70'lerden 50'lere Spor ve Menü Listesi

Kızlar benim mesai bitti bugün, yarın devam. Nöbeti canımın içi ❤Leylama❤ devrediyorum.
Herkese iyi geceler.
Sabah güzel bir güne uyanmak dileğiyle
Tükkanı erken açıp siftah yapın, çaylar sıcak olsun, simitçi yasak ona göre
Ayağınıza çorap giyin, taşa oturup üşütmeyin, ben gelene kadar da çok tepişmeyin, adam olun uleyinn beni deli etmeyin Tavsiyeleri yazdığıma göre şimdi gidebilirim

Hoşbuldum tekrardan
Bu arada ben pek yabancıda sayılmam gruptan bazı kişiler biliyorum düzenli ev topiğinin gizli okuyucusuyum
Orası bana düzen konusunda o kadar çok şey kattı ki Nego ya burdan tekrar teşekkürler
6 aydan uzun zamandır o topiği takip ediyorum ve uyguluyorum ama yazamıyorum bir türlü
Oradaki arkadaşları burda görünce katılmak istedim ben cumartesi niyetine yarın sabah kilo bildirim yapabilir miyim

Ben de yay memnun oldum
Ikizler arkadasim falan vardi acaba ben ikizlerle mi anlasiyorum ki.
Bu konuyu sonra arastircam

eşim yay sevdiğim deli dolu hayat fışkıran biraz asi hatunlar da yay

önüm arkam sağım solum yay burcu

eşim yay sevdiğim deli dolu hayat fışkıran biraz asi hatunlar da yay

önüm arkam sağım solum yay burcu
Sen nerelerde takılıyorsun öyle Samdanım ya

Hayatımda ilk tanıdığım yay 6 sene önce Ermeni kökenli bir Rus bayandı İkincisi ise Civcivim
Çok nadirdir bu deli taylarla karşılaşmam

Aman dokunmayın cok fenaayaaammm baykuş tünemiş binayaaaaeeeeyyyhh
Devamini bilmiyorum ama +500 geldiim gecen hafta yediklerim tirmaladiiii

Civcivim atamadan umut kesip meslek mi değiştireceksin, açıkça söyle bende bileyim

Vay benim minnoş kuşum, geçen sene sporda yardırırken, step gibi yaparken daha etkili olsun diye sehpaya mı masaya mı ne çıkıp iniyordun
Sen o +500ü şip şak halledersin epey ışık var sende

Sen nerelerde takılıyorsun öyle Samdanım ya

Hayatımda ilk tanıdığım yay 6 sene önce Ermeni kökenli bir Rus bayandı İkincisi ise Civcivim
Çok nadirdir bu deli taylarla karşılaşmam

enerjicim ikizlerle yay zıt burçlar ya mıknatıs gibi çekiyoruz valla

benim çevremde de mesela boğa ve balık denk gelmez hiç. çok çok nadir:)

kafami nereye cevirsem yay ve yengeç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…