Acalim bir konu dert bir degil maalesef

Bunlarla değil aynı apartmanda,aynı şehirde bile yaşanmaz.Hayati bile bile zindan ediyorsunuz kendinize.
Haklısınız da yapabileceğim 1 sene daha çekmek en fazla ya yuvamı yıkıp çocuklarla annemin yanına taşınacagim ya da eşime 1 sene mühlet verdim kızımın okulu sebebiyle o da çok taraftar değil çıkmaya ama bakalım neler olacak 1. Sene sonunda çıkmazsak eşimle de ayrılığın eşiğine geleceğiz bu gidişle yine

Bende aile apartmanında oturuyorum her kayınvalideme kizdigimda giyiyorum topuklulari zıplaya zıplaya tavşan gibi sekiyorum evin içinde yada gece gece canım tatlı çekiyor robotu açıyorum. Beni kizdirirken kimse acımıyor ben mi onlara aciycam sizde tasinamiyorsaniz böyle yapın başka tavsiyem yok malesef 🙄

Eşim 13 bin maas alıyor 9 bin kira verirsem nasıl geçinebilirim ki tek maasla
Çok haklısınız ben de kiracıyım ve büyükşehirde yaşıyorum ama bu işin iyiye gitmediğimde belli. Sürekli böyle sinir harbi mi yaşayacaksınız, insan evinde bile huzurlu olamazsa nerede huzur bulabilir? Bu konu sizin ailenize ve size zarar veriyor maalesef… :KK43:

Çok haklısınız ben de kiracıyım ve büyükşehirde yaşıyorum ama bu işin iyiye gitmediğimde belli. Sürekli böyle sinir harbi mi yaşayacaksınız, insan evinde bile huzurlu olamazsa nerede huzur bulabilir? Bu konu sizin ailenize ve size zarar veriyor maalesef… :KK43:
Hiç iyiye gitmiyor evet sinir hastası oldum kendime zarar vermeyi geçtim çocuklarıminda psikolojileri bozuluyor 7 senedir iyi dayandım bugün söyledim eşime çadır kuracağım en sonunda diye çadır kuralım da donalim mi bu soğukta dedi o da deliliğe vuruyor ona da kısmen üzülüyorum benim kötü yanımda bu tek düşünmediğim kendi kendim

Evi kiraya verip başka yerde kiraya çıkın. Doğrudan kayinpederle konuşun. Düzgün bir dille bu çözümü bulduğunuzu söyleyin. Sıkıntı yaşadığınızi vs vs.
Odayı degistirme imkanınız varsa odayı degistirin. Genelde muzik açın dinleyin sesleri duymamak icin.
Birikmisiniz varsa ailenize yakın ev alabilirsiniz. Kredi taksitleri bir kaç yıla rahatlar. O ara siz de çalışır krediye destek olursunuz. Araba vs varsa satabilirsiniz.

Bende aile apartmanında oturuyorum her kayınvalideme kizdigimda giyiyorum topuklulari zıplaya zıplaya tavşan gibi sekiyorum evin içinde yada gece gece canım tatlı çekiyor robotu açıyorum. Beni kizdirirken kimse acımıyor ben mi onlara aciycam sizde tasinamiyorsaniz böyle yapın başka tavsiyem yok malesef 🙄
Sese sesle karşılık vermeyi de düşündüm ama bina da kötü gelin ilan edilince bu sefer haklıyken haksız duruma düşürür bunlar insani

Merhaba arkadaşlar 7 senelik evliyim 2 tane çocuğum var alt kat çift daire 4 katlı bir aile apartmaninda oturuyorum en alt kattayim 4 eltiyiz 2. Gelinim kaynanamin ilk gelini kendi yeğeni ben evlendiğimde 6 senelik evliydi ve çocuğu olmuyordu ben ondan önce hamile kaldım kaynanam onun çocuğu olmuyor diye senin hamile kalmana sevinemedim dedi nisanliyken ben senin oturduğun kat gorumcenin hakkı sen burda gecicisin dedi üst katta o zaman kardeşi oturuyordu okuyan çocuğu var çıkartamam onu dedi binadan ayrı benim kapı girişim o yüzden kabul ettim kaynanam imam nikahım kıyildiktan sonra oh be en sinirli oğlumu da evlendirdim sonunda dedi annem abim yengem yanımdaydı bu kadın ne demek istiyor falan dediler 7 senelik evliyim eşimle hep 3. Kişiler yüzünden kavga etmişizdir aile apartmani olunca kolay dolduruluyor daha anlatamadığım bir çok şey var esimi anne babası ayırım yaptığı gibi kardeşleri de yapıyor o ayrımı kaynanamin 2 kiz kardeşi var bir de yeğeni var beni sevmediler bir türlü kaynanam kardeşleri haksız da olsa asla haksızsın demez onlara geçen sene 30 aralıkta kızım hastalandı hastaneye götürdüm serum takıldı eve geldim akşamına benim yatak odamın üzeri mutfak bina da tek yatak odasının üstü mutfak olan benim gecenin 1 inde çocuğum hasta tepemde yıkıyorlar ortalığı kaynanam eltim kardeşi ve yegeni 1 den öncesi de vardı çocuğum o saatte uyanınca ağlayarak yataktan kalktı sese yavrum, mesaj çektim eltime saatin bir farkına varın cocuk sıçradı yatağından ses cikartmadikca tepeme çıkıyorsunuz sabır da bir yere kadar diye kaynanan burda yiyorsa ona söyle dedi saydırdı engelledi beni bende ertesi gün İnternet üzerinden belirli bir saatten sonra beni rahatsız edeni şikayet edeceğimi gerekirse mahkemeye vereceğimi söyledim bana sorunlu bir insansın sen kaynanan da kayınpederinde bunu anladı gürültünün alasını yaşayacağım sana burnundan getireceğim seni parçalarım elimden kimse alamaz diye mesaj yazmış eşim cevap verme haklıyken haksız duruma düşme dedi cevap vermedim kaynanam kendisi demişti 12 den sonra ses çıkartan kimse şikayet etsin birbirini diye üst kattan hali silkeliyordu haber vermeden cam acikti videoladim cikarttiklari sesleri de ses kaydı aldım kayın peder 2 aydır toplantı yapacak 3. Aya girdi hala toplantı yapacak yan tarafımdaki eltim beni arıyor bana da tepeme çıkıyorsun diye mesaj atsan bende aynı davranırım diye beni o da silmiş silsin ben Allahimi vekil kıldım eşimle aram iyi o da farkında neyin ne oldugunun beni kaybetme korkusu var bina da kiler kayinpederimi de doldurdular beni yalancı ilan ettiler kötü gelin ilan edildim hiç birisiyle konuşmuyorum şimdi bina da kaynana ve kayinpederde ona arka çıktılar hala 7 24 ses cikartmaya devam ediyor Allaha havale ettim hepsini hakkımı asla helal etmiyorum burda da olur da okursalar yazımı ahirette hesabım çok uzun yazdım site sakinleri hakkınızı helal edin ,:) 😀😃🙂🙃😊😇😀😃
Veli toplantısı mı yapcak napcak kv ?
Bu nasıl hayat ?
Allahtan eşinin kaybetme korkusu var allahtan yani yoksa napardın.

Sese sesle karşılık vermeyi de düşündüm ama bina da kötü gelin ilan edilince bu sefer haklıyken haksız duruma düşürür bunlar insani

Zaten onların gözünde kötüsün iyice kötü olki ilismesinler sana. Ben artık öyle yapıyorum kafayı yedirttiler banada en kötü ne olabilir ki eşinde arkanda destekken benim eşim anacı olmasına rağmen ben böyleyim

Evi kiraya verip başka yerde kiraya çıkın. Doğrudan kayinpederle konuşun. Düzgün bir dille bu çözümü bulduğunuzu söyleyin. Sıkıntı yaşadığınızi vs vs.
Odayı degistirme imkanınız varsa odayı degistirin. Genelde muzik açın dinleyin sesleri duymamak icin.
Birikmisiniz varsa ailenize yakın ev alabilirsiniz. Kredi taksitleri bir kaç yıla rahatlar. O ara siz de çalışır krediye destek olursunuz. Araba vs varsa satabilirsiniz.
Kesin bir dille evden çıkarsanız dönüşü olmaz dedi kaynana Hanım efendi beğenmiyorsaniz güle güle dedi yani gorumcemin hakkı olan bir daire de oturtuyor beni zaten zamanında üst katlar 148 metre kare 4 oğlu var 2 şerli bölmüş tek daireleri 6 çocuğu var en alt katlar kızların 2. Kat düz ayak benim demiş ama kendileri 4. Katta 2 has oğlu üst katlar da oturuyor evim 3 oda 3 odası da üst katta aktif sessiz alan yok maalesef ama babadan kalma miras var o da ha deyince satılmıyor

Veli toplantısı mı yapcak napcak kv ?
Bu nasıl hayat ?
Allahtan eşinin kaybetme korkusu var allahtan yani yoksa napardın.
Aile apartmani olunca yönetmesi toplantıyla çözülüyor maalesef adetleri bu eşim 1 sene daha var kızımın okulu sebebiyle tasinmazsa biter yapacak bir şey yok

Zaten onların gözünde kötüsün iyice kötü olki ilismesinler sana. Ben artık öyle yapıyorum kafayı yedirttiler banada en kötü ne olabilir ki eşinde arkanda destekken benim eşim anacı olmasına rağmen ben böyleyim
Haklısın en iyisi senin yaptığın çivi çiviyi söker bir deneyeceğim bende bakalım ne olacak

Kesin bir dille evden çıkarsanız dönüşü olmaz dedi kaynana Hanım efendi beğenmiyorsaniz güle güle dedi yani gorumcemin hakkı olan bir daire de oturtuyor beni zaten zamanında üst katlar 148 metre kare 4 oğlu var 2 şerli bölmüş tek daireleri 6 çocuğu var en alt katlar kızların 2. Kat düz ayak benim demiş ama kendileri 4. Katta 2 has oğlu üst katlar da oturuyor evim 3 oda 3 odası da üst katta aktif sessiz alan yok maalesef ama babadan kalma miras var o da ha deyince satılmıyor
Sağlık gidince hiçbir şeyin tadı olmuyor. Biraz daha sabredin ama bir şekilde bir ev alın. Bir süre sonra kira gibi ödersiniz. Babadan miras olanı da bir şekilde satmaya çalışın. İki ev mi var miras doğru mu anladım. Birinde abi oturuyor birinde anneniz mi. Abiniz oturduğu evin yarı değerini size versin veya sizin için kredi çekip ödesin. Anneniz de oturmaya devam etsin evinde. O vefat edince satarsınız onu da. Ha diyince satılmıyor ama en azından bir umudunuz olur. Satılınca alırsınız bir ev. Eşinizin işi duzenliyse, düzenli zam alıyorsa hiç dusunmeyin. İki yıla rahat edersiniz. Biraz daha şehrin dışından bir yerden alırsınız. Eşiniz nerede çalışıyor. Hangi ilcede

Kızıniz 5 yaşındaymış..aslında birinci sınıfa başlamadan duzeninizi kursaniz daha iyi. Aynı okulda okur devam eder. Şu an herşey çok pahalı ama siz yine de taşınmaya niyet edin. bolca dua edin. Zalimden kurtulma duası diye bir dua vardı. Kötü insanlar için.bana mobbing uygulayan müdürüm için işe gitmeden önce bir sürü korunma duası okurdum. Dua okuduğum günler rahat ederdim. Doğrudan bulasmayin. Zabıta aranabilir ama mutfak gürültüsü çok yüksek sesler değildir ondan pek bir şey çıkmaz. Bir de siz sinir oldukça daha çok ses duyarsınız. Sinir olmamaya gayret edin. Meditasyon uygulamaları falan var onları dinleyip biraz daha relax olmaya çalışın.

Sağlık gidince hiçbir şeyin tadı olmuyor. Biraz daha sabredin ama bir şekilde bir ev alın. Bir süre sonra kira gibi ödersiniz. Babadan miras olanı da bir şekilde satmaya çalışın. İki ev mi var miras doğru mu anladım. Birinde abi oturuyor birinde anneniz mi. Abiniz oturduğu evin yarı değerini size versin veya sizin için kredi çekip ödesin. Anneniz de oturmaya devam etsin evinde. O vefat edince satarsınız onu da. Ha diyince satılmıyor ama en azından bir umudunuz olur. Satılınca alırsınız bir ev. Eşinizin işi duzenliyse, düzenli zam alıyorsa hiç dusunmeyin. İki yıla rahat edersiniz. Biraz daha şehrin dışından bir yerden alırsınız. Eşiniz nerede çalışıyor. Hangi ilcede
Abim bu konuları bilmiyor söylemedim annem de tam detaylı bilmiyor 2 ayrı daire var evet benimde hakkım olan hukuken tapu var 3 kişi ye geçti baba vefat edince evet sağlık en önemlisi sabır sabır derken sağlığımdan oldum çekmek istemiyorum daha fazla ama çözüm arıyorum eşim kredi çekip almaz ev abime gelince yengem hayatta izin vermez haberi olsa annemin yanına tasinsam gel dedi ona da eşim yanaşmıyor gitsem de çocuklarla ben ancak o gelmez ayrılık olur yine

Kızıniz 5 yaşındaymış..aslında birinci sınıfa başlamadan duzeninizi kursaniz daha iyi. Aynı okulda okur devam eder. Şu an herşey çok pahalı ama siz yine de taşınmaya niyet edin. bolca dua edin. Zalimden kurtulma duası diye bir dua vardı. Kötü insanlar için.bana mobbing uygulayan müdürüm için işe gitmeden önce bir sürü korunma duası okurdum. Dua okuduğum günler rahat ederdim. Doğrudan bulasmayin. Zabıta aranabilir ama mutfak gürültüsü çok yüksek sesler değildir ondan pek bir şey çıkmaz. Bir de siz sinir oldukça daha çok ses duyarsınız. Sinir olmamaya gayret edin. Meditasyon uygulamaları falan var onları dinleyip biraz daha relax olmaya çalışın.
2 haftaya öncesine kadar takılıyordum Allaha havale ettim dua ederim hep ediyorum yatak odama tv kurdum ses durmayayim diye ama kasıtlı ses yaptığı için tezgahı kırıyor resmen video ve ses kayıtları var elimde gurultu yaptıklarına dair şikayet etsem ederim kayinpeder kovar bende kurtulurum o zaman :KK76::KK76::KK76::KK76:

Aile apartmani olunca yönetmesi toplantıyla çözülüyor maalesef adetleri bu eşim 1 sene daha var kızımın okulu sebebiyle tasinmazsa biter yapacak bir şey yok
Çözülmüyor işte sorun orada bin toplantı da olsa görgüsüz insanların içinde hiçbir ley çözülmez aile apartmanı en baştan hataymış

Çözülmüyor işte sorun orada bin toplantı da olsa görgüsüz insanların içinde hiçbir ley çözülmez aile apartmanı en baştan
Cozulmeyecegini biliyorum haksız olsaydım o toplantı 3 ay ertelenmez hemen yapılırdı yapılsaydı da ben ne kadar konuşsam da haksız ilan edilmişim bir kere haklı da olsam haksızım düşündüm buraya yazmak rahatlattı beni gerçekten ve bir karar aldım taşınacagim gerekirse ise gireceğim yine de kalmayacağım bu bina da en fazla yaza kadar sonrası yok eşimde kabul ederse eder etmezse o kendi yoluna ben kendi yoluma

X