abim, eşi ve ailem

cikilopscu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2021
39
40
29
Ağzım açık kaldı. Çok çirkin şeyler yaşanmış. Ne olursa olsun bence unutulmaz. Biraz aranız düzelir tekrar tekrar aynı konular açılır. Çünkü gerçekten çirkin şeyler. En iyisi en makulü abiniz ve yengenizle görüşmemek. Kendi hallerinde yaşayıp gitsinler. 😳

Lonely141

BİSMİLLAH HER HAYRIN BAŞIDIR..
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2017
717
966
25
Abimin evleneceği kadının dış görünüşü en son ilgileneceğim şey olur. Çünkü bana ne. Sevmiş beğenmiş evlenmek istemiş bana halt yemek düşer.
He hee tamam tamam inandık 🤣🤣🤣

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 55 Kg. ile 74 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 172 cm. Başlangıç Kilom :94 Kg. Şimdiki Kilom :82.800 Kg.

cilek.yagmuru

Nirvana
Pro Üye
31 Temmuz 2009
8.599
39.432
He hee tamam tamam inandık 🤣🤣🤣

Bunun nesine inanamadınız?
Had bilmek böyle bir şey. Size neden bu kadar ilginç geldi acaba?
Bana ne kardeşimin eşinin tipinden? Cidden bana ne? Beni ne ilgilendirir ki kardeşim beğendiyse?
Aldığı kazağa yorum yapar gibi "yav senin sevgilin de sana hiç yakışmamış" demek çok ilginç.

cilek.yagmuru

Nirvana
Pro Üye
31 Temmuz 2009
8.599
39.432
Ahahah, ablacım sen hayırdır iki aylık konuyu bana muhalefet olmak için mi hortlattın 😂😂😂

Çünkü yalancısın ve bu ortaya çıktı.
Herkes kardeşinin karısını/kocasını süzer ve kardeşine "canım bu üzerine tam oturmamış gibi. Bunun bir beden büyüğü/küçüğü, başka rengi yok mu" falan der. Dünyanın en normal şeyi. O hamamlar boşuna yapılmadı!

KudrAlobar

Ayak feministi
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2018
23.756
145.089
Çünkü yalancısın ve bu ortaya çıktı.
Herkes kardeşinin karısını/kocasını süzer ve kardeşine "canım bu üzerine tam oturmamış gibi. Bunun bir beden büyüğü/küçüğü, başka rengi yok mu" falan der. Dünyanın en normal şeyi. O hamamlar boşuna yapılmadı!
Kardeşimizin hanımını koynumuza mı alcaz töbest 😂

Derindeniz95

Mucize gibi girdin hayatımıza;-)
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2018
2.869
3.915
30
Abiniz karakteriz in önde gideniymis

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 815 gün geçti.

Elmaemma

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2017
1.770
2.008
Konuyu okudum ve dedim ki, aman aman nerelere geldik.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1598 gün geçti.

MeryL

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2012
1.728
1.840
Neden herkes sadece abisine ve yengesine laf etmis anneside bir okadar suclu ve kötü kalpli bence..

engineer6634

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2021
16
9
44
İnanın bence de, annem bu konuda sizinle aynı fikirde fakat babam engelliyor. Abim biraz zor şartlarda fiziksel, psikolojik hastalıklarla büyümüş bir çocuk. Çocukluğu ergenliği hep sorunlu, buruk geçti. Bu yüzden de babam üstüne titriyor benim evladım ne yapsa da benim sorumluluğumda diyerek. Hala 15 yaşında mentalitesinde davrandığı için babam çocuk gibi koruma peşinde, oğlumu onların eline bırakamam diyor her denilen aman üzülmesin mutlu olsun diye yumuşak cevap veriliyor.
O zaman bıraksın da mutlu olsun nasılsa bir gün dank eder kafası, yetişkin olamadan evlendirilen bireyler bunları yaşar malesef