Adet günü ovülasyon testi bakar mısınız

Eki Görüntüle 2850324 regl itibariyle 10. Gün ovulasyon testım dun degerlendırdık bugun degerlendırelım mı ara mı verelım 🤦‍♀️🤦‍♀️ ovulasyonu cözemeyenlerdenım..
Selam, okudugum bilgilerden hatirladigim kadariyla Lh hormonu salinimi artisi yumurtayi uyarip tüplere yolluyo, o yüzden o çizgiyi gördüğünde ogün ve önünüzdeki 2 günü değerlendirin , bende o şekilde tutmuştu🥰

Selam, okudugum bilgilerden hatirladigim kadariyla Lh hormonu salinimi artisi yumurtayi uyarip tüplere yolluyo, o yüzden o çizgiyi gördüğünde ogün ve önünüzdeki 2 günü değerlendirin , bende o şekilde tutmuştu🥰

Tesekkur ederim canım

Kızlar merhaba ben forumda yeniyim . Pcos um var iki aydır bebek düşünüyoruz bu yüzden ovulasyon testi yapmaya başladım bugünki testimde ikinci çizgi bu zamana kadar yaptıklarımdan en koyu çıktı ama yine de emin olamadım yumurtlama gerçekleşmiş mi gerçekleşmemiş mi? Sizin de fikrinizi almak istedim. Bakıp yorum yapabilirseniz çok sevinirim...

Eklentiler

• 28A95ABB-6992-44FF-A925-BA3A54680728.jpeg
    28A95ABB-6992-44FF-A925-BA3A54680728.jpeg
    73,8 KB · Görüntüleme: 35
Merhaba kızlar size bişey danışmak istiyorum 3 gün önce doktora gittim ağır enfeksiyonum çıktı idrar yollarından antibiyotik yazdı 2 tane o gün kan testide yaptı bebek varmı diye 1.20 çıktı sonuç negatifti adetimede o gün 8 gün falan vardı bugün tekrar bi sancım vardı enfeksiyondan dolayıdır ama yine ovulasyon testi yapayım dedim ve bu şekilde çıktı adetimede tahmini 3 4 gün var sizce tekrarmı yumurtluyorum yoksa hamile olabilirmiyim değerim yükselmiş olabilir mi acaba öyle olsada antibiyotik kullanıyorum sağlıklı olacağını düşünmüyorum😔 ya da acaba antibiyotiklerden dolayımı ovu. Bu şekilde çıktı ? Fikri olan varmı acaba?

Eklentiler

• 20210524_133658.jpg
    20210524_133658.jpg
    77,1 KB · Görüntüleme: 28
X