Aldattığını nasıl anlar nasıl söylersiniz?

Ya kim baskasinin sac fircasini kullanir ustunede killi birakir ki?

Sizin için işaretledim.
Şüphelendiğinizi belli etmeyin, sessizce toplayın delilleri. Yoksa adam sizden kaçmaya devam edecektir.

bikactanesi var takibe devam edicem baska birsey cıkarsa delil olarak saklayacagım.
inkar etmemesi edememesi için saglam kanıtlarım olmalı. sacları sakladım zaten.

Evli adamın kuzenınde kalması nedir,?Ergen mi bu adam ?

bikactanesi var takibe devam edicem baska birsey cıkarsa delil olarak saklayacagım.
inkar etmemesi edememesi için saglam kanıtlarım olmalı. sacları sakladım zaten.
Ben de evde saç telleri bulmuştum ama herhangi birinin saçı deyip iftira ile suçlayabilir mi ? Kanıt değil gibime geliyor

Valla görünen köy kılavuz istemez. İkna olmaya gerek yok. Kanıt filan nasıl toplayabilirsiniz ki? Burada birçok arkadaşın dediği gibi takip ettireceksiniz. Annenize gidin çocuğu alıp. Bir süre sonra gidin yani. Eşinize de bu sürecte çok iyi davranın. Takip ettirin paranız varsa. Görürsünüz ne halt yediğini. Bu kadar başka birşey gelmiyor aklıma.

En önemlisi takip ettirip aldattığını öğrenirseniz ne yapacaksınız? Bunu düşündünüz mü?

Allahım sen koru bu ne biçim bişey

Hemen galeyana gelmeyin Bi açıklaması olabilir, kuzeninde kalması biraz garip geldi ama ne alaka

Eşimin arkadaşı var boşandı şu an. adam karısını kendi yataklarında aldatmış kız annesinden erken dönünce durumu görmüş tabi yıkılmış o zamana kadar şüphelendiği tek şey araba torpidosunda bulduğu fiyonklu bi tokaymış o zamana kadar hiç şüphelenmemiştim dedi sanırım o tokayi kadın bilerek bırakmış sırf eşi görsün diye fircadaki saçlar kasıtlı bırakılmış olabilir mi acaba sırf sen bişeyleri anla diye bizim arkadaşın hikayesinden aklıma geldi

Çok üzüldüm boşanma süreci nasıl oldu çocuk varmıydi

ben coocukla anneme gittiğinde gidiyor kuzeni çok yakın kardesi gibi

anneme gidiyorum deyip ya gitmeyin karanlik evde oturun bekleyin neler oluyor ya da cocugu annenize bırakın takipte kalin.
kuzenine gidiyorsa eve o sac nasil giriyor..
Allah muhafaza evinize birini getiriyor olmasin?
kusura bakmayin ama şüphe baslayinca akla hersey geliyor..
eve minik kablosuz kameralrdan koyun aksesuar şeklinde dikkkat cekmeyecek turden.

Annenize bir süre gitmeyin bakalım bu süreçte kuzen diye tutturacak mı? Kendisiyle ilgili evde kalmak istediğinizi anlamasın ama.
Bir de merak ettim saç telleri hakkında nasıl bir açıklama yaptı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…