Anlayamadım?

Yıne aglamaya basladım,gelmeden kendımi toplamalıyım. Yıne normal mıs gıbı davranmaya calısacagım ama ıcimde bıseyler kırldı ona karsı

Ağlamayın lütfen. Hepimiz böyle kaba saba adamlarla karşılaşabiliyoruz önemli olan nerede durup nerede devam edebileceğimizi öğrenmek. Mutlaka karşısınıza size elleriyle yemek yedirecek insanlar da çıkar. Var yani böyle adamlar. Ve hak ediyoruz. Kalıp da ite kalka oldurmaya gerek yok. Soğutmaya çalışın kendinizi. Yemek falan da hazırlamayın ne münasebet.

size değer vermiyor kesinlikle yapmayın poğaça falan da ne hali varsa görsün kaba saba biri bide saçma sapan bağırmış yolda size. yanında bile durulmaz böyle birinin

Yıne aglamaya basladım,gelmeden kendımi toplamalıyım. Yıne normal mıs gıbı davranmaya calısacagım ama ıcimde bıseyler kırldı ona karsı
Ne ağlıyorsun? İki hamur bezesinin lafını eden adam otursun aç karnını doyursun evvel, neyine onun ilişki?

Aslında çok şanslısınız, bu çirkin ve kaba yüzünü evlenmeden önce gördünüz. Dışarıdan yemek söyleyebilecekken, size yemek yapmanızı söylüyor. Hiç değilse beraber yapmayı teklif etseydi. Eşini hizmetçi olarak gören, evrimini henüz tamamlayamamış mağara adamlarından işte.

cok ısrarlar sonucu benı evıne davet ettı ıkna ettı bende tereddütle kabul ettım yolda kararsız olduğumu belırttım nası bagırıyo ben senın gıbı ınsan gormedım ne dengesızsın benım bır suru kız arkadaşım oldu vs vs

"Hoşt" diyemediniz mi size bağırırken?
Dengesiz demiş size, pekala da eve gitmek istemeyebilirsiniz; zorlamış bi de üzerine ruh sağlığınıza laf atmış.
Gaslighting bu, manipülasyon.
"Sensin dengesiz, bir sürü kız arkadaşın olduysa hangi biri yanında şimdi, Allah'ın sığırı" deyip gidecektiniz.

Adam utanmasa evini de temizletecek?
Evine misafir gelen sevgilisine yemek hazirlar misin mi dedi? Cok kaba.
Maalesef temızletıyor bende mutlu olsun dıye yapıyorum ,bısey canı ıstıyor ben pek anlamam su yaşıma kadar ilgılı olmadım yemek ıslerıne ama en guzelı olsun dıye butun tarıflerı gözden gecırıp uğraşıyorm guzel de oluyo cıdden kımse ıcın yapmadıgım herseyı bu adam ıcın yaptım, onca emeğe bıle yerı gelıyo laf edıyo

Maalesef temızletıyor bende mutlu olsun dıye yapıyorum ,bısey canı ıstıyor ben pek anlamam su yaşıma kadar ilgılı olmadım yemek ıslerıne ama en guzelı olsun dıye butun tarıflerı gözden gecırıp uğraşıyorm guzel de oluyo cıdden kımse ıcın yapmadıgım herseyı bu adam ıcın yaptım, onca emeğe bıle yerı gelıyo laf edıyo

Yapın aferin, poğaçasını da yapın, evini de iyice bi temizleyin, tuvalete girsin arkasından sifonunu da çekiverin, ayaklarını da yıkayın; o da size sövmeye bağırmaya devam etsin. Hakaret mi seviyorsunuz?
Hani bazı fetişler oluyor ya, hakaret edildikçe, köpek çekildikçe haz alıyor. Onlardansınız herhalde.

Yaklasık altı aydır bır ilişkım var ,onu sevdiğimi düşünüyorum aynı sekılde onun da benı sevdıgını düşünüyorum ama aramızda geçenleri bırkac ornekle anlatayım belkı benım goremedıklerımı gorebılırsınız.onunla ılk buluştugumuzda hanı o ilk gorus varya baktım ve nası vakıt gecırecegım hemen kaçmalıyım burdan dedım.sonra oturduk ettık bende kalmak ıstedim.her neyse o benım karakterımın aksıne cok konuskan kendıne guvenen guclu bırı bu benı çok etkıledı günden gune baglandım hep gorusur olduk onu gormek ıcın hep yanına gıttım ayrı yerlerdeyiz,mesela rn basta daha ılk zamanlar daha sevgılı degılız cok ısrarlar sonucu benı evıne davet ettı ıkna ettı bende tereddütle kabul ettım yolda kararsız olduğumu belırttım nası bagırıyo ben senın gıbı ınsan gormedım ne dengesızsın benım bır suru kız arkadaşım oldu vs vs benı bı gorsenız sankı bısey oldu pısman oldum dedıgıme ınanın aracı durdursa o an gece karanlıkta yola atıcam o derece korktum bu ne ya dedım her neyse ozur dıledım sussun dıye ama cok kırıldım bırının bana en kucuk kotu laf etmesıne dayanamazken hepsını ıcıme attım sustum o an gecsın dıye. Benım tatlı dılimin aksıne bu en kucuk olumsuzlukta veya keyfı kacınca kırıcı konusmaktan cekınmeyen bı ınsan tamam elaleme ol da bana boyle yapması benı cok uzuyor. Bu sekılde bı ınsanla omur gecırebılen varmı. Zamanla baglandım seviyorum o da benı sevdıgıni söylüyor ama ben onun merhametını hıc goremedım bana değer verdıgını hıssedemıyorum.mesela dun akşam acıktım dedım bıseyler ye dedı gıttım mutfağa pogaca vardı yanına bıseyler koydum atıstırdım sonra geldım bunun yanına anlatıyorm cok acıkmısım soyle yedım ettım diye bana dedı kı ne kadar dusuncesızsın hep kendını dusun yarın ben ne goturecegım ıse dedı ben sana yarın yaparım dedım, nasıll kırıldım aglayasım geldı sessızce uyudum.ertesı gun oglen oldu geldı bu yemege ben evden çalışıyorum daha kahvaltı etmedim sormak etmek yok ısın bıttı mı dedı evet dedım bana yemek hazırlarmısın dedı kalktım hazırladım.bakın bız evlı olsak tamam ama ben burda yanına gelmısm 4 gune gıdecegım çok üzüldüm,bılmıyorum yan yana cok ıyı gıbıyız sadece benım hep alttan hep güzel konusmalarımla mı gıdıyor bılmıyorm.su zamana kadar cok kısıden cıcek aldım ama benım tek sevdıgım oldu o bana bır cıcek almadı:KK43:kbakmayın biraz uzun oldu ama hem dertlesmek ıstedim hemde varmı boyle bı tanıdığınız.birazdan da pogaca yapacagım doysun:KK43: ya ben kendı kendımi mi degersızlestırıyorum
Ilk bulustuğunuzda neden kaçmak istediniz , ondan rahatsız edici bir enerji mi aldınız ?

Kendinizden nefret mi ediyorsunuz? Bu adamı seviyor olabilirsiniz ama bu yaptıklarına susup onun yanında kalıyorsanız kendinizden nefret ediyor olmanız gerekir.

Yapın aferin, poğaçasını da yapın, evini de iyice bi temizleyin, tuvalete girsin arkasından sifonunu da çekiverin, ayaklarını da yıkayın; o da size sövmeye bağırmaya devam etsin. Hakaret mi seviyorsunuz?
Hani bazı fetişler oluyor ya, hakaret edildikçe, köpek çekildikçe haz alıyor. Onlardansınız herhalde.
Hayır hoşlanmıyorum bu davranışlarından rahatsız olduğumu bellı bır noktaya geldiği mı belırttım, bende farkındayım bazı seylerın

"Hoşt" diyemediniz mi size bağırırken?
Dengesiz demiş size, pekala da eve gitmek istemeyebilirsiniz; zorlamış bi de üzerine ruh sağlığınıza laf atmış.
Gaslighting bu, manipülasyon.
"Sensin dengesiz, bir sürü kız arkadaşın olduysa hangi biri yanında şimdi, Allah'ın sığırı" deyip gidecektiniz.
Manipülatif birisi ve başka bu tür özellikleri de var .İyi fark etmişsiniz.

X