Aldattığını nasıl anlar nasıl söylersiniz?

nscckts

Her insan yapmadığı tüm iyiliklerden suçludur.
Pro Üye
Anneler Kulübü
28 Nisan 2014
35.130
78.409
34
Dis fircasi nerden cikti yahu öyle birsey yazmamıs 😂
Saç fırçası yazmıyor mu ya ben mi yanlış görüyorum :KK70: 🤨
kızlar sanırım astigmat olmusum :KK70:
tum bunlar yenı aldıgım doner baslıklı dıs fırcama pıl takmaya calısırken konu okumam sonucu oldu :KK70:

hay allahım ya bende aklımda dıs fırcasıyla sac tarayan kadın canlandırmaya calıstım falan... eyvahlar olsun

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1830 gün geçti.

beyazyaka39

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2020
157
135
yapması icin mantıklı bir sebep yok o yüzden ikna oluyorum. yaptıysa tabiki affetmem
Aldatılmak için mantıklı sebep gerekmiyor ne yazık ki.Heyecan aramış olabilir,gaza gelmiş olabilir, başka bir çok şey olmuş olabilir.Senin yerınde olsam anneme gidiyorum deyip onu takibe alırım

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-06-2021

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 153 gün kaldı.

Önümüzdeki ay içinde bebeğinizin boyu yaklaşık 5 cm ağırlığı yaklaşık 730 gr. artacak. Tebrik ederiz artık 4 aylık hamilesiniz. İki hafta içinde hamileliğinizin yarısına ulaşmış olacaksınız. Bebeğinizin boyu 14-15 cm civarında. Ağırlığı ise 250 gr. civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

pembikk

İnsanlar güvenilmeye layık değiller.
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Mart 2013
2.672
2.879
tum bunlar yenı aldıgım doner baslıklı dıs fırcama pıl takmaya calısırken konu okumam sonucu oldu :KK70:

hay allahım ya bende aklımda dıs fırcasıyla sac tarayan kadın canlandırmaya calıstım falan... eyvahlar olsun
O kadar fırcaya para verince demek ki herseyı dis fircasi olarak görüyor ve okuyorsunuz :KK53:

papatyaesra

Guru
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2009
337
286
dıs fırcasında baska kadına aıt sac telı
dıs fırcasında ?
nasıl bır yaratıkla gorusuyor kocanız da kadın dıs fırcasıyla sac tarıyor yahu
aksı halde ozellıkle yakalayın dıye kadın dıs fırcasına sacını koyuyor heralde

esın

:KK70:
ım

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1689 gün geçti.

Marygold

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2017
1.774
4.939
Konu sahibi bir konuya açıklık getirir misin?
saç fırçasını yanında mı götürüyor?
Yoksa sen eve döndüğünde evdeki fırçada mı buluyorsun? Belki de hiç gitmiyor, başkası geliyor eve. Apartmanın kamerası yok mu? Olmadığın günlere bakamaz mısın? İnternette çok ucuza İP kameralar var. Evin bir köşesine kursan çok rahatlıkla evdeki sesi dinleyebilirsin.

papatyaesra

Guru
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2009
337
286
Onda olması onunla oldugu anlamına geliyormu peki ? Kuzeni gördünüz mü? Kuzen denilen nasil bi tip ??!?? Yani adamı farklı yola mı sürükler yoksa yanlıstan döndüren bi tip midir.
onu da gördüm kuzenine esimden daha cok güvenirim

papatyaesra

Guru
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2009
337
286
Konu sahibi bir konuya açıklık getirir misin?
saç fırçasını yanında mı götürüyor?
Yoksa sen eve döndüğünde evdeki fırçada mı buluyorsun? Belki de hiç gitmiyor, başkası geliyor eve. Apartmanın kamerası yok mu? Olmadığın günlere bakamaz mısın? İnternette çok ucuza İP kameralar var. Evin bir köşesine kursan çok rahatlıkla evdeki sesi dinleyebilirsin.
yanında götürüyor fırcasını onsuz biryerde kalmaz.
evde benim sacımdan baska sac yok eve getirmeye cesaret edemez komsular herkes birbirini tanır.

nscckts

Pro Üye
Anneler Kulübü
28 Nisan 2014
35.130
78.409
34
O kadar fırcaya para verince demek ki herseyı dis fircasi olarak görüyor ve okuyorsunuz :KK53:
valla sanırım oyle oldu :d bırde evde uc kısıyız uc tane fırcaya pıl takıyordum sıra sıra ...bır yandan da konuyu okuyordum :KK70:
allahtan doner baslıklı dıs fırcasıyla sac tarayan kadın canlandırmadım kafada allah muhafaza neye benzerdı acaba

papatyaesra

Guru
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2009
337
286
Aldatılmak için mantıklı sebep gerekmiyor ne yazık ki.Heyecan aramış olabilir,gaza gelmiş olabilir, başka bir çok şey olmuş olabilir.Senin yerınde olsam anneme gidiyorum deyip onu takibe alırım
nasıl takibe alınır kı?

nscckts

Pro Üye
Anneler Kulübü
28 Nisan 2014
35.130
78.409
34
konu sahıbı kusuruma bakmayın lutfen :KK70:

sımdı gercekten konuyu tam okudum
esınız kendı fırcasıyla yatılı gıdıyor ve geldıgınde beraberınde baska kadına aıt sac tellerı getırıyor o fırcada
acaba dıyorum kuzenıne gıdıyormus ya orda kuzen bu duruma sahıt mı yoksa kuzenle agız bırlıgı yapıyor da baska yerde mı kalıyor once bunu anlamak gerek

eylulcmre

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2013
5.717
15.593
yapması icin mantıklı bir sebep yok o yüzden ikna oluyorum. yaptıysa tabiki affetmem
Aldatmanın mantığı olduğunu da sizden duyduk. Benim eski eşin de hiç nedeni yoktu ama aldattı. Size mantıklı gelmeyen nedenler onun için çoook mantıklı olabilir

papatyaesra

Guru
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2009
337
286
konu sahıbı kusuruma bakmayın lutfen :KK70:

sımdı gercekten konuyu tam okudum
esınız kendı fırcasıyla yatılı gıdıyor ve geldıgınde beraberınde baska kadına aıt sac tellerı getırıyor o fırcada
acaba dıyorum kuzenıne gıdıyormus ya orda kuzen bu duruma sahıt mı yoksa kuzenle agız bırlıgı yapıyor da baska yerde mı kalıyor once bunu anlamak gerek
önemli degil :)
bazen görüntülü aradığımda gercekten orda oluyor. ama erkenden uyuyor özellikle ben evde yokken o günlerden süpeleniyorum. büyük ihtimalle kuzeninin bile haberi yok. 3-5 gün sora geldiğimde fırcada telleri buldum.