6 aylık evliyim ve boşanıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Canım evet degersizsin

Beni yadırgayacak kimsede yoktur burda.
Hepimiz seni yadirgariz
Herkes bana hak verir degersizsin....kendini değersizlestiren kişiliğini aileni hiçe sayan sensin kocana bu fırsatı bu hakkı tanıyan bu güce ulaştıran sensin .

Çok kizginim şuan sana
Arkadaşım olsan gerçekten dovebilirdim seni.o kadar gözüm döndü halen seviyorum özlüyorum deyisin .

İnsanı delirtirsin asalak gibi bu ne yahu

Bu adam nasıl anasından vakit bulup sizinle evlenip aynı yatağı paylaştı pes bacım pes bırak bu kadar süt kuzusu ile yıllar geçer mi giden 2.5 yıla olsun birak

, onu çok seviyordum, ama sanırım o beni o kadar sevmiyor.
Bu cümlenizden çıkan anlam şudur :

O da beni seviyor ama benim onu sevdiğim kadar degil.

Fakat konunun genelinde adamın nezdinde sizin bir sivrisinek kadar hükmünüz yok.

Zerre miktarı kıymetiniz yok.

Ama hissediyorum. Şimdi gel dese... yine o zavallı babayı aynı duruma "düşürüp" gidersiniz.

Unutmayın. Eşiniz ne size ve ne ailenize hiçbir şey yapamaz.

Ailesini ve kendisini düşüren sizsiniz. Kimseye kızmayın.

Adam maalesef seni sevmiyor resmen ayrılmak için bahane arıyor. Evliliklerde ne problemler oluyor bu direk seni kovma derdinde. Elinden gelenin çok fazlasını yapmışsın. Lütfen bırak önüne bak. Bundan sonra önüne düzgün insanlar çıkar umarım

İşine gelen türden Avrupai. Ailesinin cebinden para çıkmasın diye Avrupai. Kadın çalışsın ev ekonomisine fayda versin diye Avrupai. Birlik yaşamak işine geldiği için ortadoğulu oluveriyor keko.

Kaç kurtul boşan ve üzülme ne olur. Eski nişanlım ile 10 sene flört dönemimiz olmuştu. Tek erkek çocuğuydu ve babası vefat etmişti. Annesine aşırı bağlıydı. Yüzükleri attık. Öyle ki annesi o benim kocam gibi artık demişti.
Sonraları o kadar iyi ki dedim o kadar Allahım beni kurtardı diye şükrettim ki anlatamam. 3 sene sonra eşimle evlendim 9 aydır evliyim. Şükürler olsun mutluyum. Ailesi ile bir problememimiz olmadığı gibi iyi de anlaşıyoruz.

Valla ben sucu sende buldum geecı sende kendını suclamıssın resmende neyse. Bır ınsana bu kadar tavız verılırmı allah askına yaa bıde guruem ıncındı dıyorsun hatta babanında ama hala o eve gıdıyorsun sevmıyor sanırım demıssın sanırımı kalmamıs ta bastan sevmwdıgını gostermıs zaten. Suan yapılacak tek sey artık gururlu bır sekılde bosa su adamı

Umarım bir işin vardır
İsine adapte olup yoluna bakarsın biran önce

sizin suçunuz değilse kimin suçu? Benim mi?
Yuvanız yokmuş ki yıkasınız, hiç olmamış. Adamın biri sizi köle niyetine, besleme niyetine evine almış sadece.

Sizin gibi birinin gerçek yaşamda arkadaşım olmasını isterdim. Kısa ve öz anlatma şeklinizi çok seviyorum.

Büyük konusmak istemiyorum ama safmısın canım babanın senin kendi eliyle kocanın yanına bırakması büyük bir hata kocanın gelip seni alması lazımdı ama gerçi sen kendin barısalım demişsin bu ay cok seviyorum cok aşk falan gelip geçici seyler mantıgını kullan biraz cazgır ol ilkokul cocugu gibi adam bu ya nesini seviyon ayyy eşim böyle olsaydı ben onu kapının önüne koyardım. sümsük herif zaten ailesiyle yasıyor gibisiniz yani hep hayatının icindeler. Bir dik dur boşan altının varsa al yoluna bak ağlıyorsun hala sinirim bozuldu

Her ilişkide vardır. Bir taraf kaybetmekten daha çok korkar alttan alır. Bu ilişkide siz hep alttan almışsınız. Eşiniz buna alışmış. Eşiniz eşyalarınızla sizi ailenizin evine bırakmış. Siz iki güzel söz etse dön dese dönecek gibisiniz.
Bunu yapmayın kendinize.
Herkesin başına her şey gelebilir bu size tecrübe olmuş. Eski günleri boşverin

Ben neden hiçbiryerde "şükür bu psikopatdan" kurtuldum diye okumadim. Tüm anlattıklarınizdan adamın muhtemelen narsist olduğunu düşünüyorum. Açıp okuyun bakalım. Önce insanı bulutlara çıkartıp nasıl asaya attıklarını. Sizi ailenizden ayirma/sogutma çabası da bundan. Muhakkak bir açıp okuyun bir yerde. Üstüne psikolojik destek alin acilen. Bir insan sevgi uğruna kendini bu kadar yok etmemeli

Adam narsist gibi

Evliliginizin başından sonuna aşırı ödün vermişsiniz Hayırlısı olsun inşallah

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…