışsın dedim. O 2.cocugun zorlugundan bahsediyordu ona istinade demistim. Niye sen sevesin mi diye demişti. Beynim yanmıştı orda.
O nasıl cevap öyle ya? Görümcenizi annesi sırt kaşıma aletiyle mi sevmiş ki bu kadar nefret dolu bir tip olmuş?

O nasıl cevap öyle ya? Görümcenizi annesi sırt kaşıma aletiyle mi sevmiş ki bu kadar nefret dolu bir tip olmuş?
Enteresan bir tip. Kendi diyip kendi güler falan. Kime ne konuşacağını tartar ölçer gayette bilir dengesiz konusmalari bir banaydi. Ben sınırını çizdim şimdi hic konuşmuyor ☺️

bebek oraya nasıl girdi diye sormadı mı

yani oğlum soruyordu

anladım anne ve babanın hücreleri birleşiyor da

babanın hücreleri hopluyor mu annenin karnına diye sormuştu 5 yaş civarında

çocuklar en çok nasıl giriyor, nasıl çıkıyor ve nasıl nefes alıyor diye kafa yoruyor

bebek oraya nasıl girdi diye sormadı mı

yani oğlum soruyordu

anladım anne ve babanın hücreleri birleşiyor da

babanın hücreleri hopluyor mu annenin karnına diye sormuştu 5 yaş civarında

çocuklar en çok nasıl giriyor, nasıl çıkıyor ve nasıl nefes alıyor diye kafa yoruyor
Hayır böyle bir sorusu olmadı. Sadece akrabalık bağını sorguladı. O da normalmiş zaten buradan öğrendiğime göre ☺️

Peki evli olduğu halde başka adama süslenen kadına destek verdiğinde, profilde duyar kasıp bize "sığ" yakıştırması yaptırdıkları nerde?
İlk konusundan itibaren ben fake’im diye bağırıyordu kadın. Hatta eski üyeliğinde de ilk konusunda fake olduğunu söylemiştim, bu üyeliğinde anladım ama bişey yazmamayı tercih ettim. Eski üyelikle bağlantısı çok bariz hale gelince kibledim artık dayanamadım.

Kadın fake üyelikle kendine çevre yarattı resmen sitede.

İlk konusundan itibaren ben fake’im diye bağırıyordu kadın. Hatta eski üyeliğinde de ilk konusunda fake olduğunu söylemiştim, bu üyeliğinde anladım ama bişey yazmamayı tercih ettim. Eski üyelikle bağlantısı çok bariz hale gelince kibledim artık dayanamadım.

En başından belliydi. Fake üyelere alıştık artık da onları savunanlara ne demeli. Sırf muhalefet olacağım diye destekleniyor

En başından belliydi. Fake üyelere alıştık artık da onları savunanlara ne demeli. Sırf muhalefet olacağım diye destekleniyor
Her konusunda mutlaka bir hamilelik var ve olaylar aşırı derecede hızlı ilerliyor.

Kadın akıllı bir fake aslında. Damarı buluyor ordan yürüyor. Bizim hatunlar da kendi absürt düşüncelerini destekleyen birini görünce atlıyorlar düşünmeden.

ben inanmadığım için yazmadım bile konularına.
ilk konusunda işkadınıydı yönetici pozisyonunda sonra birden avukat oluverdi.
göbeğinin fotosunu koydu şaka gibi görgüsüzlükte zirve yaptı alkışladılar.
donunun fotosunu koyan da o muydu emin olamadım.
has oldu bence:)
kadını yerin dibine soktu o zaman yazmıştım yorum.
kabak gibi bellilydi fake olduğu bir oldular onunla kadını linçlediler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X