annem her şeyi esirgiyor

Anneniz cimri değil hasta gibi geldi bana.
Bence ne bir şey alın götürün ne de eve gidince çok durun.
Oturun 15-20 dk kalkın. Ve siz de gayet soğuk davranın. Elbet anlayacaktır. Anlamazsa da yapacak bir şey yok.
En doğrusu bu şu an.
Annenizin anlaması beklemeyin, anlamayacak. Bu yüzden kendi hayatınıza bakın, mesafenizi koruyun.

Kendi evi mis gibi dururken tek kalamam diyip başkasının evine gidip gunlerce sığıntı olanları anlamadım anlayamayacagim. Ne oluyor tek kalınca da istenmediginiz evde kalıyorsunuz?

Kusura bakmayın da evinizde neden yalnız kalamıyorsunuz ? Çocuk musunuz ? Ben kızımla tek başıma kalabiliyorum. Madem yalnız kalamıyorsunuz o zaman çekeceksiniz.

Evliyseniz annenizde neden kaliyorsunuz. Ara sira kisa ziyaretlerden oteye gitmeyin bence. Telefon konusma va bile kisitlayin ki kendi ozel hayatinizda ne aldiniz ne sattiniz bilmesin, isteyip durmasin. Evinize vs aldığınız her syein, kendi butcenizin detaylarını omunla paylaşmayın.

Yok korkuyormuş. Ondan yalnız kalamıyormuş.
Asıl annesinin evi korkunçlu bı de kadın istemiyor yani evinde kimseyi, apaçık ifade ediyor ve haklı bence. Anne zaten ruhsal olarak rahatsız belli, durumu tıbbi, keyif için kimseyi günlerce ağırlamak zorunda değil. Kendi evinde tek kalmanın nesinden korkulur allahaskina? Konu sahibi de sağlıklı değil bence

Kusura bakmayın da evinizde neden yalnız kalamıyorsunuz ? Çocuk musunuz ? Ben kızımla tek başıma kalabiliyorum. Madem yalnız kalamıyorsunuz o zaman çekeceksiniz.
Yani normal bir anne dert etmez kızının evinde gelip kalmasini, ama huyu madem boyle, madem yenilen icilen her sey gozune batiyor. Bunu bilmesine ragmen gidip annesinde kaliyorsa, orda kalmasinin annesine maddi açıdan yuk olarak gorunecegini bilip o zaman sikayet etmicek konu sahibi. Açacak kesenin agzini, annesinde kaldigi süre boyunca parasini annesine yedirecek

kesinlikle yapmaya çalışıyorum ara sıra bir şeyler alıyorum yani günlük yiyecek ihtiyaçlarını.. pek param da yok maalesef..
Annenizin bu yastan sonra huyu degismez. Eve maddi açıdan yuk olarak görüyor sizi, istemiyor. Siz de baya yüzsüz yüzsüz hala gidiyosunuz. Her dedigine katlanacaksiniz o zaman. Ya da param yok demeyeceksiniz evinin her ihtiyacini karsilayacaksiniz ki sussun. Koca kadını degistiremez burda kimsenin yorumu

Yerinizde olsam anne evini bir opsiyon bile görmezdim. Evet kötü ama anneniz sizi yük olarak görüyor, sıgınti fazlalik muamelesi yapiyor. Yetiskin insansiniz. Istemiyorsa istemiyordur, biz vicdanen buna nasil olur desek de basbaya oluyor iste. Yalniz kalmak bundan daha iyi degil mi? Peteginizi acarsiniz en azindan.

Ağır konusucam ama birinin bunu sana söylemesi lazım. Evliliğinde sorun olmasa eşin seni hasta ananın başına parasız pulsuz atıp gitmezdi. Yarın öbür gün seni boşarsa eteğinde cocuklarinla parasız pulsuz yine dönebilecegin tek yerdesin. O yüzden ya iş bulmani ya da annenle iyi geçinmeni tavsiye ederim

Annenizin yanında sığıntı gibi yaşamaktan daha büyük sorun olamaz herhalde. Kendiniz kaşınıyorsunuz resmen. Evinde tek kalmak neden zor gelir anlamam. İnsanlar büyümeden evlenmemeli.

Benim de tabidigim biri var çok cimri, tutumlu herkese, her şeye karşı öyle. Kendine karşı da. Çok yokluk çekmiş. Evi döndürmek için zamanında bir sürü iş yapmış.paranin nasol kazanildigini ilk gözden görünce daha da öyle olmuş diyebilirim. Yani şimdi öyle bir insana sen beni sevmiyorsun desen de anlamaz artık oturmuş huy onda hastalık olmuş. Sizinkine ama kendi yiyor va diyorsunuz.
Bir de anneniz kafasında kışın şu kadar dogalgas öderiz diye plan bilr yapmıştır kesin derdi o faturayı geçmemek.
Diğer seçenek de ger şey o kadar arttı ki çok zor gecniyor olabilir şu dönem.
Bir de niye kendi evinizde kalmiyorsunuz dağın tepesinde mi ev sanki

Dediklerinize katılıyorum. Evlenen bir kadının hala ay çok korkuyorum demesi bana saçma geliyor. Ben hamilelikte falan hep yalnızdım. Hiç bir zaman da korkmadım. Hem söylenip hem kalmak çok saçma.

Off bir de o var dimi ? Neden çalışmıyorsun konu sahibi ? Üstelik bu kadar çıkmazdayken. Boşanırsan dönecek yerin de yok. Ne yapmayı planlıyorsun ? Haftalık 20-10 tl ile geçinip, ev temizliği yapıp , hizmetçilik yapmayı mı ? Ne desek boş. Anne suçlu ama siz de sürekli bir küçük emrah modundasınız.
Evliliğiniz çok sorunlu.

Benim de babam anneniz gibi. Malesef değişmezler, oldukları gibi kabul etmek lazım bu insanları. Cimrilik de değil hastalık bu. Babam gözümüzün içine bakar ne yedik ne içtik diye. Bu yüzden evinde kalmam asla. Kendisini de rahatsız etmek istemiyorum, adamı neden kendi evinde diken üstünde oturtayım ki, istemiyor işte çocugu bile olsa evinde yemesini içmesini elektrik su kullanmasını. Benim de eşim yurt dışına gitti yazın 3 ay evimde yalnız kaldım. Ben de isterdim gideyim ailemle kalayım, memleketimde olayım ama gitmedim. Ben de yalnız kalınca korkuyorum ne yalan söyleyeyim. Ama gidip öz babamın evinde sığıntı gibi hissetmektense kendi evimde tüm ışıkları yakar kapımı kitler misler gibi kafam rahat yaşarım. Bence evinize dönün.

Tek kalmak sizin için neden büyük sorun olur? Mecburiyet yok bence ortada. Gidin kendi evinizde ne istiyorsanız yapın sizinki kendinize eziyet

Hasta ananın basina eşi atmamış kiii, kendisi duramamis. Ay göbek bağını koparamadan evlenenlere her gördüğümde sasirmaktan vazgecemicem ben sanırım. Ne ana eviymis kardesim. Anan da kendi capindahakli. Kadin giyinip oturuyo, petek acmiyor dogalgaz faturasi odemitorsa niye snein yuzunden ödesin?

Tek kalmak sizin için neden büyük sorun olur? Mecburiyet yok bence ortada. Gidin kendi evinizde ne istiyorsanız yapın sizinki kendinize eziyet

kalamam şimdilik boş, başka özel durumlar var sonuç olarak gidemiyorum. heralde benim de kafam çalışıyor bu eziyeti çekmektense kendi evime gidecek kadarını ben de düşünebiliyorum. ben sadece nasıl idare edebilirim ne yapayım annemle diye içimi döktüm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…