Anlam veremediğim durumlar

Sen sen ol asla birdaha değil hala kimseye güvenme canım halan olacak şahıs seni hem çok kiskanmis hem cekememis seni hemde seni zor duruma koymuş daha birde hicbirsey olmamış gibi davranması bnimde zoruma gitti açıkçası para vericem deyipte umutlandırdı sonrada bnimde param yok fln diyip hicbirsey olmamış gibi davranması bni çok üzücü cnm böyle insanlardan uzak durmani tavsiye ederim yani mesafeli ol derim olurda birgün ol yüz göz olursanız bile hoş geldin hoş bulduk der geçersin yni onun dışında asla ama asla kendinden başkasına güvenme çünkü öyle bir devirdeyizki insan öz ailesine bile güvenmez oldu yni sende herkese hakk etigi gibi davran derim bu tarz insanlarında kafana takma şimdi halandir diyede brsey diyemiyorum yni işin özü kendinden başkasına muhtaç olma kendinden başkasına güvenme ailen hariç şimdi aileden aileyede fark var tabi onada birşey diyemiyorum her insanın ailesi bir degil sorumluluk sahibi olan ailede var vurdum duymaz olan ailede var yni her neyse boşver canım geldi geçti bundan sonra gerektigi gibi davranirsin herkese insan hayatan ders aldıkça doğruyu yanlışı öğreniyor ztn kimin dostu kimin düşman olduğunu kimin iyi kimin kötü olduğunu öğreniyor sende gerektigi gibi ilerlersin hayattinda cnm hersey gönlünce Olsun dilerim böyle durumlarda pek kafaya takma değmez boşver gitsin yni herşey olacağına varirmiş Su akar yolunu bulurmuş yni hakkinda herşeyin hayırlısı olsun yni

Keşke bir noktalama işareti kullansaydın.

Hiç takılmayın böyle şeylere. Annem babam hariç biri de bana sağlık hariç para göndermek istese kabul etmem. Para işi sıkıntılı konular.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…