Anlayamadım?

Su konuyada acıklık getıreyim evet ilk bırlıktelıgımı onunla yasadım ama o sebeple yanındayım falan gıbı dusunmeyın ,

Yapmayın kendinize bunu. 4 günlük evde temizlik yapılmaz yemek yapılacaksa birlikte yapilir sohbet eşliğinde. Diger türlüsü kendinizi kullandırma olur. Siz değerlisiniz. Sizin 1 poğaça kadar değeriniz yokmu ne demek ben yarin ne yiyeceğim. İnsan utanır derken. Bunu diyorsa eğer karsidaki kişiye yani size hic değer vermiyor ayrica karakter olarak bencil ve merhametsizdir. Yapmayın hep verici fedakar olursunuz ve karşılığında hep eleştirilirsiniz. Sonunda ozguveniniz yerle bir olur. Değerlisiniz bunun farkına varın.

Peynirli mi yapacaksın? Güzel kabart ha, adama taş gibi poğaça götürme sakın, puf puf olsun. Beğenmezse hakaret eder yine bak. Yazık malzemelere güzel yap.
Kbakmayında ben bunu onun ıcın yapmıyorum su olay benı cok ıncıttı boyle yaparak belkı rahatlarım dunku olayı uzerımden atarım

Lütfen bır sakın olun temızlıgı de bırlıkte yapıyoruz cogu zaman yemegı de o benden daha ıyı yapıyo ıyi olduğunda mutfakta ugrasır dener guzel bıseyler ortaya çıkarır yanı hersey benım uzerıme kalmadı ben burda bana verılmeyen degerı sevgıyı gordugum ıcın üzüldüm kırıcı konusmalarına artık katlanamıyorım onu fark ettım

Ama onun dediğini yapmış oluyorsun eninde sonunda. Bize yapma bari yahu.
Dun ben sınırle dedım alındıgmı anlasın dıye ama yook az once geldı mutfağa yanıma sarılıyo öpüyor falan sen neler yapıyosun ben yanında yokken bıseyler yapablırmısn sen dıyo cok zayıfım yaa yuzune bakamadım aglamamak için,

Artik nasil içselleştirdiysem konunuzu.. siz doğru kararı verirsiniz diye dusunuyorum. Hayat sizin için güzel olsun her daim.. bunu yazarken poğaça resmini gördüm ve çok üzüldüm. Yapacağınız bu değildi bence.

Aman ne güzel, Allah muhabbetinizi arttırsın.

Hanımlar hadi gidelim biz.

Verdım sabah burdan gıtmek o surede dıkkatlı olmak

Kaç yıllık evliyim kocamdan böyle muamele görmedim.Kaldı ki kocam da öyle aman aman ince bir insan değildir ama arkadaşınız çok kaba.Kesinlikle düzelmez ve değişmez

Kbakmayında ben bunu onun ıcın yapmıyorum su olay benı cok ıncıttı boyle yaparak belkı rahatlarım dunku olayı uzerımden atarım

Atın tabi. Yarın bir gün evi ne biçim temizlemişsin pis kadın filan der, ona incindiğinizden de evi daha iyi temizleyerek üzerinizden atarsınız. Ay şaka gibi, "Hakaretlerin için teşekkür ederim" poğaçası ayol bu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…