Aldattığını nasıl anlar nasıl söylersiniz?

Arkadaşlar merhaba,
15 yıllık ilişki 7 yıllık evliliğimiz var. Çocuk olduktan sonra eşimde değişimler başladı ev ve benimle ilgilenmez oldu. Neyse çok takılmadım. Son zamanlarda yaklaşık 3 aydır dengesiz davranışları beni çok yıpratmaya başladı. hatta aile terapistine gidelim vs dedim. asla kabul etmem deyip daha iyi davranmaya başladı.
Asıl sorunum eşim arada bir kuzenine kalmaya gider, 2 hafta önce sac fırçasında bana ait olmayan boyu ve rengi farklı 5-6 tane aynı saç teline rastladım. topladım hepsini 1 hafta önce yine aynı saçtan 2-3 tel buldum. Genel olarak sorduğumda ben hiç öyle birsey yapar mıyım vs dedi beni ikna etti ama o saç tellerini nasıl soracağımı bilemiyorum. Başka elle tutulabilecek bir kanıt nasıl bulabilirim?
Ya kim baskasinin sac fircasini kullanir ustunede killi birakir ki?

Arkadaşlar merhaba,
15 yıllık ilişki 7 yıllık evliliğimiz var. Çocuk olduktan sonra eşimde değişimler başladı ev ve benimle ilgilenmez oldu. Neyse çok takılmadım. Son zamanlarda yaklaşık 3 aydır dengesiz davranışları beni çok yıpratmaya başladı. hatta aile terapistine gidelim vs dedim. asla kabul etmem deyip daha iyi davranmaya başladı.
Asıl sorunum eşim arada bir kuzenine kalmaya gider, 2 hafta önce sac fırçasında bana ait olmayan boyu ve rengi farklı 5-6 tane aynı saç teline rastladım. topladım hepsini 1 hafta önce yine aynı saçtan 2-3 tel buldum. Genel olarak sorduğumda ben hiç öyle birsey yapar mıyım vs dedi beni ikna etti ama o saç tellerini nasıl soracağımı bilemiyorum. Başka elle tutulabilecek bir kanıt nasıl bulabilirim?
Sizin için işaretledim.
Şüphelendiğinizi belli etmeyin, sessizce toplayın delilleri. Yoksa adam sizden kaçmaya devam edecektir.

Muhtemelen aldatiliyorsunuz. Sac bir delil, atmayin saklayin. Bu tip durumlarda suphelendiginizi esinize hemen soylememelisiniz. Ilk yapacaklari inkar olur. Daha temkinli davranmaya baslarlar hatta. Zamanla da kesin kanit bulunamazsa da sizi ruh hastasi, akıl hastasi, kiskanclik hastasi olmakla suclarlar. Hicbirsey olmamis gibi davranin.
Ikinci bir hatti var mi?
Telefonlarina sifre koymaya basladi mi?
Ayna karsisinda daha cok vakit geciriyor mu?
Kisusel bakimina daha cok ozen gosterir oldu mu?
Dinledigi muzik tarzi degisti mi?
Gozlemleyin...
Kuzeninde mi kaliyor gercekten?
Kuzeninde kaldiginda kuzen de evde mi? Goruntulu gorusuyor mu o sirada sizinle?
Telefonla aradiginizda konusma tarzi degisiyor mu?
Telefonda erjek ismi ile kayitli tanimadiginiz numara var mi? Mesrla erkek ismi ile kayitli ama whatsapp profilinde kadin resmi olan bir var mi?
Is yerinden biri de olabilir.
Sosyal medyada takip ettigi kisilere bakin. Orada gondermeli yazilar paylasan var mi? Ya da her paylasimini begendigi biri?
Sakin olun. Sessizce bekleyin. O kendini ele verir. Esiniz kendini ele vermese de karsi taraf surec uzafikca sizin ogrenmeniz icin size sinyaller gondermeye baslayacaktir...
Buldugunuz her delili toplayin. Ekran fotografi alin...
bikactanesi var takibe devam edicem baska birsey cıkarsa delil olarak saklayacagım.
inkar etmemesi edememesi için saglam kanıtlarım olmalı. sacları sakladım zaten.

Arkadaşlar merhaba,
Evli adamın kuzenınde kalması nedir,?Ergen mi bu adam ?

bikactanesi var takibe devam edicem baska birsey cıkarsa delil olarak saklayacagım.
inkar etmemesi edememesi için saglam kanıtlarım olmalı. sacları sakladım zaten.
Ben de evde saç telleri bulmuştum ama herhangi birinin saçı deyip iftira ile suçlayabilir mi ? Kanıt değil gibime geliyor

Valla görünen köy kılavuz istemez. İkna olmaya gerek yok. Kanıt filan nasıl toplayabilirsiniz ki? Burada birçok arkadaşın dediği gibi takip ettireceksiniz. Annenize gidin çocuğu alıp. Bir süre sonra gidin yani. Eşinize de bu sürecte çok iyi davranın. Takip ettirin paranız varsa. Görürsünüz ne halt yediğini. Bu kadar başka birşey gelmiyor aklıma.

En önemlisi takip ettirip aldattığını öğrenirseniz ne yapacaksınız? Bunu düşündünüz mü?

ozellıkle erkenden uyuması bıle suphelı sırf uyumaya kuzene gıtmez sonucta ınsan gıdıyorsan sabahlarsın sohbet muhabbet oyun konsolu cıps cekırdek derken sabah olur

eger sız evde yokken suphelenıyorsanız yakalamak daha kolay bır baskına bakar
bır sebep uydurun 2 gun gelmeyecegım deyıp bır anda habersız eve gırın derım bakalım ne olacak

benım kuzenım oyle basmıstı kocasını elınde telefonun camerasını da acmıs vıdeoya cekerek baskın yapmıstı ıcerı bır gırdı yatakodasında esının hem ıs arkadası ve aılece gorustuklerı ve uzaktan da akrabası olan samımı kadın arkadası .
Allahım sen koru 🤷‍♀️ bu ne biçim bişey

Hemen galeyana gelmeyin Bi açıklaması olabilir, kuzeninde kalması biraz garip geldi ama ne alaka

Eşimin arkadaşı var boşandı şu an. adam karısını kendi yataklarında aldatmış kız annesinden erken dönünce durumu görmüş tabi yıkılmış o zamana kadar şüphelendiği tek şey araba torpidosunda bulduğu fiyonklu bi tokaymış o zamana kadar hiç şüphelenmemiştim dedi sanırım o tokayi kadın bilerek bırakmış sırf eşi görsün diye fircadaki saçlar kasıtlı bırakılmış olabilir mi acaba sırf sen bişeyleri anla diye bizim arkadaşın hikayesinden aklıma geldi

Eşimin arkadaşı var boşandı şu an. adam karısını kendi yataklarında aldatmış kız annesinden erken dönünce durumu görmüş tabi yıkılmış o zamana kadar şüphelendiği tek şey araba torpidosunda bulduğu fiyonklu bi tokaymış o zamana kadar hiç şüphelenmemiştim dedi sanırım o tokayi kadın bilerek bırakmış sırf eşi görsün diye fircadaki saçlar kasıtlı bırakılmış olabilir mi acaba sırf sen bişeyleri anla diye bizim arkadaşın hikayesinden aklıma geldi
Çok üzüldüm boşanma süreci nasıl oldu çocuk varmıydi

ben coocukla anneme gittiğinde gidiyor kuzeni çok yakın kardesi gibi

anneme gidiyorum deyip ya gitmeyin karanlik evde oturun bekleyin neler oluyor ya da cocugu annenize bırakın takipte kalin.
kuzenine gidiyorsa eve o sac nasil giriyor..
Allah muhafaza evinize birini getiriyor olmasin?
kusura bakmayin ama şüphe baslayinca akla hersey geliyor..
eve minik kablosuz kameralrdan koyun aksesuar şeklinde dikkkat cekmeyecek turden.

Annenize bir süre gitmeyin bakalım bu süreçte kuzen diye tutturacak mı? Kendisiyle ilgili evde kalmak istediğinizi anlamasın ama.
Bir de merak ettim saç telleri hakkında nasıl bir açıklama yaptı?

X