Ailenizden destek görememek

Evremmm93

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2021
181
62
30
Kızlar biraz uzun ama başımdan geçen olayı ayrıntılarıyla anlatmak istiyorum yorumlarınıza ihtiyacım var. Bekarken aileme hep yardım ettim mezun olur olmaz çalışmaya başladım nerdeyse tüm paramı aileme veriyordum kendime çok az ayiriyodum. Geçim derdi vardı ama babam da çok kredi cektigi için yetisemiyordu. Kendini kileri kapatmaya çalıştı onları kapatmak için benim adıma da çekti ben 2016dan bu yana 60-70 bine yakın kredi ödedim o zamanlar için çok paraydi ve havaya gitti ne bir araba ne ev alındı sadece borçlara ödendi ki hala borç bitmedi. Ben evlendim evlendikten sonrada onların borçlarını ödedim çünkü benim adıma çekildi. 2 sene oldu çok şükür krediler bitti ama ben eşimle de neler yaşadım ne sıkıntılar kavgalar ettim bunun yüzünden. Ailemden maddi destek hiç alamadim. Hala durumlari çok iyi değil ama idare etmeyi bilmiyorlar birikim mantığı yok. Sosyal konut projesi için onlardan eğer siz ödeyemezseniz benim için başvurun ben odiyim hiç değilse elimizde bir ev olsun iki taraf da yararlanır dedim bana dedi ki babam ben de bize yardım edersin de bizi ev sahibi yapmayı düşünürsün diye bekledim dedi kan beynine sıçradı. Hala benden bekliyorlar benim neyim var ki ben evlatlariyim ya

Son düzenleyen: Moderatör:
X